Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wiara w piekło mnie wykańcza

Polecane posty

syn fubu dziś Nie no co ty, ja bym na was nie spojrzał swoim usmiech.gif x Jakich nas?Kogo masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapalę sobie świeczkę z drzewa sandałowego:),będzie mi przytulniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Me młero, me młero. Teraz nie oglądam filmów, wkurwiają mnie, chyba że tylko Ojciec Chrzestny i Scarface. Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruka widziałam będąc w gościnie,jednak główna postać utkwiła mi w pamięci.A jeśli chodzi o ulubioną serię to ósmy pasażer nostromo,między innymi:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość987
FUbu ty porąbańcu, żal czytać te twoje wypociny.... tak naprawdę to możesz tylko się powydurniać na takim forum jak to. SAm g.... wiesz, a właściwie wiesz tyle co sam wymyślisz w tym chorym umyśle. Twoja głupota jest powalająca a twoja pogarda do drugiego człowieka niszczy ciebie samego. Nie musisz się wysilać, jeżdżąc po mnie, bo ja wiek kim jestem a ty tego nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dupa jest z tobą, twoja własna. a mnie możesz pocałować w trepy. czary się nie imają mojej osoby. co najwyżej mogę ci przekierować tę twoją pomieszaną wściekłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pójdźmy za ciosem i zadajmy kolejne pytanie: jak taki "chory umysł" może pisać tak wybitnie lirycznie wiersze, opowiadania, opisy i sceny? W dodatku umie grać i komponować na fortepian, nie słyszeliście mnie mam już 50 minut skomponowanej muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Czesc Fubu. Tak Cie czytam i zastanawiam sie skad bierzesz tyle negatywizmu. Nalezysz do jakiejs satanistycznej grupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już zaczynasz się przechwalać jak dzieciak co pan nauczyciel warknął na niego. Jakoś nie znam twoich wybitnych utworów, nie bywam w tym miejscu, a wystarczyło by mi jedna próbka tekstu, żeby ocenić. Na razie podaruję ci mój ból głowy. Nie było komu go oddać. Tak bardzo kocham ludzi. Ale niektórzy zasługują na zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj się będzie palić? czy w twojej głowie? Bardzo łatwo się ciągnie z ciebie energię. CZuję się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
19.59 moze jednak wyluzujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu mam wyluzować? Pomyleniec pluje złą energią a wszyscy się boją jego czarów. Ja rozumiem że gdzies musi pluć bo w realnym świecie dostałby w ryj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ci się wydaje że jesteś fajny. Może jeszcze kogoś rajcują takie rzeczy. Weź moją chorobę. NIe umrzesz ale się pomęczysz trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieklo zostoło stworzone jak anioły zostały zucone z nieba a stworzyli je demony z nienawisci do boga i ludzi powstało pieklo noc i zimno nie można zmierzyć bo nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy ma swoją bajkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiss my ass hehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz mózg ci się zagotuje to uważaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×