Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uwielbiamzapachbzu30

z pierwszym dniem lata zaczynam starania !!!

Polecane posty

Gość Nemezis626
Hej dziewczyny :) Efa, i jak dzisiaj? @ się pojawiła? Może jest jeszcze szansa... Uwielbiamzapachbzu, mąż jak mąż, czasem mają takie dni, że "bez kija nie podchodź" A u mnie weekend wspaniały :) Oprócz tego jednego elementu, że szafowa zerwała mnie do pracy dzisiaj :/ sytuacja kryzysowa Powiem Wam szczerze, że mam przeczucia, że w tym miesiącu zobaczę II kreski :) Ale nie napalam się, test zrobię dopiero jak @ będzie się spóźniała... staram się nie rozmyślać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Nemesis u mnie z kolei nie wiem w drodze do pracy dopadla mnie mysl ze bede miala chlopca? Nie wiem skad I jak I dlaczego ale Takie przeczucie mi przeszlo przez glowe. Nawet w ciazy nie jestem. Owu byla wczoraj ale Maz mial zly humor wiec nic sie nie wydarzylo. Nemesis tez mam nadzieje ze zobaczysz 2 kreski w tym cyklu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaa86
hej :) jak tam samopoczucie dziewczyny? Ja już nie mogę w te upały :( eh w ciąży chyba też nie jestem - takie mam przeczucie wogóle jakiegoś doła ostatnio mam. Nic mi się nie chce mogłąbym tylko leżeć i spać ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Paula to pewnie przez upaly! Jak jest tak cholernie goraco I duszno I mnie tez sie nic nie chce robic. Ani sprzatac ani gotowac po prostu laba totalna. Podobno w Maroku na upaly polecaja picie goracej mietowej herbaty dla orzezwienia? No coz lipiec juz sie konczy. Jeszcze miesiac dwa I Znowu bedzie jesien.. Milego poczatku tygodnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
No a u mnie na szczęście fala upałów kończy się wkrótce :) I znowu będzie 10 stopni aż do maja :) pięknie A tak tematycznie :) Moja suczka jest w ciąży urojonej... Nie wiem co z nią zrobić, przytyła sporo, mleko ma i leży taka ociężała :) śmieszne to... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Nemesis Moja psina tez tak kiedys miala. Dawno temu to bylo. Tylko raz jej sie to stalo. Efa jak tam zyjesz? Paula jak tam starania? Cos czuje ze u mnie w tym cyklu nici bo jak byla owu to Maz byl zly I nie mial nastroju. Ach Ci mezczyzni! Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaa86
HEJ :) wreszcie założyłam sobie porządny internet :) gardło mnie boli od klimatyzacji w pracy. Ja tez myślę że w tym mc nici - nie mam żadnych objawów ciaży a za to jestem jakaś taka znerwicowana - jak to co miesiąc przed okresem. Więc mam zespół napięcia przedmiesiączkowego eh dobrze dziewczyny że tu jesteście bo przynajmniej mam się komu wyżalić :) nie wiem dlaczego w tą drugą ciaże mi tak trudno zajść :( przecież w pierwszą za pierwszym razem eh może mi się coś poprzestawiało? a wy jak tam dziewczyny? zapaszku kiedy masz dostać @?? Efa a ty kiedy owu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
A u mnie dzisiaj dzień wielkich porządków :) W sumie już drugi... Korzystam z wolnego i wysprzątałam gdzie się tylko dało :) A póki co czuję się normalnie, oprócz mdłości... ale mam je od 2 miesięcy więc pewnie trzeba pomyśleć nad zmianą stylu odżywiania... I wczoraj bardzo swędziały mnie piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaa86
Nememis a kiedy masz dostać @? Ja też mam mdłości i cofa mnie na różne zapachy ale to chyba też przez diete ;) nie wiem. Nemiezis skoro u ciebie takie porządki to przyjedz do mnie :D u mnie bałagan w domu do tego ja całe dni w pracy i jak przychodze to nie mam siły żeby sprzątać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Cykle mam bardzo nieregularne... od 29 do 34 dni... Ale liczę że @ przyjdzie między 31 lipca a 3 sierpnia... Tylko zadziwił mnie ten cykl... Bo zawsze byłam pewna że skoro cykl trwa 34 dni, to owulka powinna być około 20-ego... W tym cyklu pierwszy raz w życiu zrobiłam test owulacyjny, i zrobiłam go w 14 dniu cyklu tak z ciekawości żeby sprawdzić jak to działa... i ku mojemu zdziwieniu wyszedł pozytywnie! Zrobiłam jeszcze potem chyba z 10 w kolejnych dniach bo myślałam że może to pomyłka, ale już więcej pozytywu nie widziałam... Czyli mogę liczyć na cykl 28 dniowy? Czy po prostu owulacja u mnie występuje tak wcześnie mimo długich cykli? Sama nie wiem... Według test owulacyjny wyszedł pozytywnie 15-ego lipca. Czyli owulka prawdopodobnie była 16-ego... Kochaliśmy się z małżonkiem 12, 13, 14, 16 i 17 ego lipca... stąd też myślę, że jeśli test mówił prawdę, są duże szanse... co o tym myślicie?? A co do porządków, ostatnie 2 miesiące zapuściłam dom niemiłosiernie bo miałam mnóstwo pracy również w weekendy i dopiero teraz znalazłam chwilkę na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nemesis ja Trzymam za Was kciuki!! Oby Wam sie udalo! Wiem ze u mnie nic sie nie wydarzy bo Maz jak byl zly to akurat w tamtem dzien Mialam owulacje. Wiec bede musiala czekac do sierpnia. Paula jak tam Wasze starania? Efa co u Ciebie? Odezwij sie. Czytalam Dzis artykul na onecie o rozmowie z ojcem dziecka ktory umarlo przez chazana. Normalnie Mialam lzy w oczach. Szkoda mi rodzicow ktorzy czekali na dziecko od 12 lat I samego dziecka Ktore umarlo w bolu. Mam nadzieje ze los im to wynagrodzi I uda sie znow zajsc w ciaze I urodzic zdrowe dziecko. Smutno sie czyta Takie wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Dziewczyny, od kilku dni nurtuje mnie pewne pytanie... Czy jesli w poprzedniej ciąży miałam niski progesteron i miałam dupka na podtrzymanie to oznacza ze w każdej kolejnej ciąży progesteron będzie rownież niski? A co do złych mężów w owulacje :) ja rownież nie kochałem sie w owulacje :/ ale za to 5 dni codziennie przed... Ostatni raz 14ego lipca a owulka była w nocy z 15/16... Wiec mam gorące nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka 84
Hej! Dziewczyny,ja mam 30 lat i 4 letnie dziecko. W pierwszą ciążę zaszłam w 5 cyklu starań, miałam wtedy 25 lat i tak jak Wy żyłam nadzieją, że w pierwszym cyklu się uda:)w cyklu w którym zaszłam pierwszy i ostatni raz w życiu robiłam test owu, pokazał mocne 2 kreski, właśnie w tym dniu zaszłam w ciążę (mam bardzo nieregularne cykle od 28 do nawet 40 dni), choć od niespełna roku praktycznie dominują te 29 - 31 dniowe, wiem, kiedy dni płodne, wiem, że nie mam owulacji w każdym cyklu, wiem też, że stres powoduje wysoki poziom prolaktyny stanowi naturalną antykoncepcję. Od 30 roku życia spada płodność o około 30 % u kobiety, wskazuje to, że przeciętna 30latka zachodzi w ciążę od 7 do 12 cylku, bo nie ma już owulacji jak wcześniej, ważny też jest wiek męża. Ja teraz liczę, że z ciążą nie powinno być problemu (mam powiększone jajniki od zawsze z podejrzeniem PCO, jednak nie miało to wpływu na moje zajście), wiem, że teraz muszę się postarać, starania (to sex w okresie dni płodnych codzienny, a w pozostałe dni co drugi dzień)a nie tam 1 lub 2 numerki w przypuszczalnym terminie owulacji, więc typowe starania zaczęliśmy dopiero teraz w lipcu, przypuszczalna owulacja wypada u mnie 26 - 27 lipca , przy jednym dziecku, nawale obowiązków, pracy i stresie starania nie są tak łatwe, ale ja cieszę się, że w pełni możemy się kochać i nawet z rok tak mogę, bo wiem, że się nam uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Ksiezniczko witamy na topiku. Mam nadzieje ze Ci sie uda bo skoro juz raz zaszlas w ciaze to zajdziesz I drugi. Nemesis Mysle ze ktos Powinien wymyslec leki dla facetow na ich humory I nerwy heh. I nie - nie mam na mysli puszki z piwem. Efa hej hej odezwij sie! Paula jak tam starania? Milego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaa86
hej !!!!!! :)) Księżniczko witamy :) Dziewczyny trzeba wierzyć że sie uda - chociaż mi tej wiary brakuje ;) Starania już zakończone - teraz się kochamy wyłącznie dla przyjemności jak mamy ochote :) i czekam na tego ostatniego lipca na okres. Zamówiłam sobie wczoraj na allegro testy owulacyjne. Mam też zamiar iść do zielarskiego sklepu po zioła Ojca Grzegorza Sroki nr 3 :) do tego zamierzam brać witaminy i mojemu mężowi też kupię :) a co! Bierzemy się ostro do roboty !!:) Nemezis co do twoich hormonów to każda ciąża jest inna i nie musi tak być że znów będziesz miała niski progesteron :) Zapaszku a może akurat pomyliłaś się z tą owulacją? :) Moja koleżanka tak zaszła - myślała żę już miała owulację ( akurat mąż był w delegacji ) i że nici ze starań pogodziła się że w tym miesiącu nie zaciąży - mąż wrócił już po dniach płodnych i bach! Mają córkę która już ma 5 mc :) To był jej 4 mc starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Ale mnie Paula pocieszyłas :) mam nadzieje ze w kolejnej ciąży beta nie przestanie rosnąć :) właśnie jutro mija równo 2 lata od pierwszego poronienia :( smutno... Nie chce przechodzić przez to znowu... A swoją droga, daje sobie rękę uciąć ze w tym miesiącu zaopatrzenia tamponow kupować nie będę musiała :) w pierwszej ciąży zanim jeszcze zrobiłam test, "czulam" jaki bedzie wynik :) i teraz znowu mam takie przeczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaa86
Było by super jakbyś zaciążyła!!W końcu któraś z nas musi zajść w tą ciaze :) Z tymi hormonami to tak jak z nudnościami. Czasami kobieta jest w drugiej ciąży z tym samym partnerem a druga ciąża jest zupełnie inna od drugiej np. w pierszej zero wymiotów a w drugiej wymioty na maxa ;) Ja od 3 dni śpie na stojąco. Chyba spadek ciśnienia wczoraj w pracy byłam od 8 do 20 o 14 miałam taki kryzys że myślałam że najnormalnie w świecie pójdę spać - a że kawy nie pijam było ciężko. Nie chce się nakręcać ale ja z reguły jestem bardzo energiczną osobą a tu takie coś. Do tego chodzę co chwilę siku robić a nie pije dużo. No i oczywiście jak co miesiąc ból w podbrzuszu - ale to mam zawsze przed okresem. Kurcze nie pamiętam jak to było w pierwszej ciąży przed okresem.. wiem że mnie strasznie bolały piersi ale to dobiero w 5/6 tyg :) Pozdrawiam was cieplutko !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
No ja siku też robię często, ale to u mnie normalne bo piję baaardzo dużo... Piersi nie bolą. w sumie przed @ też nigdy nie bolały... senność to jeden z objawów wczesnej ciąży, ale mi doskwiera ZAWSZE :) jestem strasznym śpiochem :) Jedynie co to ból brzucha, głowy, i huśtawka nastrojów... I nie mylę z PSM bo nigdy go nie mam... Dzisiaj po pracy... rozpłakałam się przez to, że tak długo pracowałam :o wyszłam z pracy i rozbeczałam się na przystanku jak dzidzia :o głupio mi aż było... czuję się nieznośna :/ Tak więc, musi paść to pytanie... kiedy testujemy?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaa86
wychodzi na to że za równy tydzień w czwartek przypada dzień spodziewanego okresu :) więc jak test zrobie w środę to może coś wyjdzie ( o ile zaciążyłąm ) nie chce się nakręcać bo później duże rozczarowanie jest... eh ja zwykle mam zespół napięcia co miesiąc. Co miesiąc mnie boli podbrusze, mam huśtawkę nastrojów i mega głoda! Dzisiaj właśnie miałam takiego mega głoda jak przed okresem eh zobaczymy - Pan Bóg wie co robi :) dobrze że jest to forum bo przynajmniej człowiek moze się wygadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
No ja napięcia nie mam chyba nigdy... Podbrzusze boli mnie ciagle wiec tym sie nie przejmuje :) zobaczymy :) za tydzień w środę jest 30 lipca czyli mój 28 dzień cyklu... A 15 dpo wiec tez zatestuje :) cykle mam 28-32... Wiec jesli nic nie wyjdzie to poczekam do niedzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka 84
Hej! Dziewczyny, u mnie dni płodne, a z 26/27 przypuszczalna owulacja, ale też się nie nakręcam :)mnie starania sprawiają ogromną przyjemność, jedyne co mnie niepokoi to fakt, że jestem po cesarce (niewspółmierność główkowo - miednicowa i brak postępu porodu w 2 fazie), boję się czy mi czegoś nie uszkodzili, jak to lekarze :)Jeśli chodzi o 1 ciążę, to ja w 4 tc miałam objawy takie jak na okres z jednym wyjątkiem, zawsze bardzo bolały mnie piersi a wtedy wcale, czułam taki metaliczny posmak w ustach i miałam takie dziwne bóle podbrzusza, straszne, wybrałam się do gina i ten powiedział, że na razie za wcześnie by potwierdzić ciążę (test 2 wyraźne kreski), a ja właśnie miałam wtedy progesteron na granicy normy i gin powiedziała, że trzeba dać dopochwowo progesteron, żeby utrzymać ciążę, po 4 dniach od podawania go bóle ustały, w 5tc byłam u prowadzącego gina i już był pęcherzyk i zarodek 2 mm, a na przełomie 7/8 tc zaczęłam strasznie wymiotować (jak powiedział gin silna ciąża), do końca ciąży nie powróciły też żadne bóle podbrzusza, nie miałam żadnych plamień (nawet implantacyjnego), a bóle wywołali mi dopiero oksytocyną (tydzień przed terminem odeszły mi wody, rozwarcie 4 cm, bez bóli) :)taka moja historia 1 ciąży, któraś z Was już rodziła?zapomniałam dodać, że wymiotowałam codziennie przez 5 miesięcy i nagle pod koniec 5go miesiąca ustało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościoweczka
jej...ja tez bym chciala dziecko.. :) ale tu milo na tym topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaa86
Jak byłam w ciąży z synkiem to w 5/6 tyg straszny miałam ból piersi. ok 7/8 tyg pojawiły się nudności ale nigdy nie wymiotowałam ( raz ale to było w 8 mc od szaleńczej jazdy samochodem mojego wujka i długą podróżą - włączyła mi się choroba lokomocyjna ;) ) do tego wyostrzony węch i to by było tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Milo sie czyta o ciazowych przezyciach. Ja sie staram o 1sze dziecko. Ach Chcialabym juz zajsc.. ale to nie jest Takie proste. 2 cykle staran z czego Ostatni zmarnowany bo Maz mial humory. Efa gdzie Ty sie podziewasz? Goscioweczka witamy. Trzeba by jakas tabelke zrobic chyba I sie powpisywac. Dziewczyny modle sie I wierze ze nam wszystkim sie UDA zajsc w wymarzone ciaze! Ps. Milego weekendu Wam zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaa86
Zapaszku - napewno nam się uda nie ma innej opcji!! :) Oczywiste jest to że każda z nas starających chciała by jak najszybciej zobaczyć dwie kreseczki :) Każda ma swój czas :) Również życze miłego i pogodnego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Paula dziekuje za mile slowa. Ktos mi kiedys powiedzial ze szczescie przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie. I tego sie bede trzymac. Nic na sile I jak to Moja babcia mowila " co Nagle to po diable". Wiec mimo ze bardzo chce zmieniam bieg I wrzucam na Luz. Co ma byc to bedzie! Usciski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka 84
hej!każda ciąża jest inna, nawet 2 razy u tej samej kobiety. Dziewczęta jutro w nocy jedziemy nad morze :)Oczywiście dziś pod wieczór i jutro starania. Ja biorę jedynie kwas foliowy w preparacie pregnamed, pozostałe witaminy dostarczam jedząc zdrowo, poza tym zaczęłam biegać by się wzmocnić :)Mój mąż jest skory do starań, nigdy nie musiałam go zmuszać ani czymś przekonywać, wystarczy, że leżymy nago przytuleni :)nie mogę się już doczekać odpoczynku nad morzem i mam przeczucie, że będzie dobrze!Czy jeszcze któraś z Was była w ciąży?ja nie byłam jak koleżanka wrązliwa na zapachy, od 7 mc miałam taką zgagę, że po łyku wody nawet ją miałam, nie robię też badań bo i tak w ciąży gin mi każe je zrobić na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efu
Hej dziewczyny mozna sie dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Ja wczoraj wrocilam z pracy o 2 w nocy po 16 godzinach... Czuje sie wykonczona :( wracam spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was wszystkie bardzo gorąco! Dziewczynki miałam małe problemy w pracy i w ogóle, ale wszystko już u mnie ok :). Zaczelam nowy cykl i mąż nie wypuszcza mnie z łóżka, od kiedy tylko okres sie skonczyl. Także... owulacje mam miec za ok tydzien, ale jestem tak rozregulowana, ze po prostu kochamy sie regularnie co 2 dzien :-). Zobaczymy czy coś z tego wyjdzie :-). Ale upały ostatnio są masakra! Pozdrawiam wszystkie "nowe" Panie :-). A za tabelką jestem jak najbardziej, bo już się trochę gubię co, kto i kiedy ;). Buziaki!! :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×