Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wiara w piekło mnie wykańcza

Polecane posty

Tylko na takie nędzne przewrotki myślowe was stać. A na poważnie pytania milczycie jak barany bo nic nie wiecie. Jesteście panteonem milczących baranów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadna wolność ludzi nie istnieje, gdzie tu jest wolna wola? Ludzie to marionetki według tych zdań: "Ja jestem tym, co przygotowuje światło oraz wytwarza ciemność, co sprawia dobro oraz formuje zło – Ja, wiekuisty to wszystko czynię." "Ja tworzę światłość i stwarzam ciemność, Ja przygotowuję zarówno zbawienie, jak i nieszczęście, Ja, Pan, czynię to wszystko." "Który czynię światłość, i stwarzam ciemności; sprawuję pokój, i stwarzam złe. Ja Pan czynię to wszystko." "Ja tworzę światło i stwarzam ciemności, sprawiam pomyślność i stwarzam niedolę. Ja, Pan, czynię to wszystko." Zaprzeczenie - raz bóg żydów mówi że żadne zło nie pochodzi od niego aby za chwilę uroczyście oznajmić ludziom że to jednak on stwarza zło. Zło jest więc dziełem boga i należy wielbić takich ludzi jak Mariusz Trynkiewicz gdyż to z woli boga on powstał i wcale nie musiał nic wybierać gdyż bóg już za niego zdecydował i posłużył się nim aby wyrządzić zło. Wolność, wolna wola nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nocne rekolekcje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co dużo słów wystarczy jedno:jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za każde nadużycie mocy trzeba zapłacić ,po długiej zabawie z ego kazda dusza zaczyna widzieć więcej ,to jest rozwój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posadź sobie kartofla w doniczce i obserwuj jego rozwój bo wy chyba macie niedorozwój. Nie trzeba się rozwijać wcale bo albo już jesteś albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młoda duszo jesteś ale ile kluczy Ci powierzono?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOIN IN IT POLAND
https://www.facebook.com/joininit !*** wierz w siebie -> masz jedno życie i wykorzystaj je ***! polecam sprawdzić i udostępniać ! nikomu nie zaszkodzi, może tylko pomóc ! !~***we all love active life***~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem twoją duszą wyznawco dusz i nigdy nie będę. Kiedyś stworzę cywilizację po ludziach gdzie te słowo i inne się zapomni. Stworzę całkiem nowe stwory zamiast ludzi - nie będą znać pojęcia duszy tak jak dinozaury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykluje się z jaja, głowę będę mieć gładką i łuskowaną, pępowinę będę w stanie sam oderwać, po rozłupaniu skorupy na pierwsze kroki poza jajem za pożywienie będzie służyć mi macica jajowa którą pośpiesznie zjem. Później będę polować albo też będę żywić się na gotowo tym co mi ten debil przygotuje. Przyjaźnie będą wyczuwalne, kopulowanie zbędne gdyż samica w naturalnym cyklu złoży samoistnie jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko przewidzieć zdolności motoryczne i koordynacje ruchów. Prawdopodobnie będę niezwykle szybki i będę mógł skakać na kilkanaście metrów. Możliwe będą także płucoskrzela co umożliwi mi długotrwałe pływanie pod wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm to chyba też twoje wspomnienia skoro jesteś małym jaszczurem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraź sobie że jesteś teraz w średniowieczu i siedzisz przy stole, z podpartą ręką, używanie sztućców i wycieranie rąk wydaje ci się niemodne, obok palą się świece. Czy byłbyś wtedy w stanie wyobrazić sobie że kiedyś będziesz siedział przy komputerze z monitorem Lcd i funkcjonował w czymś takim jak internet? Nie, nawet wyobrażenia tego były wtedy czymś nierealnym, więc dzisiaj czytasz o gadoludziach i myślisz - "Kurwa, to niemożliwe" zatem przypomnij sobie średniowiecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaszczury straciły swój dom i to jest ich przeszłość,a co czujesz do ludzi?nienawiść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet ładny ten kawałek ,masz jasnoniebieskie oczy?nie wiem czy Twoje pragnienia się spełnią bo ziemią zainteresowane są różne istoty i w sumie każdy ma prawo tu być,jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mam takie, mówię wam a wy nie wierzycie - to kwestia kilkunastu lat jak zniszczę ziemię i stworzę na niej gadoludzi. Poczytajcie wizje tego klechy ojca Pio na temat komety. To właśnie zamierzam zrobić - destrukcja planety w 70%. W 2029 roku ma "ominąć" nas kometa, naukowcy prognozują że ominie nas 30 tys km od ziemi. Wierzycie im? Bo ja nie. Gdy ją odkryli w 2004 możliwość zderzenia obliczyli na bardzo dużą, ale już za chwilę zmieniali gadkę, zachowują się tak jakby kierowali jej trasą. Mówię wam że ja mam tu z ludzi polewę, a będę mieć jeszcze lepszą z moją kometą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
losy ziemi nie są jeszcze przesądzone,trwa wojna na kilku poziomach,ale są terminy i tak odraczane już wiele razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będzie puenta dnia :D - Piszesz ze mną i wierzysz w odroczenie? A piłaś kiedyś czarne mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooc
wojownicy wierzą tak to już jest ;-) lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od cukru wolę sól,nadwaga również mi nie doskwiera:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×