Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uwielbiamzapachbzu30

z pierwszym dniem lata zaczynam starania !!!

Polecane posty

Gość uwielbiamzapachbzu30
Angella przykro mi. Przytulam. Co to jest then infolik czy jak to tam sie nazywa? Nie mieszkam w Polsce wiec jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Ja pilam i pic pewnie bede inofolic. Lykalam letrozole i potem duphaston. Mam stwierdzone PCOS. Udalo sie ale i stracilam ciaze. Wiec dziewczyny glowa do gory i uda sie Nam. Zapaszku Tobie tez. A bylas z tym problemem u lekarza moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Robie badania hormonalne zaraz po nowym roku. Uda sie. Zajdziemy w ciaze. Nie poddaje sie. Wiem ze warto walczyc o szczescie. Feminko tez Ci sie uda. Duza buzka dziewczyny. Kupie duzoooo tego infoliku w Polsce. Czy to sa tabsy czy saszetki? Ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka79
uwielbiamzapachbzu kup sobie lepiej Inofem, bo masz 60 saszetek za 70 zł bodajże, to prawie dwa razy więcej niż inofoliku, a to ten sam preparat;) Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorka87
Feminka28 smakuje ci ten Inofolic? Ja kupiłam jedno opakowanie ale nie mogłam tego przełknąć:/ Teraz piję Inofem i wydaje mi się, że jest smaczniejszy - pomarańczowy chociaż strasznie słodki. \ Uwielbiamzapachbzu30 mnie też czekają badania w nowym roku ale podobnie jak ty wierzę, że uda mi się zajść w ciążę, musi się udać;) Wydaje mi się, że Inofem jest bardziej opłacalny niż Inofolic bo kosztuje 70 zł za 60 saszetek a Inofolic ma ich tylko 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Hej dziewczyny. Ja jutro mam wizyte kontrolna u swojego gina. I zaczynamy od nowa staranka juz nie moge sie doczekac:-) inofolic ja pilam i pic pewnie bede dalej mnie tam on smakuje i nie mam z nim problemu. Jak dziewczyny przygotowania do Swiat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Chcialabym zyczyc Wam dziewczyny zebysmy wszystkie zaszly w upragnione ciaze w 2015!!! i zeby wszystko bylo dobrze !!! moc usciskow i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Hej hej. Widze ze nikt juz tu nie pisze. Ale ja juz niedlugo zaczynam staranka:-) dzis mi sie zaczely plamienia i mam nadzieje ze jutro juz dostane okres oby bo zaczynam ponownie kuraje z lekami. Czas mam dwa miesiace. Jesli w tym czasie mi sie nie uda to szpital. A jak u Was? Zapaszku jak u Ciebie sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaretkowa_noga
Zapachbzu no właśnie ciekawa jestem bo nic nie pisałaś jak u ciebie? Ja zaczełam starania już na jesieni, ale co zrobić PCO na całego :( więc zmieniłam trochę taktykę, zamiast leżeć z nogami do góry i modlić się o cud - zmieniłam dietę, zaczełam ćwiczyć 2 x w tygodniu intensywnie, piję olej lniany - miał ktoś z nim do czynienia ? Czytałam na qchenne inspiracje że ma mega dużo fitoestrogenów i własnie może nam pomóc z walce z pco :) a z suplementacji to pijam od 3 miesięcy inofem - pomaranczowy w smaku, więc zjadliwy dość.. a poza tym jak mam perspektywę pozbyć się włosów z brody to zrobię wszystko, bo przez te durne hormony już nie wyrabiam normlanie :( Muszę schudnąć jakies 20 kg i wtedy bede mogła zacząć starania znów i ew. leczenie hormonalne - na ten moment nie mogłam bo wagę miałam za dużą i lekarz nie pozwalał na hormony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlamanaK
Galaretkowa_noga i jak smakuje ci ten olej lniany? Ja chyba też będę musiała zacząć go pić bo moje hormony to jakaś totalna masakra. O dziecku to ja nawet na razie nie myślę - owszem staramy się ale jestem sceptycznie nastawiona. Chyba straciłam nadzieję. A powiedz mi ten Inofem naprawdę tak dobrze działa? Widziałam go dzisiaj w aptece i zastanawiałam się czy go kupić czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
juz sie melduje. no i mialam badania hormonalne porobione i do bani ze wszystkim. okazalo sie moj poziom Estradiolu wynosi tylko 40 :( FSH, LH tez do bani. tylko prolaktyne mam w normie. zalamana jestem calkowicie :( odechcialo mi sie wszystkiego. juz sie nie dziwie ze nie moge w ciaze zajsc z takim balaganem hormonalnym. mam nadzieje ze Wam sie uda. moja lekarka do specjalisty bedzie mnie wysylac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Zapaszku a nie przepisala Ci zadnych lekow na wynormowanie tych hormonow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Feminko :) narazie mam czekac?!? Tak mi powiedziala. Bede musiala powtorzyc badania krwi na te Lh itp. Powiedziala jedynie ze czasem cykl moze tak wyjsc? Ma to sens jakis? Zastanawiam sie czy moze zmiana klimatu ( bylam na swieta w Polsce?) albo Niesamowite stres w pracy moga miec z tym cos wspolnego? Martwie sie bardzo. Pcos chyba byc nie moze bo okres mam bardzo regularnie. Ehh sama juz nie wiem. Jak tam Wasze starania? Probujecie znow czy czekacie na zielone swiatlo od lekarza? Powodzenia Feminko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Zapaszku slyszalam ze zmiana klimatu tez moze wplywac na gospodarke hormonalna. Ile musisz czekac na kolejne badania?. My zrobilismy miesiac przerwy i do dziela. Na lekach jestem ponownie czulam owulacj***ardzo mocno. I teraz czekac. Za dwa tygodnie ide na krew tak lekarz mi kazal- jesli sie nie uda to jeszcze jeden cykl staran i jesli znowu nie wyjdzie to wracam do szpitala na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Mam przeczucie ze Ci sie uda szybciej niz Ci sie zdaje. :) ostatnio jestem jak wrozka w pracy - przepowiadam dzieci :p nie wiem skad ale po prostu wiem. Mam nadzieje ze w Waszym przypadku tez sie teraz nie myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Zapaszku za tydzien ide na bete to znaczy musze isc bo lekarz mi kazal bo jesli wyjdzie pozytywna to mam nadal rac duphaston. Wiec jeszcze tydzien niepewnosci:-) oby Twoje slowa sie sprawdzily:-) . A Ty jak tam? Dobrze z mezem? Kiedy idziesz teraz na ponowne badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Zapaszku chyba wykrakalas. 25 dc i testy pozytywne:-) ale jutro dopiero wyniki bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
feminko - to chyba dobrze ze "wykrakalam"? wiedzialam ze jestes zaraz jak skonczylam czytac Twoj wpis. wszystko bedzie dobrze, widzisz mowilam ze wrozka jestem i przepowiadam ciaze innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Zapaszku a Ty kiedy masz teraz robic te badania? Tobie tez sie uda. Zobaczysz i wspomnisz moje slowa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Hej zaglada ktos tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowadama90
Ja zaglądam od jakiegoś czasu ale się nie udzielałam :) Dzisiaj lekarz kazał mi zacząć pić inofem i dał nadzieję na zajście w ciążę :D Mam tylko schudnąć ok 10 kg i pić dwie saszetki inofemu. Nie powiem... mam mega motywację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronka12
10 kg to bardzo dużo! Gratuluję!!! Ja mam za sobą dopiero 2 kg ale walczę dalej. Mam do zrzucenia 20:( ale nie tracę nadziei. Inoem kupię dopiero w poniedziałek bo trochę sceptycznie jestem do niego nastawiona ale coraz częściej słyszę że jest skuteczny więc moze i mi pomoże :) A dlaczego pijesz dwie saszetki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczana10
Ronka najważniejsze że zaczęłaś :) Traz 2kg a za chwilę będzie 12 także nie poddawaj się:) Dziewczyny możecie mi powiedzieć jak smakuje ten inofem i ile razy dziennie powinnam go pić chcąc zajść w ciążę? Raz piszą że jedną saszetkę, raz że dwie i już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaaa12
No u mnie spadło 5 kg w ciągu miesiąca a teraz zastój. Już miesiąc się tak męczę a waga ani drgnie. nie wiem już od czego to. Piję inofem i waga chociaż nie idzie w górę bo podobno on hamuje skoki wagi. Zapisałam się teraz na basen i zobaczymy czy coś zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×