Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Gość gość
kobiety to teraz same nie wiedza czego chca, nie dziwie sie ze potem faceci traktują je jak przedmiot!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy po metamorfozie
To jest drogi gościu forum erotyczne. Ja tu żadnych zboczeńców nie zauważyłem, ale dewiacją (dewocją ;) ) mi pachnie wchodzenie ta takie forum i wyzywanie ludzi od zboczeńców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze i jest , ale to nie znaczy, ze macie wypisywać tak zboczone rzeczy, nie lepiej korespondowac ze sobą na mailu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy po metamorfozie
To nie są, żadne zboczone rzeczy tylko niewinna zabawa. Ale ty ze swoim ograniczonym społecznie światopoglądem i wąskimi seksualnie horyzontami tego nie widzisz albo zobaczysz za kilka lat. Masz do 20 lat Mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będe tu pisa ile mam lat, po prostu wyrazilem swoje zdanie, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy po metamorfozie
O f**k facet. Myślałem, że to jednak kobiety częściej spotyka ciasnota horyzontów w tej sferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie widze jakie masz podejscie do kobiet, koles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po co gosciu tu wchodzisz nie proszony.? Nie interesi cie sxs to fora ze dwora.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszedlem tak na chwile, ale jak przeczytałem jak ten facet wyraza sie o kobietach to aż mnie zezlosciło, traktuje je jak przedmioty, jakby on byl panem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy po metamorfozie
Obudź się kolego. Kobiety ci się do tego nie przyznają ale ich takie podejście je niesamowicie kręci. Zobaczysz kiedyś jak ze swoim romantycznym podejściem, kwiatki całuski misiu, żabko itp kobieta cie powie papa. Ogarnij się zawczasu dobrze ci radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole już być romantyczny i przynosić im kwiaty, niż wyzywac je od dziwek, zdzir, klepac (lać) po pupie i być ich panem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze. Niektóre kobiety lubią romantycznych, a niektórym to nie wystarcza i szukają mocniejszych wrażeń. Życzę Ci, żebyś znalazł tę romantyczną. I zakończmy tę dysputę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy po metamorfozie
No więc jesteś męską c**ą, którą kobiety lubią pomiatać i wykorzystywać. Kwiatkami i romantyzmem nie wzbudzisz w nich żadych emocji poza litością. Ech co ja się tu będę produkował taka wiedza to jednak kosztuje koleś. Mam nadzieję, że się szybko ogarniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki, że sie ze mną zgadzasz, masz racje zakonczmy juz to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej nie jestem brutalem przed ktorymi uciekają, z takimi facetami one nie maja zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysys po metamorfozie
Masz racje Senor. Zagalopowałem się. Przepraszam uniżony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok dzięki przeprosiny przyjęte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy po metamorfozie
Ślimaczek to tylko mi dobrze wychodzi z mokrą soczystą cipką, więc wybacz Senor nie skuszę się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilk1946
tak się własnie zastanawiam czy powszytskim co tu sie dzialo dzisiaj i zostało powiedziane jabyśmy sie wszyscy spotkali w lesniczówce z kominkiem w jakiejs głuszy rozmowa byłaby równie swobodna czy tez zapadła by krepujaca cisza a co poniektórzy mieliby rumience na twarzy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i trzeba by bylo wziac taka lesniczówke co ma kilka sypialni, bo kto wie czy łysy byłby jeszcze w zwiazku a z Maria widać u nich podobna chemie. No i nie byłoby to spotkanie z neta których Maria nie lubi tylko spotkanie grupy znajomych po przejsciach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy po metamorfozie
Panowie poker, whisky i fotel w kąciku to mi pachnie męskim chlaniem. Ja to widzę raczej tak, że Gromowładna z Marią tańczą na tym stole w kusych fatałaszkach ;) Jak poker to tylko rozbierany a whisky zamieniamy na dobre wytrawne wino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
A ja mam inny pomysł jak mi się zachce sexu pozniej powiem teraz cos zjem wrociłam z pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesniczowka pod lasem:-) wiecie moi kochani metamorfozy wilku i toledo ze ja mieszkam od lasu dobry rzut kamieniem jest sliczna przyroda teraz, jak w lesniczowce to chętnie się zabawimy tylko zabierzemy gromowładną naszą panią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×