Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość Wiktoria_86
Ja z kolei nic nie przeżywam. W pierwzej ciąży byłam pierwszą panikarą w wojewodztwie. Teraz jest inaczej, nie wiem czemu, moze dlatego, ze dziecko nie bylo planowane. Mam nadzieje, ze jak poczuje ruchy to bardziej "sie zzyje". Ja juz po wizycie. Slyszalam serce, torbiel sie zmniejszyla do 2.8 mm (z 3.7). Dziecko ma wymiary na 7 dzien 7 tygodnia, czyli dokladnie wychodzi tak jak z owulacji, tzn musialam sie kochac z mezem w sama owolacje ;) Za iesiac genetyczne, w poliklinice gdzie chce rodzic. Mam dobre wspomnienia z porodu corki w tamtym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmnana
mnie bolą piersi i mi już trochę urosły zwłaszcza jedna. :) wiktoria ja też sama tylko męża i znajomych mam cała reszta rodziny w Polsce pochwale się wam że byłam dziś w fryzjera rozjaśniać i mi ładnie włosy wyszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytonka
Cześć dziewczyny. Nie przyjmujcie sie piersiami. Mnie nie bolą wcale, nawet nie są bardziej wrażliwe, a z usg wszystko wyglada dobrze. Mamy sie nie stresowac i nie przemęczać. I nie doszukiwać sie problemów . Pamietam przy pierwszej ciazy , lekarz kazał mojemu mężowi odłączyć mi internet :-D taka byłam mądra jak sie naczytałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się do listy :))))) ladyFox_______01.03____30 l._____???____2 ciąża____ Kotecka ______01.03 ____ 26 l .____??? ____1 ciąża__ Trójmiasto wesołka91_____07.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Lilianka31_____05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków Soulija________06.03____28 l._____???____2 ciąża____ Monisiaaaaaa__06.03____27 l._____???____2 ciąża____Ok.Wawy Wiktoria86_____07.03____28 l._____???____2 ciąża___ Białystok N@dziej@_____07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa welna_________07.03.____28 l._____???___3 ciąża___Starogard Gdański Tyna83________08.03.____31l._____???____2 ciąża____Poznań anka p________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa Ewa __________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81________ 12.03____32l.______???___ 1 ciąża____Warszawa Czuprynaa_____14.03____25 l._____???____3 ciąża____ malinka2352___14.03____23 l._____???____2 ciąża____Lubawa esen__________15.03____28 l._____???____3 ciąża____Warszawa vouga_________15.03____30 l._____???____2 ciąża____ pozytonka_____16.03____33 l._____???____2 ciąża____Szczecin Novika87______17.03____27 l._____???____1 ciąża____Warszawa Caarolinee88___21.03____26 l._____???____3 ciąża____Warszawa pmnana_______27.03____23 l._____???____1 ciąża____Rzeszów evela92________28.03____22 l.____???_____1 ciąża____Ostrów Mazowiecka GU____________28.03____27 l.____???_____1 ciąża____ Nina69________29.03____45 l._____???____3 ciąża_____Bielsko Elfusia________25.03______28l.____???___2 ciąża___Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladyFox_______01.03____30 l._____???____2 ciąża____ Kotecka ______01.03 ____ 26 l .____??? ____1 ciąża__ Trójmiasto wesołka91_____07.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Lilianka31_____05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków Soulija________06.03____28 l._____???____2 ciąża____ Monisiaaaaaa__06.03____27 l._____???____2 ciąża____Ok.Wawy Wiktoria86_____07.03____28 l._____???____2 ciąża___ Białystok N@dziej@_____07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa welna_________07.03.____28 l._____???___3 ciąża___Starogard Gdański Tyna83________08.03.____31l._____???____2 ciąża____Poznań anka p________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa Ewa __________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81________ 12.03____32l.______???___ 1 ciąża____Warszawa Czuprynaa_____14.03____25 l._____???____3 ciąża____ malinka2352___14.03____23 l._____???____2 ciąża____Lubawa esen__________15.03____28 l._____???____3 ciąża____Warszawa vouga_________15.03____30 l._____???____2 ciąża____ pozytonka_____16.03____33 l._____???____2 ciąża____Szczecin Novika87______17.03____27 l._____???____1 ciąża____Warszawa Caarolinee88___21.03____26 l._____???____3 ciąża____Warszawa Elfusia________25.03____28 l._____???____2 ciąża____Katowice pmnana_______27.03____23 l._____???____1 ciąża____Rzeszów evela92________28.03____22 l.____???_____1 ciąża____Ostrów Mazowiecka GU____________28.03____27 l.____???_____1 ciąża____ Nina69________29.03____45 l._____???____3 ciąża_____Bielsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja jeszcze tak do końca nie wierzę, że jestem w ciąży... Taka niespodzianka. Ale najważniejsze, żeby nie panikować ;) Też mam czasami myśli czy dzidziuś będzie zdrowy, czy nie poronię.... W pierwszej ciąży 7 lat temu byłam zupełnie beztroska, chyba ta nabyta z wiekiem wiedza i dr google nam szkodzą;) Co do syndromów ciążowych-nie mam żadnych i wcale nie jest tak, że muszą być:) Więc się nie martwcie:) moje kolejne USG we wtorek, dzisiaj odebrałam kolejną bhcg- rośnie bajecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka p
dziewczyny mam nadzieje, ze u was wszystko w porzadku... nie pisalam w ogole bo lezalam dwa tygodnie w szpitalu a teraz w domu musze lezec niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizaas
Witajcie, jestem w dziewiątym tygodniu, mam okropne mdłości. Jestem z Białegostoku, ciążę prowadzę na nfz ale chce rodzić prywatnie w poliklinice, tak jak poprzednie dziecko. Jest ktoś może z mojego miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria_86
Anka, a co sie stalo? Ja jestemz Bialegostoku. Rodze u Toaszewskiego. Dziewczyny, podajcie swoje wyniki i normy glukozy. Chyba mam znow cukrzyce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka czemu szpital? aaaaa ja już po lekarzu rany jaka jestem szczęśliwa, serducho bije pięknie, bąbelek rośnie w siłe, ciąża młodsza o 10 dni ale rozwija się jak trzeba znaczy że tak ma być :) tylko termin porodu muszę zmienić w naszej liście na 25.03 Obiecałam sobie już więcej czarnych scenariuszy tylko pozytywne myślenie i zdecydowanie mocne dawkowanie internetu tylko tu do was będę często zaglądać bo tu tak przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka p
mialam wypadek samochodowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizaas
Wiktoria ja chce rodzić na zamenhofa, a z jakiego jesteś osiedla - ja okolice politechniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Aż mi się włosy zjezyly jak przeczytałam o tym wypadku. Biedna...ale wszystko już ok? Novika super wiadomości oby tak dalej 'myślę że koło września to już nam wszystkim pójdzie z górki. Mogę prosić jak ktoś będzie uaktualnial tabelkę o zmianę terminu porodu na 10 marzec. Z góry dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladyFox_______01.03____30 l._____???____2 ciąża____ Kotecka ______01.03 ____ 26 l .____??? ____1 ciąża__ Trójmiasto Lilianka31_____05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków Soulija________06.03____28 l._____???____2 ciąża____ Monisiaaaaaa__06.03____27 l._____???____2 ciąża____Ok.Wawy wesołka91_____07.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Wiktoria86_____07.03____28 l._____???____2 ciąża___ Białystok N@dziej@_____07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa welna_________07.03.____28 l._____???___3 ciąża___Starogard Gdański Tyna83________08.03.____31l._____???____2 ciąża____Poznań anka p________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa Ewa __________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81________ 12.03____32l.______???___ 1 ciąża____Warszawa Czuprynaa_____14.03____25 l._____???____3 ciąża____ malinka2352___14.03____23 l._____???____2 ciąża____Lubawa esen__________15.03____28 l._____???____3 ciąża____Warszawa vouga_________15.03____30 l._____???____2 ciąża____ pozytonka_____16.03____33 l._____???____2 ciąża____Szczecin Novika87______17.03____27 l._____???____1 ciąża____Warszawa Caarolinee88___21.03____26 l._____???____3 ciąża____Warszawa Elfusia________25.03______28l.____???___2 ciąża___Katowice pmnana_______27.03____23 l._____???____1 ciąża____Rzeszów evela92________28.03____22 l.____???_____1 ciąża____Ostrów Mazowiecka GU____________28.03____27 l.____???_____1 ciąża____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokaźna grupa :) mam nadzieję, że w takim składzie zostaniemy do końca :) albo i większym ;) Dzisiaj przyjechal tesc do nas z przyjaciolka, wiec od razu na kolacje i moich rodzicow zaprosiliśmy, i planujemy chyba im powiedzieć ze maly będzie miał rodzeństwo :) teraz juz nie bedzie wyjscia, musi byc dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porobilam dzis troche w kuchni, i obiad i ciasto i całą reszte i powiem Wam ze taaaak mnie plecy bolą ze masakra :// a nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nimi problemu nie miałam. Znow mam jakiesyproblemy z pisaniem na telefonie :/ chyba moj telefon nie jest kompatybilny z tym forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaa116
Hej dziewczyny dopisuję się do listy :) ladyFox_______01.03____30 l._____???____2 ciąża____ Kotecka ______01.03 ____ 26 l .____??? ____1 ciąża__ Trójmiasto Lilianka31_____05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków ankaa116_____ 05.03 ____ 23l._____ ??? ___ 1 ciąża ___ Kartuzy Soulija________06.03____28 l._____???____2 ciąża____ Monisiaaaaaa__06.03____27 l._____???____2 ciąża____Ok.Wawy wesołka91_____07.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Wiktoria86_____07.03____28 l._____???____2 ciąża___ Białystok N@dziej@_____07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa welna_________07.03.____28 l._____???___3 ciąża___Starogard Gdański Tyna83________08.03.____31l._____???____2 ciąża____Poznań anka p________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa Ewa __________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81________ 12.03____32l.______???___ 1 ciąża____Warszawa Czuprynaa_____14.03____25 l._____???____3 ciąża____ malinka2352___14.03____23 l._____???____2 ciąża____Lubawa esen__________15.03____28 l._____???____3 ciąża____Warszawa vouga_________15.03____30 l._____???____2 ciąża____ pozytonka_____16.03____33 l._____???____2 ciąża____Szczecin Novika87______17.03____27 l._____???____1 ciąża____Warszawa Caarolinee88___21.03____26 l._____???____3 ciąża____Warszawa Elfusia________25.03______28l.____???___2 ciąża___Katowice pmnana_______27.03____23 l._____???____1 ciąża____Rzeszów evela92________28.03____22 l.____???_____1 ciąża____Ostrów Mazowiecka GU____________28.03____27 l.____???_____1 ciąża____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Czupryna czekamy na wieści od ciebie?? Jak tam maleństwo?? U mnie dzisiaj nowość nie mam ochoty na kolację..dobrze bo zawsze po kolacji brzuch mam jak balon. Mały już śpi, mąż w pracy to mam czas dla siebie ;) miłego, spokojnego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Dziewczyny caly dzien tak z zoladkiem jak bym kamien polknela a teraz jestem taaaaka glodna! ...mam ochote na wszystko, frytki,kurczaka,hamburgera,tosty,pizze doslownie na wszystko. Juz nic nie zjem dzisiaj, musze na wage uwazac :( Milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Esen ja tez mialam okropny bol plecow :/ polecam oklad z cieplej poduszki z pestkami (nie wiem jak to po Polsku sie nazywa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mam mam, taki termoforek z pestkami wisni :) ale troche maly bo kolezanka z forum lipcowek 2013 :) uszyla dla malego w razie gdyby kolki mial czy bole brzuszka :) starczy n a 1/8 moich plecow :D Rodzice zadowoleni z wiesci :) moja mama troche przeżywa bo boi sie ze maly zostanie zepchniety na 2 plan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któraś z Was ma astme i przyjmuje leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Dzień dobry ;) jak tam sampoczucia?? Ja nie biorę żadnych leków to nie pomogę. We wtorek pójdę zrobić wszystkie badania co mi gin zlecił. W dalszym ciągu mamy brak wieści od czupryny jak tam po wizycie mam nadzieję że wszystko ok. Esen ja czytałam gdzieś ze fajnie jak mama wracająca do domu z nowym dzidziusiem przynosi prezent od niego dla starszego rodzeństwa. Tzn wiesz jakiś schowany wcześniej gdzieś w szafce ;) Ja też się boję jak zareaguje mój synuś. Póki co się cieszy i mówi że chcę braciszka ale pewnie z tego jeszcze nic nie rozumie. Dzisiaj odwiedziła mnie mama i siostra od rana i ograniaja mi dom (220m) także jest co robić. Są kochane. Sama bym nie dała rady. No i wreszcie się nam pogoda zrobila ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vouga a to nie ty pisalas ze bierzesz luteine i cos tam jeszcze to nie sa leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela92
Hej dawno mnie nie bylo ale relaksuje sie jak tylko sie da. Wczoraj we Władysławownie wykupulam recepte na luteine i dalam 3.20 a u mnie zawsze placilam 28.90 i mialam 100 % a pani w aptece mi wytlumaczyla ze nie ma róźnicy za ile mi ją sprzeda a niektóre apteki i lekarze wymyslajo te zasady ze trzeba miec na niepłodnosc badania te tygodnie ciazy itp. A u mnie mialam wpisane jeszcze na bolesne miesiaczki. Wczoraj brązowy sluz sie pokazał ale tylko jak aplikowałam tabletke nie mam mdłości od 3 dni piersi w ogóle nie boli obawiam sie ze pecherzyk sie nie rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmnana
ja dziś jestem jakaś nie do życia. od rana mi się kręci w głowie nawet się z łózka nie mogę podnieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Hej, tak biorę luteine i duphaston ale ja zrozumialam Esen czy ktoś bierze leki na astme. Widocznie źle zrozumialam. Ale widzę że mamy na forum anioła stróża który wylapuje wszystko. Evela nic się nie martw. Dolegliwości mogły Ci ustac bo służy Ci zmiana klimatu. Ja też miałam jednodniowe plamienie ale nie chce narazie schizowac. Poczekam na kolejną wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez sensu, ja tez dzis znow lekkie plamienia... Ja do 20 tygodnia placilam po 3zeta, potem lekarz mi powiedzial ze juz nie ma refundacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×