Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KOCHANKI, co macie z romansu z żonatym facetem

Polecane posty

Gość gość
prostytutka dziś pluje jadem na żony od samego rana. widać, że już dawno żaden facet próchna nie ruszył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A zonka w domu z obiadem czekala a.maz z kochanka na kanarach xxxxxxxx Ty to jak coś j/e/b/niesz upośledzona tirówko to człowiek nie wie czy się śmiać czy ci współczuć głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym tylko powiedzieć drogie panie, że my czasem piszemy do was tylko dla sportu. Bez większego ciśnienia na seks. Ale resztę ogarniacie wy same, nieprawdaż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ósma nigdy się nie myła i bardzo wulgarna była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bo do tanga trzeba dwojga"...tak samo do budowania szczesliwego zwiazku jak i jego rozpieprzenia. Kazda historia ukazuje inny obraz tegoz duetu. Wiecie co jest najsmieszniejsze , ze i duet ZONA / KOCHANKA ma miejsce gdy Panie uknuja wspaniala intryge :-D. No coz nie bede tego zglebiala, przeciez wiekszosc tutaj WIE NAJLEPIEJ :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prostytutko teraz chcesz się mścić w ten sposób, że się skumasz z jego żoną i uknujesz intrygę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziewiąta i dziesiąta ciągle miały puste konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gromada ich była liczna ale każda niezbyt śliczna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokrzywione miały twarze bardzo liczne tatuaże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadając na pytanie z tematu, ja mam z tego romansu ... mieszkanie :) Po 2 latach związku mój ówczesny kochanek kupił mi 40 m w Warszawie. Nie ukrywam, że z moimi zarobkami stać by mnie było na takie mieszkanie gdzieś w okolicach 80 r.ż., dlatego było to dla mnie coś naprawdę wielkiego. Spotykaliśmy się jeszcze 3 lata, potem poznałam w pracy równolatka i wyszłam za niego za mąż. Kochanek rozwiódł się z żoną i sądząc po zdjęciach na FB nie ma nikogo. Odkąd wyszłam za mąż nie mamy ze sobą kontaktu. Mieszkanie od kochanka wynajmujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ranisz mnie kochasz mnie w sercu blizny nie goją się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wal się d****o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mało sie w zyciu widzialo i malo sie w zyciu przezylo. W polemike z Toba moge sie wdac za jakies 10/20 lat jak doswiadczenia i madrosci zyciowej Ci przybedzie. Nie wiem czy sie smiac czy plakac. Nie znajac mnie rzucasz w moja osobe epitetami....ech...taka to dzisiejsza mlodziez. Kazdy postepuje wedle wlasnego sumienia. Oczywiscie jesli je wogole ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>ty dla swojego byłego męża jesteś nikim nie dziwie się ze poginil takie bydło jak ty kto by wytrzymał z takim psycholem. Tępa pusta ujadaczka siedzi juz tu któryś rok z kolei i tylko KOCHANKI KOCHANKI KOCHANKI KOCHANKI KOCHANKI HAHAHAHH ojjjj jakie strasznie jest twe życie zostaniesz sama jak palec przed monitorem kompa na kafe<<< Bydło to jesteś ty wieśniaro co się w chlewie wychowała. To ja wniosłam pozew do sądu i się rozwiodłam z zapijaczonym psycholem, bo to nie był mąż tylko dopa wołowa z gownem zamiast mózgu i z mikro ptaszkiem w gaciach. Teraz ty pustaku musisz się użerać ze złośliwym starym dziadem - kaleką i jego pierdykniętą, patologiczną rodzinką, a ja żyję szczęśliwie od lat z drugim mężem - prawdziwym mężczyzną, na widok którego ty się krowo ślinisz, masz mokro w gaciach i szlag cię trafia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś prostytutko ty dziś już ćpałaś czy się od rana zechlałaś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkryłem niedawno, że mój ojciec ma kochankę, a ma 70 lat, jak patrzę na niego, wydaje mi się że ma z tego tylko jego kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak ci go zabiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Książek nigdy nie czytały , ostre makijaże miały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam prezenty ale teraz bądź przeklęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna brzydka i niemłoda zapraszała wciąż na loda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znalazł się jeden chętny co zgrzybiałe miał pięty , ona mu lody robiła aż sama się zagrzybiła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecz to zignorowała i lody serwowała , starym garbatym i rudym ,żonatym i bardzo chudym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuu zony tak umieja tu bluzgac anonimowa , a jak maz zdradza to wyja w poduszke , i skamla zeby tylko zostal , skazane na laske i nie laske meza , lepiej idzcie do kuchni do garow obiad gotowac , bo nie dostanie i co jeszcze pojdzie na miasto haaaa zalosne , tak wyzywacie glupie kretynki ale jaka trzebag byc osoba ze maz szuka kochanki i po pracy woli isc do niej , wiekszosc z was to z mezem nawet nie spi tylko z bahorem i raz na jakis czas nastawi c**y z wielka laska , ale taka p***a powie mial odiad i posprzatane po co szukal kochanki , lepiej sie wezcie za siebie a nie tylko wyzywacie , facet jak ma dobrze w malzenstwie nie szuka kochanki proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kura domowa(zona) juz dawnozagrzybiona zmienia teraz osrane pamprery swego bachora. Buahahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie byłam idealna, odszedł do ciebie. Tylko pomyśl jaka ty byłaś że odszedł od ciebie. Ale wrócił do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nosz kurde wreszcie ktos napisal prawde 13:06 ale one tego nie pojma tepaki jedne. TA od psychiatruki zaraz ci wmowi ze jestes kochanka zonatego,nawet jak jestes facetem :D"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanka zawsze będzie TYLKO KOCHANKĄ. I tyle w temacie. Pozdrawiam wszystkie kochanki ( zdradzana żona ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz żony są mądrzejsze dają sobie radę lepiej często niż ich mężowie , ci mężulkowie niedojdy o niskiej samoocenie znajdują baby miernoty bo od honorowej to może tylko w pyszczek dostać i zaczynają się wypłakiwać - ojojoj jaki ja bidniutki jestem nikt mnie nie kocha nikt mnie nie lubi ojojoj ja taka sirotka jestem itd itp a idiotka sie lituje i przytula to łona swego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i trochę powyją ale nie skomlą żeby został wręcz przeciwnie ale zdrajcy miejsce sory ale tylko rynsztok . Czy warto było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:06 Pewnie. Jak facet chce sie pobawić to szuka kochanki . Dziwne, że zawsze wraca do żony, nie? Kochanki to dno całkowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×