Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniarafal100

asystentka stomatologiczna nowy egzamin praktyczny 2014 z

Polecane posty

Gość gość
co dajemy na tacke jednorazowa? wyrzucamy ja do czerwonego czy niebieskiego ? dezynfekcje robimy tymi gazikami ? z gory dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny co dajemy na ta jednorazowa tace i do ktorego ja pozniej worka wyrzucamy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze o odpowiedz jak zazanaczyc na diagramie prochnice gleboka wtorna ? sama literke 'c' czy 'w' i 'c'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacki jednorazowe do czerwonego , na jedną tacke zestaw diagnostyczny,rozyczka ,ekskawator walki z ligniny, kuleczki a na drugą idzie katnica formowka plus nożyczki po obcieciu paska, i riva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do próchnicy, pisze w zadaniu , ząb ja miałam 44 wypełnienie i próchnica czyli piszemy W,C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dezynfekcja albo gaziki albo specjalne chusteczki ,zależy co kto będzie miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny za info dzięki wam wszystko się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie moze na jakiej stronie i kiedy bedą wyniki nasze w procentach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Sausage Party (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://d8x.pl/r/Cy9sausage-party-2016 >>>http://d8x.pl/r/Cy9sausage-party-2016 >>>http://d8x.pl/r/Cy9sausage-party-2016 Kiełbasa wyrusza w podróż, aby dowiedzieć się prawdy o swoim pochodzeniu. Animowana komedia. Historia Franka, parówki, która odkrywa prawdę o sobie - o tym, kim jest i jaka jest jej rola. Po upadku z koszyka na zakupy, tytułowa parówka wraz z innymi przyjaciółmi z supermarketu odbywa wielką podróż przez sklep, podróż, która pozwala im odkryć prawdę o sobie. Za pomysł i scenariusz odpowiedzialny jest Seth Rogen, możemy więc spodziewać się kontrowersyjnego humoru i znakomitych tekstów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Żywioł. Deepwater Horizon (2016) Zrealizowany z bezprecedensowym rozmachem, oparty na niezwykle dramatycznych faktach film producentów serii „Transformers” i „Życia Pi”. Załoga największej i najnowocześniejszej platformy wiertniczej na świecie musi stawić czoła niewyobrażalnej potędze morskiego żywiołu podczas katastrofy o niespotykanej dotąd skali. Zbudowana w Zatoce Meksykańskiej platforma Deepwater Horizon jest wielkości małego osiedla i wysokości wieżowca. Ma wydobywać niespotykane dotąd ilości ropy przynosząc swoim właścicielom krociowe zyski. Podczas rozruchu wydobycia dochodzi jednak do awarii, która wkrótce doprowadza do serii eksplozji i pożaru platformy. Jednocześnie w Zatoce rozpoczyna się sztorm. Kapitan Mike Williams otrzymuje informację, że służby ratunkowe nie będą w stanie przyjść załodze z pomocą ze względu na ekstremalne warunki pogodowe. Wiedząc, że w każdej chwili może dojść do zatonięcia platformy, Williams zrobi wszystko, by ocalić swoich ludzi. dostępny już do pobrania oraz online >>>http://d8x.pl/r/F5bzywiol-deepwater-horizon-2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Żywioł. Deepwater Horizon (2016) Zrealizowany z bezprecedensowym rozmachem, oparty na niezwykle dramatycznych faktach film producentów serii „Transformers” i „Życia Pi”. Załoga największej i najnowocześniejszej platformy wiertniczej na świecie musi stawić czoła niewyobrażalnej potędze morskiego żywiołu podczas katastrofy o niespotykanej dotąd skali. Zbudowana w Zatoce Meksykańskiej platforma Deepwater Horizon jest wielkości małego osiedla i wysokości wieżowca. Ma wydobywać niespotykane dotąd ilości ropy przynosząc swoim właścicielom krociowe zyski. Podczas rozruchu wydobycia dochodzi jednak do awarii, która wkrótce doprowadza do serii eksplozji i pożaru platformy. Jednocześnie w Zatoce rozpoczyna się sztorm. Kapitan Mike Williams otrzymuje informację, że służby ratunkowe nie będą w stanie przyjść załodze z pomocą ze względu na ekstremalne warunki pogodowe. Wiedząc, że w każdej chwili może dojść do zatonięcia platformy, Williams zrobi wszystko, by ocalić swoich ludzi. dostępny już do pobrania oraz online >>>http://d8x.pl/r/F5bzywiol-deepwater-horizon-2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Bociany (2016) dostępny online >http://24filmyonline.pl?u=Bociany_2016 Bociany przynoszą dzieci... A przynajmniej tak było kiedyś. Teraz bowiem zajmują się dostarczaniem przesyłek dla światowego giganta sprzedaży internetowej Cornerstore.com. Junior to najlepszy kurier w firmie, który na dodatek spodziewa się awansu. Przypadkowo jednak ur******* Maszynę Produkującą Dzieci. W efekcie na świat zupełnie bezprawnie przychodzi śliczna dziewczynka. Junior nie ma wyjścia — musi podrzucić komuś ten kłopotliwy prezent, zanim szef się zorientuje. Wraz z Tulip, jedyną dziewczyną na Bocianiej Górze, wyrusza na pierwszą w życiu misję „narodziny”. Szalona podróż może sprawić, że powiększy się niejedna rodzina, a bociany odzyskają właściwą rolę w świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Bociany (2016) dostępny online >http://24filmyonline.pl?u=Bociany_2016 Bociany przynoszą dzieci... A przynajmniej tak było kiedyś. Teraz bowiem zajmują się dostarczaniem przesyłek dla światowego giganta sprzedaży internetowej Cornerstore.com. Junior to najlepszy kurier w firmie, który na dodatek spodziewa się awansu. Przypadkowo jednak ur******* Maszynę Produkującą Dzieci. W efekcie na świat zupełnie bezprawnie przychodzi śliczna dziewczynka. Junior nie ma wyjścia — musi podrzucić komuś ten kłopotliwy prezent, zanim szef się zorientuje. Wraz z Tulip, jedyną dziewczyną na Bocianiej Górze, wyrusza na pierwszą w życiu misję „narodziny”. Szalona podróż może sprawić, że powiększy się niejedna rodzina, a bociany odzyskają właściwą rolę w świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny czy któraś zdaje egzamin w styczniu 2017 ? wiecie może jaki zabieg ma być na egzaminie praktycznym? u nas nic jeszcze nie wiadomo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniadd1
Hej, kiedy macie egzamin praktyczny, ja mam 13 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 lutego prakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też 12 lutego. O której u was się zaczyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma ktoras z was w styczniu moze egzamin praktyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok daj znać co było bo mam ja mam dopiero 11 lutego a nie wiem co moga wyslic na tym praktycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teoretyczny już mialyscie ? Ja mam jutro :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj znać ci będziesz miała 11 lutego . O której macie praktyczny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O której macie teoretyczny ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teoria jutro o 14 ;/ a wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez kazdy ma o 14 ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok dam znac tylko ja mam praktyczny 11 lutego o 16 ponoc jak sie godzina nie zmmieni a zycze powodzenia na teoretycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wam poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvenus
No wlasnie może jakieś wstępne odpowiedzi z dzisiejszego testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi super :) kiedy bedą wyniki na necie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×