Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość pmnana
dziewczyny jestem w 5 tyg od wczoraj pojawiło się brązowe plamienie i boli mnie podbrzusze i jajniki, nie cały czas ale kilka razy w dniu, boję się że coś jest nie tak nie wiem czy czekać jeszcze czy iść do lekarza. naczytałam się trochę tego i chyba zaczynam panikować. bierzecie luteinę? bo ja tylko kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
pmnana to Nic dobrego nie oznacza. Lec do lekarza juz dzis a nawet do szpitala. Jak mialam takie plamienia to poronilam i wszystkie moje kolezanki tak samo. Jedz i sprawdz co sie dzieje. Daj znac. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esen
Ja dostalam takich plamien w niedziele pojechlam na or, usg nic nie wykazalo, dostałam luteine, potem byl spokoj, wczoraj znow plamilam, mysle ze to z wysilku, trzeba sie oszczedzac, w kazdej ciazy mialam plaminia i krwawienia i przede wszystkim sie nie stresuj, idz do lekarza niech sprawdzi czy jest pecherzyk a moze jakis maly krwiaczek? Albo do szpitala, tylko moga Cie zatrzymac na oddziale (w mniejsym miescie) bedzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelain
pmnana ja mam to samo, od piątku plamię i pobolewa mnie brzuch, jak tylko zauważyłam od razu pojechałam na pogotowie, lekarz przepisał duphaston i luteinę. wczoraj byłam ponownie u lek. tym razem prywatnie, zbadał, zrobił usg (wszystko ok), nie wie skąd plamienia, przynajmniej na razie, póki nie zrobię badań krwii i najlepsze na koniec powiedział, że jak chce to mam brać te leki, jak nie to nie! Nie wiem co o tym myśleć, też się denerwuję strasznie,że poronię. Trzymaj się i do lekarza, jak najszybciej. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmnana
dziewczyny byłam u lekarz, co prawda nie u ginekologa ale rodzinnego, zrobił mi badanie moczu czy nie ma infekcji. i powiedział że tak może być i żeby się nie martwic. jakby się pojawiła krew czy ostry ból brzucha to na pogotowie. mówił że do położnej jeszcze czas, bo narazie i tak nic nie będzie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Ja bym na twoim miejscu do ginekologa poszla. Niestety musi on tam zajrzec i sprawdzic skad to plamienie. Lekarz ogolny nie jest w stanie pomoc. Moze glupio gadam Ale u mnie i moich przyjaciolek skonczylo sie zle. Bol brzucha jest calkowicie normalny Ale to plamienie oznacza ciaze zagrozona wiec lepiej dmuchac na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmnana
Soulija wiem jak bym była w Polsce to bym sobie nawet głowy nie zawracała rodzinnym, jestem za granicą i kazali mi czekać do 8 tygodnia do położnej. ale za dwa tygodnie lecę do Polski także jak nic nie będzie się działo to jak tylko przylecę do gonie na badania i do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esen
To fakt,ja przy plamieniach od razu na karcie ze szpitala mam poronienie zagrażające, ale to rownie dobrze może być oznaką porządnego zagniezdzania sie pecherzyka, tak mi gin powiedzial. Mam tez pare znajomych z poprzedniej ciazy ktore mieszkają na zach eu, i tam rzeczywiscie nie ingeruja w wczesna ciążę, zadne luteiny itd Badz dobrej mysli i odpoczywaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Ja w Niemczech tez nie slyszalam o lekach zadnych, pierwsze to od was o tym i tych betach. Dokladnie, duzo odpoczywaj. Bedzie okay :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzież to nawiedzona niedostaraczka moze przyszla mamusia? Jakoś nie prowadzi swojego wątku, a pewnie już majówki :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
widze ze sie odezwala kolejna sfrustrowana staraczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś sobie robi jaja zakładając wątki na kolejne miesiące jako może przyszła mamusia a pelikany łykają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu moze przyszla mamusia zalozyla watek od listopada ..obecnie kwiecien wiec wypieprzaj na inny jej temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny. Nowe osoby koniecznie wpisujcie sie do tabeli :) ja dzis bylam u lekarza.. widzialam rece nogi serducho moj bobs zaczyna wyglaadac jak czlowiek ;) mam anemie juz wiec ciekawe co bedzie za pol roku :/ kolejna wizyta 21.08 i usg genetyczne - jak sie czujecie ? Nadzieja, anka p, czupryna dawno sie nie odzywala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam wypieprzaj gościu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w półprzysiadach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
To wyzej to moj wpis ladyFox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
Tzn moj ten o wizycie u lekarza :/ proponuje sie podpisac goscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dołączam do Was dziewczyny! ma nadzieję, że znajdzie się miejsce i dla mnie ;) Mam termin na 6 marca :D To moja pierwsza ciąża. Dzidzia ma już 15mm serduszko bije i Maleństwo dobrze się rozwija. Następna wizyta na 27 sierpnia i będzie to USG prenatalne. Tylko czy prenatalne oznacza 3d czy wcale nie koniecznie? Też czytam tydzień po tygodniu co tam się w środku dzieję ;) Dużo zdrówka i mocno ściskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esen
Kika, zwykle lekarz przelacza na 3d podczas badania, bo nie jestem pewna czy 3d daje mu lepszy widok na dzidzie, raczej to gadzet dla nas, a moze i 4d bedzie miał to filmik Ci nagra :) Prywanie robicie te badania? Ile płacicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prywatnie chodziłam do mojej ginekolog już przed ciążą i byłam bardzo zadowolona więc w ciąży z nią zostaję. Ja płacę 150zł za prenatalne, inne wizyty ze "zwykłym" USG 130zł. Muszę poczytać o 4D! zaintrygowałaś mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Nie wypowiadałam sie ale teraz pierwszy i ostatni raz. Uważam , ze to ci goście co o tej " może przyszła mamusia " wypisują , są nawiedzeni ? Kogo to interesuje , kto wątek założył ? Mnie nie bardzo. Ważne , ze jest i tyle. Nie rozumiem tego zainteresowania ta osoba. I zadne "pelikany" niczego nie łykają , nie maja czego. Może w końcu wam sie znudzi nasz wątek nawiedzać , bo tematyka tylko jedna hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esen
Moze goscie mysla ze sobie uroilysmy ciąże zeby podtrzymac watek :)) hhehe Lepiej wzielibyscie sie za prokreacje i dolaczyli do kolejnego watku moze przyszlej mamy czy jak jej tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esen
Rany kika ale taniocha ze tak sie wyraze.. Poprzednio pryw placilam120 za wizyte ze zwyklym usg i po 250 za te trzy dokladne skany. Teraz zmieniam chyba lekarza i juz sie boje bo zwykla wizyta 150..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Witam. Proszę Was o radę. Beta 14.03.- 3200 16.03- 3900 18.03- 4600. Beta rośnie Ale tylko o 20%. Usg 16.03 pęcherzyk 10mm wychodzil 5tc,1d zarodek maleńki.nie wiem ile bo mi nie zmierzono. Serduszka nie było widać. Jestem przerażona pierwsza ciąża puste jajo plodowe. Zabieg;(. Jutro mam decydujące usg. Brak objawów tylko trochę piersi dotkliwe i nic poza tym. Biorę luteine i duphaston. Czy któraś z was zna przypadek wolno rosnącej bety a wszystko skończyło się przyjściem dzidziusia na świat. Dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
U mnie bedzie robione usg genetyczne i test pappa moj lekarz twierdzi ze jak te wyjda ok to niema potrzeby robic wiecej..zaplace ok 200 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vouga, u mnie rosło bardzo wolno, a teraz jestem w 32 tygodniu i jest ok. Poszukaj sobie takiego kalkulatora przyrostu hcg, on jest na amerykańskich serwisach. Mi tam pokazywało, że przyrost jest poniżej oczekiwanego, ale jeszcze w jakiejś niskiej normie się mieścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) u mnie jakaś masakra, mały złapał jakąś 3-dniówkę, więc możecie sobie tylko wyobrazić non stop marudzącego roczniaka:/ Ja co nie zjem to dotąd mnie mdli aż musze zwymiotować, jem nektarynki i pomarańcze, męczą mnie straszne zawroty głowy, już mi krwawią dziąsła, pewnie początki anemii :/ w sobote mówimy rodzince :)ciekawe jaka będzie reakcja :P boshe jeszcze ta pogoda, jak tylko wyjde z małym to od razu deszcz albo i burza :/ a przy tym poczucie jakbym miala zaraz zemdleć i to non stop :/ ja mam wizyte dopiero 13 sierpnia a prenatalne to za miesiac chyba. ginek mówił że to sie robi miedzy 11-13 tyg muszę porobic badania, juz mam zrobic glukozę czy czasem nie mam juz cukrzycy, może faktycznie to skoki cukru tak mnie osłabiają :/ Pozdrawiam,pewnie odezwę się jak wrócimy z weekendu i zdam relację z reakcji rodzinki :) trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×