Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Gość Maria348
Dzien dobry :-) Gromowładna i całe grono na czele z łysolkami :) Toledo zdrow jesteś.? Ja szykuje się do pracy :) miłego dnia wam wszystkim.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich z nad zachmurzonego Jeziorka w realu:-) Jak tam Ciociu Groniu stan techniczny Twojego tyłeczka po ostatnim opalaniu. Bo jak go spiekłaś na raczka to może to powaźnie ograniczać pole Twoich potencjalnych igraszek miłosnych w łożu z M:-) Np. Nie mógłby Ci wymierzyć mocniejszego klapsa w pośladek w trakcie.......:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wilku 😘 Wczoraj opalałam się zdroworozsądkowo :) więc nic nie piecze. a teraz ciężko, bardzo ciężko pracuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
Gromi ja tobie siedze na karku? W bacowce czuje się nie potrzebna? Wilk ciągle ma na pienku z porąbanymi podglądaczami i czuje się zbędna.? Chyba odejde... Toledo pozdrawiam Cię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mario, ja już z bacówki się wyprowadziłem. Tutaj jest zatem całkiem miło i sympatycznie. Mocno jesteś zapracowana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gromi i Rogata i Toledo :-) smutasa mam dzis! Praca ledwo mi idzie i Toledo chyba odejdę jak mozna komus na karku siedziec tak długo.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryś, skąd chcesz odchodzić, chyba że z pracy? I na czyim karku Ty siedzisz? Faktycznie, lepiej byłoby siedzieć na pewno na czym innym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toledo bo na bacowce nie da rady zyc? Tam sami nieokrzesani troglodyci.! Piszą smieją się z wilka a on z nimi dyskusje prowadzi ja bym ich olała ! No ale to jego bacowka a nie moja. Całuski :-)TOLEDO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to specjalnie dla Marysi długi wilgotne pocałunek pa same migdałki długim, grubym, giętkim i szorstkim Wilczym jęzorem:-) A Z Bacówki się nie wyprowadzę bo żaden tchorzliwy chamski gówniarz nie bedzie decydowal kiedy zaczynam jakis projekt, co sie w nim dzieje i kiedy go zakoncze:-) Mam nadzieje ze Ciocie Gromi ze kiedys uda ci sie zalozyc nam prywatne forum czy jak to sie tam nazywa i tam przeniesiemy cała Bacowke. wtedy bedziemy mieli całkowita prywatnosc bez zadnych obcych:-) A do tego czasu bede tam siedział i rzadził, mysle ze po niedziel nastapił juz przełom bo okazało sie ze nie sa gotowi do spotkania w realu a tak sie odgrazali:-) Jak sie tam uspokoi dam wam znac. Dyskutowac z nimi juz nie bede poczekam na spotkanie w realu juz sia zgolsił pierwszy facet ktory zaproponował udostepnienie danych kobiet troli ale Ja sie nie znam na dawaniu lekcji zyciowych kobietom, chyba ze wy macie jakis pomysł. Bo w przypadku moim imoich przyjaciól przemoc fizyczna wobec kobiet jest tabu i nie wchodzi w rachubę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A smiechy sie skończą jak rozejdzi sie Cafe wieść o pierwszym moim spotkaniu w realu o 100 pasach na goła dupę i 10 km biegu przejałowym na golasa z dupa sina od pasów po lesie:-) Na studiach pracowałem kilka lat jako bramkarz w klubie studenckim icałe twrdzielstwo konczy sie po pierwszym starciu w realu, naprawde wystarczy namiar na jednego gowniarza, wiec wystarczy cierpliwie poczekac i napewno ktos sie zglosi:-) A Ja jestem cierpliwy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peace & Love... Toledo wobec takich chamskich gówniarzy zawsze konczy sie w koncu tym że Twoja kobieta lub córka kończa ktoregos dnia wyzwane od kurw i szmat albo zgwałcone. Toledo swiat potrzebuje swoich miłujacych pokoj poettow Ja Ty Toledo ale potrzebuje tez utrzymujacych rownowage pomiedzy złem i dobrem:-) Dlatego Wilk potrzebuje swojego Toledo bo wilk nie potrafi porawiac chumoru i nigdy nie bedzie dusza towarzystwa a Toledo potrzebuje swojego Wilka żeby mogł zyc bezpiecznie i prze nikogo nie niepokojy zgodnie z filozofia Peace & Love... Toledo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×