Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moje dzecko nie chce miec komuni ,ani na religie chodzic

Polecane posty

Gość gość
Pytanie autorki: 'czy zmusić ją"... ja pierdzielę. 90% lud******ościołach to są właśnie ci, którzy uwierzyli pod przymusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sla mnie najwieksza hipokryzja to robić "wiarę" pod publikę. Większość moich znajomych tak robi, bo "co ludzie powiedzą". Tylko, że jak robicie coś pod publikę, bo tradycja, zastanówcie się co Bóg powie. Dla Boga to co ludzkie i ludzkie wymysły oraz zaklamany szacunek, nie są ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Zrozumiała bym gdyby była starsza, ale nie taka mała dziewucha i już rządzi???? Za chwile wam powie że nie chce chodzić do szkoły i uczyć się języka polskiego! Zorientowała się że nie musi uczyć się religii i wodzi was za noc gówniara! Gratuluje wychowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmuszanie dziecka do chodzenia na religię i przyjmowanie sakramentów to jak gwałt na jego psychice. Mnie też do tego zmuszano. Nienawidziłam tych wszystkich cholernych, głupich kościelnych obrzędów, nie wierzyłam w to. Przystępowanie do komunii, całowanie krzyża, obrazów matki boskiej, posypywanie głowy popiołem, odmawianie modlitw - to było dla mnie żenujące, ale musiałam to robić bo inaczej byłaby awantura i kara na 100 lat. Odważyłam się ostawić dopiero jak byłam na studiach. Dziś mam żal do rodziców, że mnie do tego zmuszali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to żenujące dziś Nie widzisz różnicy pomiędzy religią a językiem polskim? Serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:46 - to właśnie miłosierdzie takiej wierzącej z przymusu. Jej rodzice też uważali, że ona ma wierzyć i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=44477990 Tu jest świetna książeczka dla dzieci niechodzących na religię, po prostu rewelacyjna i dla dzieci i dla rodziców, bo jest rozmowa mamy z dyrektorką, bardzo stanowcza. I jest o tym, jak to wygląda w praktyce. Również o śmierci, o innych religiach, nawet o in vitro. I wspaniałe, ciepłe, z humorem. Polecam serdecznie, moje dzieciaki są zachwycone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×