Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

I weź tu dogódź facetom. jeden chce, żeby zapuścić, drugi woli wygolone. Na szczęście ja robię tak, jak mi pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy po metamorfozie
Ja też preferuję łysą cipkę. Ułożona fryzurka na wzgórku może być. Przyjemniej się taką liże. A co panie powiecie na łysego k****a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie facet musi mieć włosy na głowie. Reszta ma być gladziutka . Owiosione malpoludy fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już mówiłam, nie lubię Panów tam wygolonych jak 12 letnich chłopców. jakieś to dla mnie takie mało męskie. Uwielbiam włosy na klatce i na podbrzuszu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy po metamorfozie
To na zły topik trafiłaś,. Tutaj królują łysi na głowie ale owłosieni gdzie indziej a nie wygoleni wszędzie i z włosami na głowie z piękną fryzurką. A mój styl to. Łysa głowa, zarost na twarzy, zarost na klacie brzuchu i nogach. Ogolone pachy i przystrzyżony wacek. Mam nadzieję, że są tu kobiety, które preferują ten styl i wiedzą o co kaman ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No łysa nie jestem a cipka troszke zwichrowana pojdzie do depilacji wieczorem :-) witaj Toledo* ja zmykam chwilowo bo szef tu się kręcił nie dawno nie chce zeby cos wyniuchał ze jego pracownica się dupczy na forum.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek przystrzyżony jak najbardziej, ale wygolony na zero fuj. Maria, uważaj na szefa, bo jeszcze zechce zrealizować twoje fantazje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario, jak wyniucha, to wydupcy:) Gromoładna, ale przyjemniejsze doznania są jak wacław jest kompletnie łysy i delikatny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie facet ma byc łysy ! Klata niech jest zarosnięta uwielbiam wtulac się w nią twarzą i palcami kręcic :-) wacek wszystko mi jedno wazne zeby stał na bacznosc aah a moja cipka ma lekki paseczek :-) musze szukac chłopa bo zwariuje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mów Mario, że masz problemy ze znalezieniem chłopa. A nie wystarczy rozłożyć nóg? Nie zlecą chopy jak sępy do padliny?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem z chłopem tolledo.! Praca i do domu i na okrągło (: idę nie długo na urlop to powęsze troszke.? A wiesz nogi rozkładac pierwszemu lepszemu to nie moj styl:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy po metamorfozie
Mario napalonej kobiecie nie powinno sprawiać problemu znalezienie faceta. My generalnie łatwi jesteśmy. Musisz tylko odsiać prawdziwych łysoli od podszywających się podróbek. Ale ich łatwo rozpoznać po dresie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łysy po metamorfozie - otóż to :) Z resztą Mario, zależy do czego potrzebny Ci facet. Jak tylko do seksu, to raczej nie powinno być problemu. Sprawa się komplikuje, gdy potrzebny jest do czegoś więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromowładna tylko do sxsu potrzebny bo zresztą obowiązkow sobie radze! Ale jak powiedział toledo robota ręczna idzie w ruch ale lepszy zywy pulsujący towaar kawał twardego bolca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy po metamorfozie
Ja tam wam drogie panie nawet trochę zazdroszczę potencjalnej łatwości polowania na facetów. Możecie mieć łatwo nawet kilku kochanków. Faceci tak łatwo nie mają. A na więcej niż seks. Faktycznie o to trudniej ale jak kobiety są teraz silne, świadome swojej seksualności, samowystarczalne to po co wam po coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko na tym forum to jacys zboczeńcy piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×