Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uwielbiamzapachbzu30

z pierwszym dniem lata zaczynam starania !!!

Polecane posty

Gość Efa24
To wyżej to byłam ja Efa24 haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościoweczka
czesc.. dziewczyny mam pytanie..czy ktoras moze zaszla w ciaze badz wasza znajoma...podczas gdy doszlo do zblizenia podczas dni plodnych-ale bez zakonczenia w srodku (bez gumki). mam cykle 26-28 dniowe. Dzis dzien 30..pobolewa mnie od czasu do czasu podbrzusze ale miesiaczki brak. W sumie chcielismy zaczac sie starac od sierpnia...wiec jesli bylaby to ciaza, to nie bedziemy plakac ;) Myslicie, ze jest w ogole jakas szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Jeśli masz cykle 26-28 dni a dzisiaj 30 dzień cyklu, to z całą śmiałością mogę stwierdzić jedno: ZRÓB TEST! :) A ja miałam wracać spać... ale szefowa zadzwoniła i wróciłam do pracy :/ aż mi się płakać chce... ale w drodze do domu kupiłam test :) o czułości 10.. jutro jest 13 dzień po owulacji więc spróbuję rano. w paczce są 2 sztuki więc jakby co, powtórzę za kilka dni ale ciekawość mnie zżera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
no i juz 6 strona topiku. fajnie ze jest nas tu coraz wiecej :) witam nowe dziewczyny ! oto tabelka : prosze sie kochane powpisywac !! (skrocilam sobie nicka zeby pasowal ale to ja) nick: wiek: cykl staran: nastepny okres: zapachbzu30 30 2 02.08.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
goscioweczka moze zaszlas? kurcze tabelka mi nie wyszla. mialy byc wieksze odstepy :( probuje jeszcze raz: Nick: wiek: cykl staran: data okresu: zapachbzu30 30 2 2/08/14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehhh moze ktos inny zrobi tabelke bo mi wogole nie wychodzi :P sorry dziewczyny :(( nie moge sie doczekac nastepnego cyklu i mam nadzieje ze maz bedzie mial dobry humor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
Zapaszku, jak dla mnie smialutko moze zostac taka tabelka, kazdy bedzie wiedzial o co chodzi. Moze tylko powstawiajmy Dwukropki jak we wzorze :). Dopisuje sie oczywiscie :) Nick: wiek: cykl staran: data okresu: zapachbzu30: 30: 2: 2/08/14 Efa24: 24: 2: 21/08/14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Dziewczyny, właśnie zrobiłam test... cień cienia kreskopodobny.... Rozpakowałam też drugi test, który był w paczce żeby zobaczyć czy to nie jest fabrycznie, ale rzeczywiście nie... Dzisiaj mój 26dc a 12 dpo i nie bardzo wiem co o tym myśleć... Normalnie to już bym skakała pod sufit bo wiem, co oznacza cień cienia... Ale w mojej sytuacji, kiedy takie testy widziałam już nie raz, to oznacza jedynie tyle, że powtórzę test za 2 dni. Jeśli będzie wyraźna krecha, będzie to oznaczało nie mniej jak przyrost bety... jeśli wciąż będzie takie cieniowate coś, pozostaje mi czekać na @ I tabelka:) Nick: Wiek: Cykl starań: Data spodziewanej @ zapachbzu30: 30: 2: 2/08/14 Efa24: 24: 2: 21/08/14 Nemezis626 22 2 lata z przerwami 2-3/08/14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaa86
Hej dziewczyny :) Nemezis !! Bardzo bym chciała żeby Ci sie w końcu udało :) Ja tez tak miałam w pierwszej ciaży - druga kreska bardzo blada :) Nick: Wiek: Cykl starań: Data spodziewanej @ zapachbzu30: 30: 2: 2/08/14 Efa24: 24: 2: 21/08/14 Nemezis626 22 2 lata z przerwami 2-3/08/14 Paulaaa86 27 : 2 : 31.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie o tych staraniach jakby to była jakaś ciężka operacja. Tymczasem chodzi tylko o chwile lub kilka chwil uniesień seksualnych. Mi może lekarz mówić że mój jajnik już nieaktywny itd. bla bla bla i tak zaciążę i tak zaciąże nawet przy zabezpieczeniach! Także wszystkim które się bezskutecznie starają poleciłabym traktowanie ciąży jak grypy, czy gorszej choroby wówczas na pewno to złapią bez względu na ewentualną bezpłodność. Mózg to jest pan i władca ciała a nie jajnik niedrożny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Dzieki dziewczyny za dopisanie sie do tabelki. Probowalam uzyc przerwy ale cos mi nie wyszlo. Gosciu Wiara czyni cuda wiec wszystko jest mozliwe I mam nadzieje ze I Tobie uda sie zajsc w wymarzone ciaze. Paula jak tam przeczucia? Jak juz mowilam ten cykl spisuje na straty. Milego poniedzialku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Postanowiłam się dołączyć, ponieważ "starania" też zaczęłam z początkiem lata. Muszę tu od razu przyznać, że na początku miałam obawy, czy to już jest dobry czas na dziecko itd. Ale po pierwszym negatywnym teście zaczęłam odczuwać obawy, że coś jest nie tak, dlaczego nie udało się za pierwszym razem. Pojawiła się też presja- i tak z obaw o to czy decydować się juz na dziecko, pojawiły się obawy, że może się nie udać :-( Przede mną trzeci cykl- i tu postanowiłam, że podejdę do tego na luzie, bez kupowania testu w dniu spodziewanego @ Nick: Wiek: Cykl starań: Data spodziewanej @ zapachbzu30: 30: 2: 2/08/14 Efa24: 24: 2: 21/08/14 Nemezis626 22 2 lata z przerwami 2-3/08/14 Paulaaa86 27 : 2 : 31.07.2014 KKeira84: 30: 3 : 19.08.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaa86
Przeczucia beznadziejne, W czwartek pewno dostanę okres :( Boli mnie brzuch jak na @, zero objawów i przeczuć odnośnie ciąży. W niedziele sobie zrobiłam test bo już nie mogłam wytrzymać i oczywiście 1 gruba krecha :( ale pocieszam się że w następnym cyklu może cos ruszy bo zakupiłam testy owulacyjne i zioła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
A mnie dzisiaj cofnęło na zapach musztardy, której nigdy nie kochałam, ale rownież i nie miałam nic do jej zapachu... Powtórzę test rano... W ogóle dziwi mnie to, ze czuje wokół siebie tyle zapachów których nigdy nie zauważalam.... Chociaż nie chce sie nakręcac bo wiele razy byłam w ciąży tydzień lub dwa... Ale... No właśnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Keira witamy na topiku. Nemezis -Trzymam kciuki zeby test Ci pokazal 2 krechy za pare dni!! Paula pij ziolka I pisz czy dzialaja. Ja chyba sie przejde do chinki w chinatown zeby tez mi jakies ziolka dala. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
Dziewczynki szalejecie z tymi ziolkami :) Mnie dzisiaj wybitnie boli lewy jajnik :( Strasznie dokucza. Boje sie ze to torbielka, bo owulacji jeszcze nie mialam, no chyba ze trwa wlasnie teraz (rano mialam 36.7 Stopnia wiec normalna temp, ale zobaczymy jaka bedzie jutro). Bo ogolnie przy tych moich rozregulowanych cyklach owu moge miec w kazdej chwili :P. BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiem Wam coś dziwnego. Moje cykle od dawien dawna trwają 27 dni. Po pierwszym cyklu starań, nie wytrzymałam i zrobiłam test, 3 dni przed spodziewanym @ Test oczywiście negatywny, a po 10 min. dostałam @... 3 dni za szybko. Po drugim cyklu starań, czekałam z testem. @ spóźniał mi się 2 dni, więc zrobiłam- negatywny, a po godzinie @.... I tak starania rozregulowały mi cykl. ;-/ No ale nie poddaje się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
No i powtórzyłam test... Głupia ja... W zasadzie 3 różne... Zrobiłam ten sam co wczoraj, i nadal jest bledziuch.... Może troszkę bardziej intensywne to coś, ale krechą nadal tego nie nazwę... Gołym okiem co prawda widać, ale mam zastrzeżenia co do porównania z wczorajszym wynikiem... skoro wczoraj był bledziuch, to czy dzisiaj nie powinno to lepiej wyglądać skoro beta rośnie? mam nadzieję, że rośnie... Zrobiłam zwykły test ale już o czułości 25, i na nim to raczej nic nie ma... niby pod kątem pod światło coś, ale jednak nie mam śmiałości tego nazwać nawet cieniem.... I 3 test tak z ciekawości, elektroniczny clear blue... ale jeden wielki negatyw... Z tym że, rozbebrałam go :D I w środku są 2 paseczki... Na jednym była jedna słaba kreska, a na drugim 2 kreski, z czego jedna ciemniejsza... i zachodzę w głowę co to znaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Mam nadzieję, że umiem to zrobić... wklejam zdjęcia kolejno wczorajszego i dzisiejszego testu (czułości 10)... IMG_0168.JPG IMG_0180.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
jednak do dupy :/ Może teraz będzie działało... http://zapodaj.net/d1a3ccf6d14e8.jpg.html http://zapodaj.net/b6eaa50d8c7c9.jpg.html Pierwszy to test z wczoraj, drugi z dzisiaj... Jest jakaś różnica? Wydaje mi się, że jednak ten pasek jest jakby ciemniejszy na drugim... Trochę przyciemniłam te zdjęcia, żeby różnica była bardziej widoczna... Ale nie wiem czy to nie jest zbyt słabe, żeby nazywać pozytywem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
I przepraszam, że rozbebrałam testy :D Ale te okienka są takie maleńkie, i przykryte szkiełkiem od którego światło odbija się na zdjęciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami tak jest, że jak bardzo czegoś chcemy to trochę naciągamy pewne rzeczy. Ja na przykład gdy dostałam okres, w duchu sobie myślałam, że to pewnie zarodek się zagnieżdża.. Czasami tak jest , że testy słabo wychodzą, a nawet są negatywne, a jest ciąża. Mam nadzieję, że nam wszystkim to się w końcu uda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nemezis-zrobiłaś test 4 dni przed terminem spodziewanej @ , także nic dziwnego że druga kreska jest słabsza, ale jest ! ja ją widzę nawet na tym pierwszym zdjęciu :) na moje oko jesteś w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaa86
Nemezis ja w pierwszej ciąży miałam identyczny wynik na teście jak ty :) Po paru dniach dopiero były o równym natężeniu - więc jak myśle że to jednak jest ciaża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Po dwóch latach... aż nie mogę uwierzyć, że udałoby się tak łatwo... :) Po prostu byliśmy na wspaniałych wakacjach i wyluzowaliśmy... W najbliższych dniach będę powtarzała testy i zobaczę czy stężenie wzrasta i kreski są co raz ciemniejsze... Jeśli do 35 dniu cyklu nie zacznę krwawić, będę skakała pod sufit z radości :) oby tylko nie biochemiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Nemesis! Mi to Wyglada na ciaze Moja droga! Powtorz test koniecznie jutro I pojutrze. Trzymam kciuki!! Oby ten topik byl szczesliwa dla nas wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaa86
Dobrze że w końcu któraś z nas zaszła :) Ja właśnie oczekuje na okres który ma nadejsć jutro :( i nadejdzie niestety :( Robiłam dzisiaj test i oczywiście negatywny - i czuje już ból podbrzusza jak na okres i tkliwość piersi - czyli typowe objawy okresu jak co miesiąc ehh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Nie wiem co mnie podkusiło... Powtórzyłam test przed chwilą, popołudniu... No i negatyw... Będzie biochemiczna jak nic... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Jak ja wszystko wiem... :/ Zaczęłam plamić... Pewnie w nocy przyjdzie @ i będzie biochemiczna... Nie chce mi się już... Już nigdy w życiu nie zrobię testu przed @... Jak się spóźni tydzień, to tak... Ale nie wcześniej... :( Idę spać bo mam już tego dość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaa86
Nemezis nie panikuj. Przecież sporo dziewczyn krwawi na początku ciąży i później jest ok. A ten test to może wadliwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×