Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uwielbiamzapachbzu30

z pierwszym dniem lata zaczynam starania !!!

Polecane posty

Gość gość
a ja chciałem mieć dziecko to jeden nr i juz mam dziewczynę i chłopaka mam super mocne plemniki wiec polecam może którejś z was pomoc gg18702993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Gosciu dziekujemy za wsparcie. mam nadzieje ze nam wszystkim sie uda w tym roku zajsc w ciaze. staralam sie dopiero pierwszy cykl i za 2 dni powinnam dostac okres. moze jednak rzeczywiscie powinnam sprobowac z testami owulacyjnymi?? dzis piekna pogoda caly dzien spedzam na dworze. a jak tam Wasze weekendy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
hej :) mnie ciagle boli podbrzusze. nie wiem co to znaczy. ja mam dostac okres za minimum 8 dni. mam juz kupione testy, ale robienie jest poki co bez sensu, choc straaaaasznie korci :). ale nadal trwam przy tym ze sie nie udalo :(. a cala niedziele spedzilismy na zakupach zwiazanych z przeprowadzka. buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaa86
hej :) Efa mnie też całą drugą fazę cyklu bolało podbrzusze i to tak mega mocno a tu lipa. mam nadzieje że się wam uda dziewczyny i posmakujecie niedługo smaku macierzyństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
jutro powinnam dostac okres. narazie cisza. nic nie boli itd. nawet dzis rano test zrobilam - znaczy sie chcialam zrobic ale byl albo stary albo wadliwy bo wlaczyl sie ale nic nie pokazal ( ani na tak ani na nie). odpowiedz jest pewnie na wielkie nie ale chcialam poprobowac heheh. Efa trzymam kciuki, Paula mam nadzieje ze ten cykl nalezy do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps. szkoda ze nas tu tak malo... wiecej dziewczyn by nam sie przydalo zeby byl razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
Hej hej :) U nas burza. Uwielbiam burze!!! :) :). Dzisiaj zaczely mnie masakrycznie bolec sutki gdy je dotykam, no nie do wytrzymania. Zapaszku powtorz test jutro! I daj koniecznie znac. Kochana ja sie absolutnie nie nastawiam na to ze sie udalo ;). Przepisuje ten cykl juz teraz na straty. okres ok 14 lipca. Bosz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Dostalam okres. Wiec poki co brzuch boli wzielam ibuprofen I czekam Az przyjdzie. W tym cyklu zabieramy sie z mezem ostro do roboty. Dziewczyny glowa do gory I wierze ze sie uda. Sciskam Was mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaa86
Hej :) Przykro mi zapaszku że ci się nie udało w tym cyklu :( Ehh Tak to jest że ci co nie chcą od razu wpadają a ci co pragną dzieciątka nie mogą ;) JA robiłam badania - prolaktynę i tsh i oczywiście mam wyniki idealne - wręcz książkowe :) dzisiaj idę i lekarki żeby mi coś przepisała na zahamowanie laktacji :) i coś na poprawienie śluzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Effu
Hej dziewczyny;)) zaczęłam z mężem starania od 30 czerwca jeszcze przed plodnymi dniami;)) ale płodne przyszły w tym tygodniu i wczoraj była próba;) okres powinnam miec ok 19 lipca.. Ale nie bedzie go!;)) na to liczę... Bardzo pragnę dziecka ;) jak u Was starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja jest zawsze
dziewcznyny zycze powodzenia ja na swoje malensteo czekam juz 6 lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Efa ja tez uwielbiam burze! Patrzac na blyskawice I ten zapach po deszczu.. super. Poki co u mnie slonecznie. Paula wlasnie jak tylko okres sie skonczy bede dzialac z moim mezem. Moze powinnam mu Red Bull zaczac kupowac zeby biedny mial extra energie? Heheh. Nadziejo 6 lat to dlugo. Nie poddawaj sie kochana. Wiara gory przenosi wiec mysl pozytywnie. Wierze ze nam wszystkim sie w koncu uda. I mam nadzieje ze w miare szybko. Przesylam Wam moc usciskow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
Dziewczyny! Okres mam dostac 14 a ja juz czuje jakbym miala go dostac dzisiaj :(... Nadal bola mnie tylko sutki i tylko przy draznieniu ich, a dzisiaj dostalam takich nieprzyjemnych skurczy w dole brzucha, jak to miewam w zwyczaju przed okresem... Coraz bardziej jestem przekonana ze nic z tego nie wyszlo :(. jedynie te sutki mnie zastanawiaja, bo zwykle bolaly mnie cale piersi oprocz sutkow, a teraz jest odwrotnie. to tyle... buuu ;(.. trzymajcie sie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaa86
Hej dziewczyny!:) Zabieramy się z mężem od jutra do pracy ;) Byłam wczoraj u gina i powiedziała mi że mój pęcherzyk pęknie tak mniej więcej między piątekim a niedzielą :) więc owulacja będzie napewno :)też kupię mężowi redbula :D Słyszałyście może o pasku świętego Dominika? Ja napisałam do sióstr i mi przysłały. Moja przyjaciólka nie mogła zajść w ciąze ponad 3 lata jak zaczełą nosić ten pasek + oczywiście codzienna modlitwa to w drugim miesiacu już była w ciaży i to z bliźniakami!:) dodam że nie brała żadnych leków. Ja zamówiłam dla siebie i mojej koleżanki :) Naprawdę wiara czyni cuda :) Pozdrawiam was!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
czesc dziewczyny :) co tam u Was? Efa trzymam dalej za Was kciuki zeby Ci sie udalo. Paula , szczerze mowiac to odkad zaczelam sie starac na powaznie to codziennie sie modle. nie wiem czy modliwa zadziala ale probuje wszystkiego. okres byl dziwny , trwal tylko 3.5 dnia zamiast normalnych 5 dni. zwale to na upaly ktore tu ostatnio panuja. ahh ciesze sie ze jest lato :) jeszcze miesiac i mam 3 tygodnie wolnego :) byle wytrzymac.. owu powinnam miec w przyszlym tygodniu. ps. ile u Was kosztuja testy owulacyjne? tutaj w przeliczeniu na zlotowki za opakowanie Clearblue (4sztuki) kosztuje okolo 150 zlotych!! czy w Polsce tez sa te testy takie cholernie drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
Ja juz stracilam w sumie nadzieje. Zrobilam test i negatywny (2 dni przed potencjalnym okresem). Potencjalnym - bo cos czuje ze znowu ten cykl mi sie wydluzy do 33 dni jak ostatnio. A wtedy wspolzyjac w 12dc to chyba marne szanse na poczecie? Czy jest jeszcze szansa? Wczoraj troche pobrudzilam bielizne jakims ciemniejszym sluzem nie wiem dokladnie jakiego koloru bo mialam majtki Krwisto czerwone i dziwnie sie na nich odznaczal, tak jakbym kropelke wody na nie kapnela i troszeczke tylko wyschlo. Nie wiem co to moze oznaczac? Implantacja? 2 Tyg po stosunku? To mozliwe w ogole? Jeszcze mi sie na dodatek snilo ze zrobilam test i byly 2 kreski. Pomyslalam sobie wtedy - albo bedzie odwrotnie jak w tym snie, albo to sen proroczy... Wrrr... mam zly humor :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaa86
Hej Efa ja przy pierwszej ciąży miałam implantacje po 2,5 tyg tzn wtedy też pojawiła mi się na bieliźnie kropla żywej krwi :) więc jakaś nadzieja jest :)Niektórym dziewczyną testy wychodzą pozytywnie nawet tydzień po spodziewanym okresie. Trzymam kciuki my od dziś zaczynamy starania według wskazówki mojej gin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
hej hej :) no to moze faktycznie jeszcze jest nadzieja... mierzylam przed chwila temp i jest 37,2. A jak mierzylam powiedzmy przed owulacja (bo sie naczytalam ze skok temp wcale nie musi oznaczac owulacji, bo moze ona juz trwac a skok byc np na nastepny dzien) to bylo 36.6. Czyli wychodzi na to ze utrzymuje sie podwyzszona. Pol nocy nie spalam dzisiaj, mialam takie glupie sny.... Ksiadz mi sie snil ze chodzilam na jakies zajecia integracyjne z innymi ludzmi :D. Pozniej maz sie dolaczyl ale zle sie zachowywal i go wyrzucil. Ze w pracy nie bylo pradu i panowala (jak na 9 rano) ciemnosc masakryczna i sie balam. I co kilkanascie min pobudka. Wykonczona jestem... Jakos w ogole dziwnie sie czuje dzisiaj. Zycze wam (i sobie) powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic na sile,dziecko to dar bozy :))wiec......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
28 28 27 33 30 33 30 Laski jesli to sa moje ostatnie dlugosci cyklow to jesli jutro zrobie test to bedzie on juz pewny? Ostatni okres mialam 16 lipca. Stosunek byl 28 lipca. Szykuje mi sie imprezka a ja juz nie wiem sama co czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
Mialam na mysli czerwiec oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaa86
myślę Efa że możesz już zrobić test. Albo pojawi się druga jaśniejsza kreska o ile doszło do zapłodnienia albo będzie negatywny. Jeśli będzie negatywny a okresu nie będzie powtórz test za parę dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
Poczekam do srody. Maz juz na mnie krzyczy ze przesadzam z tymi testami. W sumie ma racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Efa tez Mysle ze mozesz testowac. Czasem sie wie ze jest sie w ciazy pomimo ze masz jeszcze pare dni do okresu. Trzymam mocno za Ciebie kciuki!! Paula teraz my musimy sie wziasc ostro do roboty hehe. Owu powinnam miec w piatek wiec dobrze ze wypada na weekend. Patrzylam wczoraj w sklepie na zele I spray na ktorych pisze ze moga pomoc w zaplodnieniu. Jeden to Pre-seed ktory ma 9 aplikatorow I w przeliczeniu na zlotowki kosztuje okolo 80zl drugi byl w postaci sprayu I nazywal sie Zestrica fertility. Slyszalyscie cos o tych produktach? Jutro do pracy I mam lenia czyli nie chce mi sie isc. Pozdrawiam. Ps. Ciekawe co sie stalo z Monik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilam testy owu. Zobaczymy co z tego wyniknie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaa86
Nom musimy się w końcu dziewczyny porządnie wziąć do roboty :) Mój mąż ma już dosyć :) Wczoraj usłyszałam od niego zdanie : Kochanie ty mnie zajedziesz ja już nie mam siły :D:D heh dodam że w tym miesiącu mam mega dużo super śluzu więc może coś w końcu zaskoczy ;) A jak tam dziewczyny u was? Efa testowałaś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Paula hehe dobre! Maz ma poczucie humoru to dobrze! Ja zaczynam meczyc meza od dzisiaj. Tez mam nadzieje ze wytrzyma. Efa no I jak tam??? Dowiedzialam ze sie Moja kuzynka jest w ciazy I zaszla za pierwszym razem. I narazie ciaze znosi dobrze. Zero nudnosci. Wymiotow itp. Niektorzy maja szczescie.. szczerze mowiac to Moge zygac byle tylko w ciaze zajsc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
hej :) niestety test o czulosci 10 dzis rano negatywny :(. Temp nadal podwyzszona... No ale widocznie po prostu okres sie sporo spozni. Dzisiaj 30dc. Dola mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Efa kochana glowa do gory I usmiech prosze!! Dopiero 1szy cykl staran za Toba. Uda sie!! Zobaczysz!! Albo poczekaj ze 2 dni I powtorz test? Czytajac rozne inne topiki zaczynam myslec ze to wcale nie Takie proste zajsc w ciaze.. znalazlam Fajna strone w necie tyle ze po angielsku na temat uzywanie ziol na poprawe plodnosci. Moga pomoc na PCOS, szybkosc plemnikow, itd. Poczytam I dam Wam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×