Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Notperfectgirlx3

Wypadanie włosów

Polecane posty

Witam mam 18 lat . I od 1,5 miesiąca zaczęli mi bardzo wypadać włosy można powiedzieć że garściami . Już to nawet nie wypadanie tylko przy czesaniu ale ciagle wpadają. Wiadomo zawsze wypadały wtedy to była normalność bo to nie było w takich ilościach jeszcze trochę i będę łysa. Nawet już trochę podcielam włosy bo mialam długie. Ale nic nie pomaga odżywki ani nic. Właśnie niewiem jaki może być tego powód. Może przez rozjaśnianie? Rozjaśnialam w styczniu ale wtedy nie wypadały dopiero od niedawna . Może przez stres ? Ostatnio miałam dużo powodów do stresów ale to już minęło. Czytałam też że to może być jakiś długo trwały stres. No w tamtym roku miałam pewną nieprzyjemną sytuację która mnie zdolowala. Ale Czyżby to byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a brałaś jakieś suplementy? Mi wypadały kiedyś włosy i zaczęłam brać bio silikę, po miesiącu już było dużo lepiej. W sumie to brałam 3 miechy, włosy mi teraz dużo mniej wypadają, znów mam gęste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może być telogenowe sprawdź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja słyszałam, że bardzo skutecznie jest picie naturalnych herbatek ze skrzypu i pokrzywy (jeszcze lepiej jeśli są to takie, które przypominają herbatę liściastą- te nieekspresowe). No i stosowanie różnych wcierek (najlepiej tych które nie mają alkoholu, bo podrażniają skalp). No i nie wolno się tym zbyt bardzo przejmować (chociaż wiem, że można się tym zamartwiać w nieskończoność). Można też iść do lekarza rodzinnego, by skierował na badania krwi albo hormonów czy też dermatologa jeśli chce się zasięgnąć bardziej profesjonalnej opinii. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka91
Mi też jakoś w tym wieku okropnie włosy wypadywały:( nawet jeśli nie ruszłam głową to same wypadały mi na zeszyty przy nauce..raz jak umyłam włosy i nad wanna zaczelam je w ręcznik wycierać i jak nastepnie zobaczyłam co było w wannie to wpadłam w histerie mówię ci było ich tysiące:(:( pamietam mama kupiła mi zwykły skrzyp i przestałam używać suszarki i po miesiącu jak ręką odjął..i jak się okazało w pozniejszym czasie tak sobie skóre głowy i włosy osłabiłam suszeniem włosów goracym powietrzem suszarki a wtedy włosy dzien na dzien myłam..od tego czasu suszę włosy letnim strumieniem powietrza..mam już 23lata i problem znikł całkowicie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam ogromny problem z wypadaniem włosów... znalazłam tego bloga: 

wlosomaniaczkapl.wordpress.com 

znalazłam tam specyfik do włosów dzięki któremu moje włosy całkowicie ożyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×