Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Gromi a pisanie z komórki to droga przez męke, do dzisiaj mam zakwasy na kciuki po tym jak próbowałem z wami trzymać kontakt na biwaku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromi dziewczęta pozostali kochani ja odpadam mam ciężki dzień za sobą słodkich snów wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Treworku śpij smacznie. Maryś,a będziesz mogła zasnąć po takiej kawie?:) Toledo, miałeś zapewne na myśli przebywające tu dziewczęta?;) Ja chyba też powoli będę robić zwrot akcji w kierunku mojej ukochanej... poduszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Marysiu A czy to był kandydat na porzadnego domowego Wilka ten od kawy i czy z szacunkiem sie odnosił i kwiaty jak nalezy przyniosł:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilk to trochę ojcuje naszej Marysi :) wilku przestań wklejać na bacówce tego samego posta, bo już go widzę 8 raz. Zasnąłeś na klawiaturze czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T. Wiesz że ja to wcześnie padam :) może jeszcze wycisnę z siebie kilka postów :) ale raczej marnej jakości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilk1496
tajemniczy mściciel 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, brak polotu niestety i tylko control c control v potrafi. No już już, już napsociłeś, a teraz wracaj do budy. Może rzucimy ci jakąś kość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcecie ostre rzniecie to na nude na rykowisko tam samiec i tym w jednej osobie opowiesci daje o kisielu w majtkach i twardych sutkach z awarią . I tu wilk mi tez podpada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilk mnie ustawia po swojemu a ja mam swoje lata i wiem co z czym się je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) niestety taki mam temperament. U mnie wszystko szybko i gwałtownie :) Wilku, nie będę tego komentować publicznie. Nie chcę ci jeszcze bardziej zaszkodzić niż ty sam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie. ale z drugiej strony jestem przekorna i lubię po swojemu, tak jak ty. A.jak ktoś mi mówi, jak mam postępować to krew mi się żyłach gotuje. za stara jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Wilk chyba nie zrozumiał, że wszystko co pisałam do nowego czy kogoś tam jeszcze było swoistą obroną samego wilka. pisałam bo tylko rozmowa może rozwiązać konflikt a nie jakieś zakazy nakazy czy ignorowanie. no ale miałam nie komentować, zainteresowanych zapraszam na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te te podglądaczka :P młoda to byłam 10 lat temu heh. no ale wtedy tak dobrze nie wyglądałam jak teraz ;) Ok, dziewczyny, spróbuję zasnąć. Buziaki dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromka 😘 ja w sumie mam podobnie... może poza figurą :O Ale jeśli chodzi o twarz, to bardziej jestem zadowolona z tego co mam teraz, niż 10 lat wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×