Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Gość Łysy po metamorfozie
Drogie panie widzę, że podświadomie wiecie, że łysy naładowany testosteronem facet dobrze wam dogodzi. I macie rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy po metamorfozie
Całowanie głowy kojarzy mi się mamusią i synkiem. Za to całowanie główki niżej. Taak to lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dawaj mam przerwe na kawe co siedzisz wygodnie? Odpale Ci ostrego druta z połykiem mmm czujesz jak ssie kutasa masz buchaja gorącego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy po metamorfozie
Możesz zacząć delikatnie. I się powoli rozkręcać. Potem może być ciut ostrzej. Ma nadzieję, że nie jesteś grzeczną nieśmiałą dziewczynką tylko dołożysz jeszcze pikantne przerywniki typu: uwielbiam ssać ci fiuta, jestem cała mokra z podniecenia. Ma być mokro i głęboko na końcu ostrzej i szybciej. Oczywiście finał w ustach. Bez tego drogie panie nie ma porządnego loda. 1/2 przyjemności wtedy znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
Maria dajesz dajesz! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy facet z zakolami
Ja bym zapłacił kilka tysiaków ażeby mieć bujną fryzurę.Łysieć zacząłem w wieku 27 lat a potem z roku na rok było coraz gorzej. Koksu nie brałem więc nie mam pojęcia dlaczego tak łysieję zwłaszcza że mój ojciec łysy nie jest.Brzydalem raczej nie jestem ale to łysienie mnie wkurza totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
slina mi leci wypychasz ostro mi buzke i kutas twardy nie miesci się buzi aa jaki gorący ruchaj w me usta , jajka gorące masuje ciągnij mnie za włosy do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy po metamorfozie
Każdego łysego to wkurza. Dziedziczy się to również po matce (spójrz na dziadka ze strony matki). Nie oszukujmy się nie wygląda to za dobrze. Ja też wołałbym mieć włosy i dalej bym chodził ogolony na zapałkę ale chciałbym mieć równą linię włosów na czole. No ale nie można też robić z tego tragedii. Mi to dało kopa do zmian na innych polach. Każdy łysy może zbudować swój styl atrakcyjnego faceta. Pewnie odpada jakieś z 50% kobiet dla których nie będziesz atrakcyjny. Ale co cie to obchodzi jak jest pozostałe 50, które podświadomie wiedzą, że włosy na głowie to nie wszystko. Masz tu przykład w tym topiku. Jak masz co pokazać na innych polach to możesz spokojnie olać brak włosów na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
Gromowładna a ci faceci o włosach gadają , a potem się zalą ze nie mają z połykiem. Spadam chwilowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy po metamorfozie
Jest Maria. Dłuższą chwilę cie nie było. Przyznaj się mały zbocz uszku. Musiałaś sobie zrobić dobrze bo by ci pulsującą mokrą cipkę rozsadziło z podniecenia. Wyobrażałaś sobie jak klęczysz przede mną a ja wbijam się w twoją buźkę twardym kutasem, wchodzę rytmicznie. Wpycham się po same gardło. W przerwach daję ci odetchnąć a tym mnie błagasz o jeszcze, chcesz poczuć jak zalew cię ciepła sperma. Ślina spływa ci na piersi. Ja cię posuwam ostro w usta, ciągnę za włosy. Krzyczę śij mała suko, wyrucham cię w usta tak, że nigdy tego nie zapomnisz. Na koniec zalewam ci usta i całą twarz. Kutasem jeżdzę po twojej buźce i rozmazuję po całej twarzy. Wiem, że to lubisz. Twoja cipka za płynie z podniecenia. Twoje majtki są całe mokre od twoich soczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaauu mam mokro w majtkach twoja suka ostro lize twą twardą gorącą głowke ssie soki ktore z niej płyną wez me kudły i rznij ossstro me usta zalej mi buzke rozsmaruje twą sperme po cyckach i buzi:-) kurcze do toalety musze cos zrobic suce łechtaczka pulsuje aa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy facet z zakolami
U mnie zaczęło sie najpierw łysienie plackowate a potem od czoła i teraz jakbym sie nie golił na zero to miałbym taki pasek przez środek głowy zresztą zawsze miałem rzadkie ciemnoblond włosy i to też pogarszało sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy po metamorfozie
Ja tam się nie żalę, że nie mam z połykiem. W mojej sypialni nie ma miejsca dla grzecznej, zakompleksionej dziewczynki, która ma sieczkę w mózgu, że tego nie powinna, co on o mnie pomyśli szanująca się kobieta tak nie robi itd. U mnie w łóżku znoszę jedynie otwartą seksualnie wiedząca czego chce pewną siebie kochankę. Ja wiem, że mogę kobiecie zaoferować bardzo dużo. Ale tego samego wymagam od niej. Seks ma być urozmaicony. Raz romantycznie, powolutku i po ciemku. A raz dynamicznie, z ostrym słownictwem, pełny hardcore. Zresztą o dziwo taki seks najbardziej kręci właśnie kobiety. Oczywiście są takie, które jeszcze tego nie wiedzą. Ale ich strata. Wszystkich nie oświecę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy po metamorfozie
Maria opowiadaj jak zrobiłaś sobie dobrze. Wiem, że doszłaś bardzo szybko. Jesteś już bardzo pobudzona. Włożyłaś sobie paluszki do cipki i oblizałaś soczki. Napewno są słodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w toalecie wiesz za czym? Rozumiesz doszłam szybko rozjarałes mnie na maxsa!! Dzięki i ukłony w twą strone metamorfozny. Ja Ci powiew ze ja w kuchni jesem kucharką w pracy pracownicą a w sexsie suką ostrą co po mnie tego nie widac. Teraz moge na spokojnie pracowac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy po metamorfozie
Tak kocham rozbudzone seksualnie kobiety. Cieszę się, że mogłem tak podkręcić atmosferę, że musiałaś sobie zrobić dobrze. Zazwyczaj potrzebuję do tego jeszcze, swoich rąk, języka i k****a. A tu proszę. Mam nadzieję, że będziesz mogła skupić się teraz na pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow :-):-) zazdroszcze twojej kobiecie :-) jak ostro ją wydupczysz to pewnie chodzi szeroko bo piczka opuchnieta.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromowładna nie wydalisz mnie z kaffe za ostrą jazde? Zrozum samotną kobiete nie dopieszczoną.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy po metamorfozie
Maria przyznaję, że dobrze dorżnięta kobieta to szczęśliwa kobieta. A i mnie to uszczęśliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×