Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uwielbiamzapachbzu30

z pierwszym dniem lata zaczynam starania !!!

Polecane posty

Gość paulaaaa86
Hej :) ile płaciłaś za tsh? :) JA dzisiaj wieczorem zauważyłam u siebie taki jakby hmm różowe upławy... nie wiem co to mogło oznaczac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Paula byc moze rozowe "uplawy" to objaw zagniezdzenia sie zarodka? gdzies tak kiedys czytalam. mieszkam na granica i tu wszystkie badania sa za darmo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaa86
Ale masz fajnie z tymi badaniami ;) U nas to fortunę można stracic. Orientowałam się ile kosztuje taki cały pakiet badań dla kobiet przed ciążą - 400 zł jeszcze z moją 5% zniżką :/ ehh a co to tych upławów to pamiętam że w mojej pierwszej ciąży jak zaszłam to miałam jakby takie białe bardzo gęste i mnie piersi bolały ale to wszystko dopiero po terminie okresu. Przed terminem nic mi się nie działo, wogóle cała ciąża była super ani razu nie wymiotowałam czułam się świetnie itp :) natomiast teraz mam takie wodniste jak w dni płodne mam takie wrażenie jakby mi się lała woda i strasznie mnie boli podbrzusze - takie kłucia i ciągnięcie. Ale to może byc na okres. Dzisiaj zrobiłam sobie test ( nie wytrzymałąm!!!!! ) ;) i oczywiście negatywny. do terminu mma jesczcze 6 dni. W poprzedniej ciązy robiłąm test dzień przed i wyszła ledwo widoczna druga kreska :) Kurcze jak będę w drugiej ciązy to będę wszytsko zapisywac ;) zeby na przyszłośc wiedziec co kiedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
Dziewczyny ale macie fajnie, ze juz lada moment dowiecie sie co i jak... :) A ja dzisiaj oficjalnie zaczelam pierwszy cykl staran ;). Ale juz jakos czuje ze nic z tego :( przeczucie mi sie zmienilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari44
ja z mężem satamy sie już 2 lata można tak powiedziec.... wyszło mi że mam bardzo wysoki poziom tsh i teraz jestem na etapie zbijania go, tak wiec zobaczymy ile to jeszcze potrwa...a mam pytanie do Was. czy robilyscie badania na tosoplazmoze? bo ja nie robiłam i zastanawiam sie czy to nie błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej staraczki :) mozna dolaczyc ? :) Ja tez staram sie o dzidzie to moj 2 cykl staran za 4 dni powinien przyjsc okres (oby nie), 2 miesiace temu odstawilam hormony. Trzymam za Was kciuki oby byly te dwie magiczne kreseczki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
ja robilam wszystkie badania, tokspolazmoze rowniez. Jej wy wszystkie zaraz sie wszystkiego dowiecie a przedemna jeszcze 2 tyg czekania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa24 uszy w gore !! kazda z nas wyczekuje swoje 2 tyg tylko w innym czasie :) nie ma co myslec bedzie co bedzie a jak ma byc to na pewno bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Paula > zapisuj :) moze Ty rzeczywiscie jestes w ciazy? Mari i Monik witajcie dziewczyny !! mam swietna lekarke i powiedziala ze najpierw co trzeba zbadac to wlasnie poziom tarczycy, TSH . jesli masz wynik ponizej 1.5 to swietnie i masz szanse zeby w miare szybko zajsc w ciaze . powyzej 2 mowisz koniecznie obnizyc za pomoca tabletek ktore maja wiele dawek i na szczescie sa bardzo tanie. mozecie same zrobic test na tarczyce zamiast wydawac kupe kasy. kupcie buteleczke jodyny i posmarujcie lekko nadgarstek. jesli plyn Ci sie szybko wchlonie to znaczy ze powinnas sprawdzic tarczyce. jesli plyn Ci zostanie to jest ok. to rada mojej doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
ps. Monik mam nadzieje ze okres Ci nie przyjdzie. Mari a ile macie lat? milej niedzieli !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaa86
hej dziewczyny :) Tokso robiłam i wszystk ok :) Tsh nie więc chyba po urlopie sobie zrobię :) wydaje mi się że te bóle podbrzusza i jajników to na okres niestety. Raz mi się wydaje że na pewno jestem w ciąży a za chwilę że na pewno mi się wydaje ;) A to dopiero pierwszy miesiąc starań. Masakra jakaś :P a wy dziewczyny macie jakieś przeczucia co do siebie? jakieś objawy może? Bo jja nic - wszystko po staremu tylko ten ból podbrzusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapaszku ja mam 23 lata :) Paulaaaa86 ja mam od paru dni potezny bol glowy i nudnosci, dzisiaj sie obudzilam z bolem glowy jakby mnie ktos uderzyl do tego nie chce mi sie jesc przez ta glowe. czasami boli mnie brzuch jak na okres ale doslownie przez pare minut w ciagu dnia. Pozdrawiam cieplutko i milej niedzieli zycze Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaa86
Monik może to wczesne objawy ciąży? :) ja coś ostatnio zmeczona jestem ale to z przepracowania bo bardzo dużo pracuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Monik moze Ty jestes w ciazy? U mnie pojawil sie gesty lepki bialy sluz. I Dzis w sklepie w glowie mi sie przez chwile zakrecilo. Nigdy tak nie Mialam. Do okresu jeszcze ponad tydzien. Fajnie by bylo jakbysmy wszystkie zaszly w ciaze w tym samym czasie! Hehe. Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylo by fajnie :) ale tez biore pod uwage ze moze to od hormonow ktore musza sie przestawic na prace bez tabletek anty...strasznie leca mi wlosy odkad ostawilam tabsy. Paulaaaa86 odpocznij jak mozesz kochana bo zmecznie nie sprzyja przy staraniach :) Zapaszku moze i u Ciebie cos malutkiego rosnie :) Bylo by fajnie moglybysmy sie wymieniac spostrzezeniami. Jak Wam mija dzien dziewczyny? Dobrze sie czujecie? jakies nowosci ? :D mnie pierwszy dzien mniej boli glowa i moge w miare normalnie funkcjonowac to juz jest wielki plus :) moze poopowiadamy sobie cos o sobie troszke o swoim zyciu? troche zblisymy sie do siebie. Z naszego wątku wnioskuje ze jestescie strasznie zabiegane ale znajdujecie czas na zajrzenie tutaj chociaz raz dziennie :) pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabiGabi2
Dziewczyny ja zaczynam starania jutro. Byłam u dentysty, ząbki zdrowe, morfologia ok, toksoplazmoza ujemna. Biorę kwas foliowy i inofolic. Życzcie mi powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inofolic na pewno pomoże, ja po 6 miesięcznej kuracji w końcu zaszłam w upragniona ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_inofolic
Powodzenia! Musi się udać :) Pozdrawiam. Ania, doradca online Inofolic. >>>www.inofolic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaa86
Dzisiejszy dzień mnie wykończył :) Jutro wyjeżdżam z rodzinką na wakacje a dzisiaj jeszcze byłam w pracy do tego cały dzień mi niedobrze. Rano poszłam bez śniadania z synkiem do lekarza i jak wracałam to prawie zwymiotowałam. Mowie wam ledwo weszłam po schodach. Dobrze że miałam bułki z piekarni to wzięłam kawałek zjadłam i mi przeszło. Nie wiem nie jutro rano robie test. Dwa dni przed okresem gdyby coś było to powinno wyjść. NA urlopie chce wiedzieć czy mogę sobie pozwolić na jakiegoś drinka czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Paula testuj ! sa testy ze pokaze Ci ciaze na tydzien przed spodziewana data okresu. Gabi Witaj na topiku !! Sorry nie bylo mnie wczoraj bylam zajeta od rana do wieczora. Paula pozatym skoro napisalas ze masz przeczucie wiec pewnie masz racje. zaufaj intuicji. Monik po nicku domyslam sie ze tez mieszkasz poza Polska. jak tam wyglada system opieki? tu zeby sie dostac do gina musze miec skierowanie od mojej lekarki. Efa zniknelas?? mnie sie wydaje ze w tym cyklu beda nici. no ale co tam. nie odrazu Krakow zbudowano. buziaki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ten miesiac to nastepny Zapaszku ! najwazniejsze nie nakrecac sie i nie myslec za duzo tylko robic :) Tutaj bedac juz w ciazy pierwsza wizyta jest z GP lekarzem pierwszego kontaktu potem ciaza prowadzona jest przez polozna jesli bedzie wszystko dobrze to mozesz juz nie ujrzec lekarza przez cala ciaze. Plod traktowany jest jak dziecko dopiero od 3 miesiaca ciazy ;( z tym nie jest za dobrze. Wydaje mi sie ze lepszy system opieki dla ciezarnych jest w Polsce no ale co zrobic tutaj maja lepszy system dla normalnego zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
Hejka :) Jestem tu i czytam was. My sie z mezem troche posprzeczalismy i przez to bylo tylko jedno przytulanie w sobote :(. dzisiaj caly dzien boli mnie lewy jajnik, ale mam tak co miesiac. Czuje ze nic z tego.. Ale jeszcze przez 2 tyg bede zyc nadzieja :P.. Narazie nic sie nie dzieje, ale to minely dopiero 3 dni ;). Caluje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
jeszcze chcialam sie Was spytac jakie dawki kwasu foliowego bierzecie? czytalam rozne strony w necie i pisza od 0.4mg do 1mg. ja biore 0.6mg. i teraz sie zastanawiam czy powinnam zwiekszyc do 1mg? jak cos wiecie to piszcie !! :) Efa mam nadzieje ze Wam sie uda w tym cyklu. Monik dzieki za potrzymywanie wiary :) milej srody !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Paula testowalas?? Daj znac co I jak!! Bo byc moze bedziesz pierwsza ktora zaszla w ciaze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale cisza na topiku nastala. Wszyscy milcza jak zakleci. Dziewczyny gdzie jestescie? Odebralam Dzis wyniki TSH. Jest w normie 1.9. Zeby zajsc w ciaze idealnie trzeba miec ponizej 1.5. Moja lekarka twierdzi ze jest ok. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
U mnie bez zmian :-). Ale minel dopiero 5 dni od przytulania.. dzisiaj tylko wylecialo mi naraz duzo bialego gestego sluzu az lecialam szybki do wc bo nie wiedzialam co to :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaa86
hej :) No więc ... dostałam okresu :( i koniec. Jestem teraz na urlopie z moją przyjaciółką położną. Zwierzyłam jej się i powiedziałam że od pierwszego porodu dalej jak nacisnę pierś to leci mi białe mleko mimo że synka nie karmie już dwa lata! okazało się że po przyjeździe muszę sobie zbadać poziom prolaktyny bo pewno będzie podwyższony a co za tym idzie - cykle bezowulacyjne :( i z wynikami iść do mojej lekarki żeby mi przepisała leki na zbicie prolaktyny i zahamowanie laktacji :( tak to u mnie wygląda na dzień dzisiejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Efa trzymam za Was kciuki !!! oby Ci sie udalo :) Paula masz dobra przyjaciolke !! sprawdz koniecznie. a masz regularne cykle ? gdzies tu na forum przeczytalam ze jak sie bierze tabletki przed minimum 2 cykle i sie je odstawi to moze to przywrocic owulacje . ciekawe nie? w sumie sama jestem ciekawa zeby sprobowac. 3 dni do okresu u mnie. nie poddam sie, bede probowac w przyszlym cyklu. milego weekendu z piekna pogoda Wam zycze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zdrowej" parze poczecie dzidziusia moze zajac okolo roku. Moj maz i ja staralismy sie 6 mcy i to po odstawieniu pigulek antykoncepcyjnych. Dzisiaj dzidzia ma roczek. Powodzenie zycze!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy staralismy sie o dzidziusia to kupowalam testy owulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×