Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość Soulija
Ludzie napisalam, ze JA wole wczesniej. Lekarz tak mi powiedzial i tyle. Kazala zrobic w 11tyg i kropka :) jezeli miala bym podejrzenie o zespol Downa lub inne schorzenia to chciala bym wiedziec jak najpredzej by moc dzialac i tyle. Ogolnie badanie robi sie miedzy 11 a 14 tyg. to nie jest istotne kiedy a w tym okresie :) A do goscia , nawet nie odpisze na zaczepke , najlepiej zrobimy jak nie bedziemy odpisywac gosciowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
dziewczyny nie ma się co denerwować gościem tylko olać i już! innej rady nie ma :) jak czytam, że wy już tak zaawansowane jesteście to aż wam trochę zazdroszczę :) ja dopiero nie cały 7 tydzień :) ale nie ma plamienia i to najważniejsze :) a następne usg mam 18 sierpnia :) pozdrowionka z Beskidów aha no i dzięki za dopisanie do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belgin
Czesc mieszkam w Belgii ostatni okres miałam 3 czerwca jedne kalendarze pokazują 8tydzień 6 dzień a jedne 10 tydzień. Lekarza mam dopiero na wrzesień pomożecie bo sama niewiem jak liczyć . Z góry dziękuję za pomoc bo widzę że zawsze sobie odpowiadacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
belgin witaj- no coz sa rozne szkoly liczenia jedna od dnia ostatniej miesiaczki a inna od mniej wiecej owulacji czyli ta druga okresla ciaze jako 2 tygodnie mlodsza. Nie mam bladego pojecia ktora jest wlasciwa np kalendarz ciazy haczewskiego okresla i wiek ciazy od ostatniej miesiaczki o od zaplodnienia. Trzeba zaufac lekarzowi to on okresla termin porodu na podstawie usg. Chyba nic nie popitolilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladyfox chyba jednak cos ci sie pomylilo. Strugasz tu taka co niby wszysto wie .... a glupia jestes. A co w przypadku gdy ktos nie ma owulacji 2 tygodnie po okresie a pozniej bo cykle ma dluzsze ? Wrzucasz wszystkich do jednego wora. Durna baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Hej Belgin ja też miałam OM 3 czerwca i jak bym na usg 28 lip. To lekarz powiedział 7 tc. wg internetowych 9 tc, 10tc. Hehe takie to dziwne. Jak sama widzisz ja też nie jestem pewna jak to właściwie policzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Dziewczyny rozmawiałam z kuzynem informatykiem i powiedział mi że na forach celowo pojawiają się tzw trole internetowi którzy zaburzaja wątki. Przeważnie konkurencja innych portali. Niektóre wątki poprostu umierają bo kazda ma dosyć pisania. Więc jedyne nasze wyjście Olać. Trola!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
Oj. Dobrze że cię gościu mamy! Nasza alfo i omego zawsze czuwasz nad porządkiem, wyłapujesz brak wiedzy... Ja się wcale nie wymądrzam, ktoś pyta- ja odpowiadam. Mówię swoje zdanie, to jest forum a nie testy do Mensy. Ah i używanie wulgaryzmów świadczy o braku argumentacji w dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Hmm ja np. Okres mialam 27 maja wiec jestem w 10 tygodniu. Musisz byc w max 9 tyg. I Witaj zapomnialam dodac. :) troll niech zostanie olany i da sobie spokoj. Hihi jade na spotkanie z kolezanka. Milej reszty dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwa
A mi się wydaje ze to esen bo ona kiedys napisala że nie podoba jej sie funkcjonalnosc tego forum ale moze sie przelamie i bedzie pisac ale jakos ucichla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vouga nie wiesz ktory to tc a moze wogole w niej nie jestes tylko sobie ubzduralas tak jak moze przyszła mamusia nastepna durna baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belgin
Dziekuje za odpowiedzi. Widze ze przez moje pytanie jakas wojna z intruzem. Sory dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyna83
Dziewczyny, w poprzedniej ciazy tez pisałam na kafeterii i były dokładnie te same problemy. Wyniosłysmy sie z dziewczynami na forum zamknięte. Każda miała swój login i hasło. Bez tego nie można nawet było czytać forum a co dopiero pisać na nim. Tam sie wymieniłysmy komórkami i potem jak któraś zaczynała rodzic to pisała smsa, ze jedzie do szpitala. Mozna by znaleźć takie forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
Ja jestem zaaa!! Bo tu nie da sie swobodnie napisac co sie mysli, jakie sie ma obawy, a o wyrazeniu swojego zdania mozna zapomniec bez hejtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pisałam kiedyś. , że założyłam grupę na fejsie, ale nikt nie był zainteresowany :( a szkoda, bo tam nie ma troli, wulgaryzmów i widzimy sie nawzajem. Wpiszcie sobie w wyszukiwarke fejsową Marcówki 2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmnana
ja się trochę boję lecieć, ale nie mam innego wyjścia za dwa tygodnie mam ślub:) dziś jest chyba najgorszy dzień jak do tej pory cały dzień leże w łóżko zjadałam tylko kisiel i kawałek kromki z gorącym kubkiem cały czas wirówka w głowie, dobrze że się wczoraj spakowałam bo dziś bym nie dała rady. już się boję jak ja przeżuję ten jutrzejszy lot. belgin witamy :) ja facebooka nie mam ale jeśli pojawi się inne forum to napewno się zapiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria_86
Mi nie wyswietla na fb tej grupy. Ja na genetyczne zapisalam sie na 12+4, to srodek, bo jade na nie 120 km, a wolalabym aby wymiary dzieciaczka byly jeszcze ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pmnana swoj ślub ?:D Blegin witamy, intruzem się nie przejmuj krąży tu od dawna :) Ja okres mialam 7 czerwca a jestem teraz w 7tc bo mi się owulacja spóźniła i mam długie cykle. Ja na fb nie chcę bo tam się wyswietla co się lajkuje i do jakiej grupy dołącza z tego co się nie mylę a nie chce żeby dalsi znajomi wiedzieli o ciąży i też nie wszyscy korzystają z fb ale może faktycznie poszukajmy zamkniętego forum bo robi się nieznośnie olewanie może być trudne bo ktoś jest wyjątkowo znudzony swoim życiem żeby uprzykrzać je innym :/ albo faktycznie trolling ale na tym procederze się nie znam w ogole:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmnana
tak swój :) i mam nadzieję że chociaż ten jeden dzień będę się dobrze czuć. bo nie chciałabym żeby moje całe planowanie poszło na marne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
ja też wolałabym na fb nie, ale jakieś inne zamknięte forum czemu nie :) u mnie dziś pogoda chłodna więc generalnie ok, ale tak naprawdę to po pracy dużo odpoczywam, bo te plamienia mnie przestraszyły trochę mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Pmnana gratulacje!!! ;)))) Miałam mega ochotę na rybkę odmrozilam dwa filety, upiekłam i zjadłam z kapustą kiszoną. Pycha jakbym w życiu ryby nie jadła. Taka zachcianka hihi. A jak tam z Waszymi zachciankami? Pytam te dziewczyny co też tak jak ja nie mają problemów z wymiotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam okropna ochote na makrele w pomidorach. Ale nie mam w domu a corka juz kapana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyna83
Łooo, teraz mi zrobiłaś apetyt na kapustę kiszoną. Dostałam slinotoku ;) Dziewczyny, ja ostatnio pisałam na fora.pl Jeśli założę tam forum to zostanę administratorem, a tego bym nie chciała, bo nie zawsze jestem dostępna aby w razie czego interweniować, czy coś zmieniać. Dlatego moze któraś z Was podjęłaby sie założenia naszego forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pmnana super :) na pewno będzie dobrze :) bąbelek będzie wiedział że w tak ważnym dla mamy dniu dajemy jej spokój ;) ja zaraz drugą rocznicę będę miała eh jak to zleciało. Na administratora też się nie nadaję bo piszę głównie z telefonu a tam tego nie ogarnę ale przeniosę się z Wami wszędzie :) Co do zachcianek to ja po jedzeniu mam największe mdłości i odrzuca mnie dalej od słodyczy co jest bardzo na plus bo lekarka zabroniła mi przytyć w tym trymestrze bo mam całkiem porządny nadbagaż. Ale póki co chudnę mimo tego że nie wymiotuje więc się nawet cieszę na tą niechęć do jedzenia. Ciągnie mnie do ostrego i kwaśnego czyli że chłopak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Dziewczyny polecam noworodek.pl Tam jest zamkniete Forum z loginem i haslem. Cala ciaze tam bylam a nawet dluzej. Moj watek tam niestety "umarl" bo dzieci nam porosly i dziewczyny sie wykruszyly. Ale bysmy troche " zycia" na Forum wniosly i kazda miala by swoj suwaczek. I nie bylo by wiecej trolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
panama gratulacje :) ja w czerwcu miałam już 6 rocznice ślubu :) to dopiero zleciało :) mnie też odrzuciło od słodyczy, a kwaśne jak najbardziej :) w ogóle ja mam tak, że teraz np. coś zjem a za chwile mnie już krzywi, ja nie wymiotuje tylko mnie mdli; dziś rano przed wyjściem do pracy mnie naciągało i to dość porządnie, aż cały żołądek zruszałam, a potem to już spoko :) mnie ciągnie do ciemnego pieczywa z ziarnem :) takiego na sucho; ja na administratora też się nie nadaję, ale przyłączę się chętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Ja dzis wyjatkowo na slodkosci mam ochote: bulka z marmolada, obiadek (pol kotleta z indyka, ziemniaczki i fasolka) a na miescie bruschetta i mala salatka a do tego pol litra soku z marakuji + Jumbo pina colada bez alk. I Teraz poprawilam 4 schoko Bons hihi wyzerka na maxa dzis. Ja moge moderowac Ale tylko na noworodku, tylko tam sie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Gratulacje dla pszyszlej Panny mlodej! Ja juz 8 lat po slubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
Dziewczyny ja proponuje jeszcze poczekac tutaj narazie, bo temat swiezy moze jeszcze ktos dolaczy, no chyba ze nasz troll bedzie atakowal dalej. Tyna jutro zajrze na ta stronka fora.pl nigdy nie bylam administratorem lukne co i jak bo od wrzesnia bede miala wiecej czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki chciałabym do was dołączyć. Jestem w 9 tyg ciąży mam termin na 01.03 to moja druga ciąża. Mam 3 letnią córeczkę Julię w ciąży przytyłam 6kg a teraz chyba będzie więcej trochę się tym niestety przejmuje:(. Zachcianki mam na słodkości jak nie wiem. W ogóle to widać u was już brzuszki bo u mnie bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×