Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Gość gość
halo Gromowładna jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To budujące, że jest jakaś część kobiet, które uważają ze łysi faceci mogą być przystojni. Jest to jednak spory kompleks dla bardzo dużej ilości mężczyzn. Ja już się przyzwyczaiłem i zaakceptowałem ale na początku było trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty Gromowładna i Ty senor Toledo co sadzicie o zaletach poligynii dla kobiet układ 1 M ileś K. Na moim temacie o tym tytule jest tekst z wikipedi o korysciach dla kobie zpoligynii i przyczynach dla zainteresowanych:-) Widzicie jakieś. Ostrzegam tylko Toledo że szczera odpowiedź z Twojej strony może zakończyć Twoje panowanie jako ulubionego faceta kobiet na tym dziale forum:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
Ciszę się, że ten temat może podbudować czyjąś samoocenę :) tak naprawdę posiadanie włosów na głowie to jeden z wielu mniej ważnych szczegółów sprawiających że mężczyzna jest seksowny. Wilku, dla mnie jako kobiety, poligamia w tym ujęciu nie wydaje się w żaden sposób atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdybys kogoś szalenczo kochała i miała wybor podzielic sie z 2 kobieta na rownych prawach w zwiazku małzenskim albo stracić na zawsze ukochanego i patrzec jak zyje z inna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ ty jesteś durny pacan :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na odwrót byłabys wstanie kochac w miare rowno i zyc w małzenstwie z dwoma mezczyznami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że ktoś wykracza sposobem myślenia poza społeczne schematy nie oznacza wcale, że jest durny. U nas wydaje się to durne, bo tak zostaliśmy kulturowo uwarunkowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupota jest głupotą, nijak się ma do schematów. No ale jeśli Ci nie przeszkadza. ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak prawdziwa miłośc ma sie dobrze, fajna z Z Ciebie kobieta przyszły maz bedzie miał dobrze z Toba:-) Czy Twoj poprzedni wpis oznacza ze uwazasz mnie za głupiego:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty jestes taka konserwatywna i nie chciałabys miec kilku naraz a pewnie kandydaci by sie znalezli:-) Ja wprawdzie jestem juz zajety ale to mała strata dla Ciebie bo pewnie nie jestem w Twoim typie bo moj typ to dla koneserek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz już wiem gdzie się Toledo szlaja a nuda wieje... nudą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze bardziej nudna gościówa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senor_Toledo Sprecyzuj. Nie odpowiadałby Ci układ Ty i ileś żon czy układ jedna wspaniała żona i iluś mężów a Tym jednym np z lub 3. Miałbyś z kim pograć w pokera przy wieczornej whisky:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
Witam witam z rana łysole ;) widzę, że wilk ciągle z uporem maniaka drąży swój temat. To nas nie kręci wilku i na tym poprzestańmy. tutaj kręci na łysina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno łysi to gorące chłopaki :) Ja mam łysinę i właśnie mnie rozsadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
A ja pojdę i pocałuje łysego faceta mam dosc blisko do niego.!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×