Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Gość Gromowładna
Piszę się na ten wyjazd ;) i na pokera, oczywiście rozbieranego. Co do forum, to postarajmy się nie oceniać nawzajem,a już na pewno nie obrażać. Ja osobiście wolę taki typ pomiędzy tymi prezentowanymi przez naszego łysego a romantycznego gościa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli coś po środku? Rozmawiałem z wieloma kobietami i duża część z nich chcesz rzeczywiście ostrego seksu, nawet z poniżaniem. Ale należy pamiętać, że jest to tylko gra, element który ma urozmaicić nasze życie seksualne. I będę to powtarzał do twardego rzygu: ta zabawa ma sprawiać przyjemność i satysfakcję obu stronom. A reszta nie powinna oceniać i krytykować, jeżeli te strony są szczęśliwe i zadowolone. A Ty Mario chyba nie masz wcale na myśli grzecznych zabaw?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Senior :) z resztą seks może być jak szwedzki stół, dzisiaj weźmiemy to, jutro tamto, pojutrze jeszcze coś innego. Na pewno nie chciałabym być codziennie lana po tyłku ;) Tak, Maria z pewnością nie myśli o grze w bierki, już prędzej w słoneczko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUUUŁŁ Gromowładna imponujesz mi tym szwedzkim stołem:-) apetyt rosnie:-* a będzie sprzęcicho BDSM ? No wiesz gromis jak łysolki będą nie grzeczne to przywiązac do stołu i pejczem po gołym tyłeczku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale słuchaj gromosławna jak las lesniczowka to zabierzemy naszego wilka :-) wilk będzie nas asekurowac przed obcymi podglądaczami.? A w wolnej chwili wezniemy go do zabawy będzie zbierac fanty.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senor toledo ma stracha :-( u a jak o marie chodzi to jak zasłuze to kajdaneczki mi na rączki do nogi od stołu przyczepic i na podłodze sex :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie.... Nogi do jednej pary nóg, a ręce do drugiej. Lepiej, żebyś była tak wypięta:) Ale stary świntuch ze mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bój żaby Senior, gdzie jak gdzie ale tu możesz sobie pofolgować. Ogranicza nad tylko wyobraźnia... Aczkolwiek jeżeli zaczną się tu jakieś zabawy z ... Kupą to ja wymiękam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na co mi cały wór, pardon, chór? w zupełności wystarczy jeden wuj, byle wiedział, co i jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej lubię duety ;) Znikam na razie. Życzę żeby dzisiejszy wieczór i nocka w pracy nie były zbyt stresujące 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie to nasz łysy po metamorfozie.? Wydupczył mnie w dzien a teraz go nie ma .?:-( uciekł.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy po metamorfozie
Witam ciutkę mnie nie było. W końcu nie tylko netem człowiek żyje. Widze, że imprezka sie rozkręca i że jestem potrzebny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy po metamorfozie
Cóż może inni łysole i ich wielbicielki się znajdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferrara_caroline
ja wręcz uwielbiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×