Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Czy są tu jacyś wrogowie muzyki metalowej do zabicia?

Polecane posty

Gość gość
Jestem. Jestem hipisem z lat 70tych :-) co ty mi mozesz mala posrana metalowo zrobic:-) roda malupko chachacha:-) loda? Niemasz18 lat dziecino. Jak ja gralem na gitarze to twojemu staremu jeszcze niestal:-) co ty wiesz o muzyce. Bźdzwiaga:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tolerancyjna? :D Kto ci nagadał takich bzdur? :D Wczoraj tak napisałam: "I nie, nie jestem tolerancyjna, uwazam tolerancje za głupote, tolerancja to cnota ludzi bez przekonan, kazdy kto myśli że tolerancja to jakaś oczywistośc obowiązująca kazdego jest dla mnie głupi" No ale jak widać niektórzy i tak nie rozumieją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z analizy twoich pogladow z ktorymi mialem zaszczyt ske zapoznac na tymnforum to jestes ostatnia osoba ktora powinna sluchac metalu. Stawialbym racze, j gdybys sie z tym tak nie afiszowala, na backstreet boys albo tego pedalka dla pokwitajacych nastolatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaska nieobraz sie czasem:-) wcale niejestes taka zla wyczulem cie juz dawno. To ja stary hipis. Mysle ze jestes w tym wieku zbuntowanym. Twoje prawo se kpic. Cebulowa panienka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p.....,!trafione w samo sedno!malolata o takiej mentalnosci z pewnoscia slucha metalu dla szpanu i pokazania sie na zewnatrz aby tym zatuszowac niepewnosc siebie, a tak naprawde to pod jej gust podpada Bieber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dlatego tak dużo gram na gitarze i kupuje tyle płyt, bo potajemnie podoba mi sie Justin Bieber :P Jedyne co mi sie podoba to solówki Chucka Schuldinera i pjerdolnięcie Slayera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasienko, juz bylo takie pytanie, ale watek sie urwal.Zapewnie mieszkasz ze starymi, czy nienawidzisz tych potworow i zyczysz im rychlej smierci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po bykach ortograficznych? Moze piwskiem capi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zwykle zmywa sie na takie pytanie gowniara.Bo w koncu starzy ja utrzymuja, a ona bawi sie gitara ubrana w gotyckie ciuchy i siedzi na kafeterii gwiazda metalu jebana.Rzeczywiscie, jest z czego byc dumnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbys byla prawdziwa utalentowana wokalistka czy gitarzystka to bys nie wypuszczala takich zenujacych tekstow, do prawdziwej muzyki metalowej ci daleko, tak jakby kilkuletnie dziecko postawic z plastikowym mikrofonem przed rodzinna publicznoscia aby dalo koncert, z tym ze ty masz 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy twoi rodzice tez sa satanistami?bo przeciez jak ktos nie jest, to nie mozesz miec z nim poprawnych stosunkow bo go nie tolerujesz.A jesli babcia jest katoliczka, to zapewne bys ja posiekala na czarnej mszy, no chyba ze w obronie wlasnej zapisze ci sporo kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty jestes takim ekspertem od metalu, zeby oceniać PO WYPOWIEDZIACH :D :D :D :D czy daleko mi do prawdziwego metalu czy blisko to zagraj, np. Spirit Crusher zespołu Death i zamieść to na youtube, zobacze i ocenie jak jesteś taki dobry, no dajesz, dajesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W twoim przypadku to niepowazna zabawa, dziecinko, to tylko poza Probujesz cos publikowac np na youtube?jak zobacze to uwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przekazy podprgowe W muzyce heavy-metalowej w ten sposób przekazywane są najróżniejsze treści od 1) perwersji seksualnych, przez 2) apele do buntu przeciw ustalonym normom, 3) sugestie samobójcze, 4) nawoływanie do zabójstw, aż do 5) oddania się szatanowi. W przekazach podświadomych rozróżniamy warstwę dźwiękową i słowną. 1> Najczęściej wykorzystywaną techniką jest nagrywanie wspak. Polega ono na nagraniu dowolnego dźwięku na jednej ze ścieżek magnetofonu wielośladowego. Nagranie to jest jednak w odwrotnym kierunku do normalnego. W efekcie, przy odsłuchiwaniu danego utworu, słuchać pewien potok nieznanych słów, w nieokreślonym języku. Badania jednak dowodzą, że podświadomość może uchwycić przekazywany wspak tekst, a następnie go przyswoić, nawet, gdy jest on podany w nieznanym dla słuchacza języku. 2> Inną formą kamuflażu jest zapis w bardzo niskim przedziale częstotliwości, tj. 14-20 Hz. Zapis ten nie jest zauważalny przy normalnym odsłuchiwaniu utworów. 3> Kolejną techniką jest zapis o bardzo wysokiej częstotliwości, tj. 17000 – 20000 Hz. 4> Wyróżniamy także zapis w częstotliwościach modulowanych, oraz 5> zapis dokonywany w zmiennych prędkościach. W warstwie dźwiękowej sygnały podświadome są przekazywane przez modulowany beat. Synkopowana pulsacja rytmu powoduje w organiźmie ludzkim rozgłos biopsychologiczny, zdolny wywołać zmiany w organach ciała. Powoduje on przyśpieszenie w biciu serca z 70-80 uderzeń na minutę nawet do 120-130. Wzrasta także poziom adrenaliny, która nie może w takich ilościach zostać spożytkowana, a to może powodować ekscytacją seksualną. Kolejnym niebezpieczeństwem jest zapis o częstotliwościach ultradźwiękowych. Taki sygnał ultrasoniczny powoduje reakcje biochemiczne, podobne do działania morfiny. Takie pobudzenie mózgu pozwala na przyswajanie przekazów podświadomych. Również używanie stroboskopu, czyli urządzenia oświetleniowego o charakterze pulsacyjnym, przy cyklu zmian powyżej 25 na sekundę, nakładają się fale światła na fale alfa w mózgu i prowadzi do utraty zdolności kontroli. Te środki techniczne naruszają wolność i środki obrony u człowieka, powodując szkody umysłowe, moralne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedaj sie Kasiula! Wierze ze ostro ciupiesz na tych drutach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego wypowiadasz sie tutaj?To raczej nie miejsce dla takich gwiazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czy twoi rodzice tez sa satanistami?bo przeciez jak ktos nie jest, to nie mozesz miec z nim poprawnych stosunkow bo go nie tolerujesz.A jesli babcia jest katoliczka, to zapewne bys ja posiekala na czarnej mszy, no chyba ze w obronie wlasnej zapisze ci sporo kasy" Naprawde, zmień dilera :) nic nie rozumiem z tego bełkotu, o czym to w ogóle i do kogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaka poza? Przed kim niby pozuje gdy gram na gitarze, współokatorce której i tak przewaznie nie ma? Komu pozuje gdy zarywam noce szukając różnych fajnych mało znanych kapelek po internecie i zarywając noce w ten sposób..? Moi znajomi to w większości fani metalu i im nie zaimponuje tą muzyką, bo to dla nich codzienność taka jak dla mnie, a znajomi ze studiów interesują sie mną tyle, co dostałam z kolokwium. No to przed kim niby pozuje? Nawet przed rodziną nie, bo mój brat słucha metalu, a ojciec starego hard rocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, na pytanie czy twoi rodzice tez sa satanistami skoro inaczej myslacych osobnikow nie tolerujesz ciezko odpowiedziec, za wysoki poziom trudnosci A jesli chodzi o twoje granie, po ch... ciezkiego nie skupisz sie na tym tylko puszczasz idiotyczne teksty na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę przed gawiedzią na forum. Szkoda, że jesteś hipokrytką i innych wyzywasz bo czegoś nie lubią, a dzisiaj dostało się nawet muzykowi za samo to, że nie lubisz jego zespołu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko zdechle gwiazdki o niepewnej przyszlosci rzucaja takie teksty w nastoletnim stylu, lubisz grac i sluchaj, zajmij sie tym, nie kazdy metalowiec jest satanista, chyba ze chce nadrobic brak talentu szokowniem i buntem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×