Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KOCHANKI, co macie z romansu z żonatym facetem

Polecane posty

Gość gość
Tak? To dlaczego nie układa się żonom a jeszcze bardziej ich mężom, którzy lecą do kochanki? Ja Wam napiszę dlaczego: miłość na papierze to nie miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co facet który ma żonę ,który podobno jest tak szczęśliwy z żoną szuka baby na boku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie układa się tym, którzy nie mają miłości bo przestali o nią dbać. Wystarczy chcieć i można to mieć. Tak jak wiele rzeczy można naprawić i może być jeszcze lepsze niż było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak? To dlaczego nie układa się żonom a jeszcze bardziej ich mężom, którzy lecą do kochanki? x przecież to nie żonaty leci do ciebie tylko ty do niego x Ja Wam napiszę dlaczego: miłość na papierze to nie miłość. x a ja ci napiszę, że żal ci dope ściska, bo doskonale wiesz, że dla niego i jego żony jesteś nikim, a takim papierze miłosnym możesz tylko pomarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7.57 Zostawię ci całą rolkę (a niech stracę a co tam) i pisz o romansach, bo na prawdziwy romans z moim żonatym facetem szans nie masz On poprawnie seksualny a nie popapraniec :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2015.10.27 ten twój romans z żonatym to wart tyle co ta rolka papieru i lepiej zostaw ją sobie, bo będzie ci niebawem potrzebna, jak sraczki z wrażenia dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanki to ostatnia kategoria po zwykłych d****ach. Z tym, że d***** są uczciwe i sprawę stawiają jasno. Kochanki dają się dymać od tak i nie przeszkadza im żona. Każdy facet chce choć raz wydymać coś takiego. Jako ciekawostkę inne doznanie i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehee, tak sobie tłumacz...szkoda ze jak dyma żone mysli o kazdej innej tylko nie o 'szanownej koscielnej"- to jest przykre :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam kochanka i co? I facet robil dla mnie wszystko dla zony nic.Przyklady: ja lubie slodycze wiec za kazdym razem przywozil mi te z najwyzszej polki...a jej kiedys kupil pol kilo ptasiego mleczka na wage za 7 zl. Ze mna wyjezdzal do spa w weekendy a gdy mial spedzic weekend z zona bo ja nie moglam to zamykal sie w pokoju i caly wieczir pisal do mnie smsy. Na swieta nie kupowal prezentow (nie mieli tego w zwyczaju) mi kupowal drogie a nawet bardzo drogie. Z nia nie chodzil nigdzie nawet na sylwestra ze mna odwuedzil najdrozsze knajpy. Pewnie wszyscy sie na mnie rzuca ale on to robil bo chcial o nic nie prosilam.Nasz romans trwal 5 lat w koncu ja od niego odeszlam a on? Jest nadal z zona i z tego co wiem leczy sie na...depresje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś była taka super to bylibyscie RAZEM .Kręciłas mu loda, ten Ci płacił. Kawał kurfy z ciebie. Zastanawia mnie co z tobą nie tak, że nie stać cie na wolnego faceta tylko mieszasz w rozporku żonatego. Jeszcze się kurfo chwalisz co kupił. Zalosne. Typowy worek na spermę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I chuj z tego masz. Było minęło, a ty w czarnej d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet powinien odejsc do kochanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak się zawsze dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykle takie relacje sie rozpadaja nie dlatego ze facet zostawil kochanke lecz dlatego ze ona zostawila jego bo poznala kogis. A facet?wraca do zony i udaje ze wszystko okey a zona cieszy sie ze misio niby ja wybral:)klamstwo i obluda a kochanka? Zyje z kims innym i ma sie dobrze:)taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2015.10.27 "przecież to nie żonaty leci do ciebie tylko ty do niego" Niestety, nie masz racji - leci i leciał do mnie i na mnie :D I nikt nie ma większego niż ja prawa nazywać go... swoim żonatym facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2015.11.09 prawo to ty masz w ryja zarobić od jego żony psychiczna szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagość
Poziom dyskusji sięgnął dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem w tym, że tacy jak ten twój z ryjem w ogóle mi się nie podobają 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.11.15 Problem w tym, że tacy jak ten twój z ryjem w ogóle mi się nie podobają x tylko że mało się nie posrasz za nim paskudna szmaciaro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.11.15 twoja matka stała w bramie. Ty też idź stań, a nie czas marnujesz na kafe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że zajęty facet obojętnie w jakiej formie jest dyskretny, a również ta druga strona. Pewne i dyskretne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie znam Twojej mamy ani Taty a mimo to bardzo im współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bycie kochanką żonatego faceta oznacza bycie wartościową kobietą bo byle kim taki mężczyzna się nie zainteresuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha, dobry żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś dlaczego zostałaś szmatą żonatego? nie chciał się z tobą żaden ożenić czy może masz męża ułomnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj piszą chyba głównie tacy, którzy życia nie znają. Po długich, nieudanych próbach znalezienia kogos do związku, stwierdzam, że spokojnie mogłabym zostać kochanką. Ma się swoje życie, można się umawiać z innymi, ma się w miarę regularne spotkania, seks. A jeszcze jakby mi mieszkanie kupił to już w ogóle bym się nie zastanawiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden ci mieszkania nie kupi. Takie rzeczy żony dostają. Kochanka jest tylko do seksu na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentalność Kalego
Czy ktoś też zauważył, że na topiku grasuje agresywna i bardzo wulgarna kobieta, która podaje się za żonę i określa jako "dama"? Czy ktoś mi wyjaśni jakim cudem zamężna kobieta może używać słownictwa gorszego od pijanego marynarza ale w dalszym ciągu domagać się szacunku jako "dama"? Kochane wściekłe żony lecące z pianą...jestem homosexualna :) nie mogę być kochanką bo... prywatne części Waszych mężów mnie nie interesują, prędzej Wasze prywatne części :) TAM TAM TAAAM! Niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×