Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Gość Gromowładna
A trochę się poprawił :) Łysolków niestety brak. A co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromi brak Toledo juz by pomogł w popychaniu! Byłam u wilka w zagrodzie i tak czas leci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju z widac ale ja jestem już tym brakiem widocznosci wkurwiony na maksa pierdole ten portal a wszczeolnsci jego informatyków i towielki trzonkiem od siekiery w dupę bez wazeliny i biegne do Wilczycy wsuadamy w auto i jade do bacowki nad jezioro wykapac się nago bo sie napracowałem żeby zrobic 5 sypialni z kominkami, 10 m łaziekami zwejscie od sypialni lodówka i pralka w łazience dla gości w domus spotkań a nic nie widac więc jak sie juz wykapie z wilczyca nago w jeziorze i urzne w trupa to bede wył z wsiekłosci do ksiezyca i nie wiem kiedy wroce chyba jak mi przejdzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piątek, cóż za wspaniały dzień :D szkoda tylko, że między sobotą a niedzielą nie ma jakiegoś bonusowego dnia. A mi wciąż podobają się łysi mężczyźni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek gromowładna i cała załoga :) kochani łysolce odezwijcie się do nas.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam, że jedna sobota w ciągu weekendu to za mało. Powinny być dwie soboty :) Cześć Gromośka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Maryś, cześć Lafi Jakie macie plany na weekend? Bo ja zamierzam opalić tył i przeczytać ze dwie książki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spakować jedno dziecko i wysłać na obóz, a potem trochę odpocząć. Na słońce przestałam już liczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilk1946
Lafi a ile wiosen ma ten Twoj wilczek/ka co go ekspedlujesz na oboz pewnie survivalowy zeby zmężniał jak to facet. I dobrze takie rzeczy bardzo dobrze robia młodym facetom. No i w końcu wyłuż kawę na Ławę dlaczego masz opory z kapaniem się nago przy nas. Przecież dla mnie możecie ważyć i po 100 kg :-) Jedyna niedogność wtedy dla mnie to że jak się urżniecie w trupa i trzeba będzie was zanieść do waszych chat w Bacówce na plecach to wilk może pasc pod tym słodkim cieżarem:-) ale to byłaby bohaterska śmierć bo tak trochę podchodzi pod obronę stada a to marzenie każdego Wilka, no ale żeby nie umierać tak młodo zrobiłem na 1 stodoły spotkań 5 sypialni dla gości więc wnoszenie ewentualne tylko na pieterko:-) A tak poza tym nie widze wiecej problemow z naga kapiela nawet jak jest 100 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą Lafi nie musisz być całkiem naga możesz zostawić tylko pończochy jak się będziesz czuła dzięki temu mniej skrępowana:-) Bo widzę że tak lubisz ciekawe czy tylko w kapieli czy podczas wypełniania ciężkiego acz bardzo waźnego dla trwałości związku obowiązku małżenskie w łożnicy z mężem również, tylko jak tu wtedy ssać i lizać słodkie kobiece stópki:-) Bo wiem że wiele dam takie pieszczoty lubi a że Ja kulturalny Wilk jestem więc ssałem chętnie aż wyły z rozkoszy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdro :-) Gromi nikogo nie ma na bacówce wziełam się za sprzątanie w pokoju bo wilczki nie zle nabrudzili :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loopoom
Jestem łysy i nie chce mi się was podrywać, jestescie smętne jak wczorajsza pomidorowa. Ja natomiast mam babkę z którą się nie nudzę i uwielbiamy się kochać do upadłego. Takie życie. Ona kiedyś zajrzała tu na kafe i powiedziała że nie rozumie tych ludzi. Zaraz idziemy do łózka gdy złapałem ją przed chwilą za krocze była cała mokra ale powiedziała że najpierw się musi wykąpać. A ja korzystając ze sposobnosci chciałem napisać parę słów za nim zaczniemy. Powodzenia mali nieudacznicy i nie gniewajcie się na mnie. Powinniscie gdzieś wyjść coś zrobić żeby być zauważeni bo takie siedzenie przed kompem całą sobotę i niedzielę jak widzę niczego nie zwojujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem miejmy nadzieję, że już się wszystko unormuje. Widzę, że deficyt na łysych. A takie fajne tu dziewczyny... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja staram się dogadzac facetom widzisz intuicja mi podpowiedziała co Toledo lubi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu! Witajta moi ludzi :) i witaj nam pomarańczowy łysy gościu, nasz życiowy mistrzu. Od ciebie się będziemy uczuć jak żyć o panie... Daj nam kilka jeszcze rad jak być takim zajebistym jak ty, bo mamy dosyć naszego nieudanego życia. O guru nasz. Marysia, nasz buziaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×