Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniarafal100

asystentka stomatologiczna nowy egzamin praktyczny 2014 z

Polecane posty

Gość gość
no bez przesady,był trudny,owszem ale nie aż tak ,jak człowiek systematycznie się uczył to można było wiele rzeczy skojarzyć...i niestety pracujące mają trudniej gdyż teoria bardzo różni sie od praktyki w gabinetach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda słów i nerwów ,Oni chyba to specjalnie zrobili !!!! Zrobiłam test na higienistkę - wyszłam o wiele lepiej niż na swoim. Kpina - to mało powiedziane !!!!!!!!!!!!! Fachowym językiem : hmmmmm ??? to nie dla nas !!! mogli dać HS. Im bardziej potrzebny .Koszmar :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co w mojej szkole nie było omawiane nic z większości pytań to była ista rosyjska ruletka. Ze szkoły nie wyniosłam nic na egzamin. A mówili nam róbcie testy z poprzednich lat zawsze się powtarza a tu może 2 pytania tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie chodzenie na zajęcia nic nie uczyły szkoła tak nie zorganizowana nie było żadnych materiałów, narzędzi o mieszaniu czegokolwiek można było zapomnieć po prostu nic. Dziewczyny dużo zależy od szkoły co można samemu się przygotować to można ale i trzeba coś zobaczyć praktycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Higienistki , miały większość naszych pytań !!! Jednym słowem zawiodłam się naszym egzaminem, po mimo,że zdałam ale nie na takim wyniku co chciałam i byłam przygotowana !!!Mam nadzieję,ze nie dowalą nam na praktycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny. Dzis mam praktyczny. Prosze powiedzcie mi czy po zrobieniu plynu dezynfekcyjnego zdejmuje pierw fartuch czy rekawiczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak sie dezynfekuje fartuch? U nas myje sie rekawice wyciera i odklada na blat razem z fartuchem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj ?? W niedzielę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety w niedziele. U nas sa rekawice winylowe i sie je wyrzuca. Wiec pierw zdejmuje rekawice czy fartuch ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rekawiczki do kosza, czepek do kosza, przyłbica na blat i fartuch. Ja mam pytanie czy zestaw diag i narzedzia wykładacie z pakietów na tacke czy tylko wysuwacie z pakietów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tacke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny mam prosbe czyktóras moze wyslac mi na mIla ten egzamin pisemny z pytaniami jakie byly A.piglowska@interia.pl bd wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich po praktycznym:-) gdzie wyrzucić gls ? Do twardosciennego czy worka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam egzamin w Lublinie, ale w niektórych miastach się różnią od siebie, bo u nas np. są rękawice gospodarcze i się je dezynfekuje płynem tym co blat i asystor a nie wyrzuca a winylowe się wyrzuca do czerwonego. Albo u nas są rękawiczki dla każdej całe pudełko a nie wyliczone jak u niektórych. Tak że są różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to zależy jak przygotuje się szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gls do czerwonego worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glasjonomer do pudelka czerwonego ipasek od formowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę napiszcie co trzeba wpisać w kartę pacjenta jakie jest rozpoznanie i zalecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glasjonomer do worka czerwonego przeciez tam nie ma.nic ostrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To gdzie go wyrzucic do worka. Czy pojemnika??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pojemnika twardościennego tylko pasek metalowy od formówki, a rivę do czerwonego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lolcia123 dobrze pisze. Nic oprocz paska od formowki nie wrzucasz do pojemnika. W niebieskim pakiety od narzedzi i papierek od rivy. A reszta w czerwonu worek czyli rekawiczki , kubeczek slinociag ssak zaglowek sliniak od spluwaczki maseczki i riva no i oczywiscie gaziki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy dezynfekujemy tacke perforowana. Przed przygotowaniem wszystkiego do dezynfekcji. Czy przed przygotowaniem narzędzi do zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam tacke jednorazowa. I taka kuertke plastikowa do przenoszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy po wykonanym zadaniu i posprztaniu stanowiska na koniec zawiazywaliscie worki na śmieci i opis ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , prosiłabym o podesłanie arkusza z egzaminu teoretycznego bo nie dostałam ;/ me128@o2.pl z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam pierwszego pacjenta nie ostatniego wiec nic nie zawiazywalam. Z reszta wszystkie maja chyba pierwszego pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nożyczki po ucięciu paska idą do wanienki czy odłożyć na bok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nożyczki idą do wanienki czy na biurko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×