Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uwielbiamzapachbzu30

z pierwszym dniem lata zaczynam starania !!!

Polecane posty

Gość paulaaaa86
hej :) Ja w pierwszej ciaży też nie miałam wymiotów trochę tylko nudności i tyle ;) Efa a kiedy miałas termin spodziewanej miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Witam :) Można dołączyć? Staramy się z mężem o pierwsze dziecko. Pierwszy raz poroniłam 2 lata temu. Od tamtej pory temat dziecka przewija się w naszym domu stale... Od 2 lat staraliśmy się bez monitorowania owulacji itd. W między czasie poroniłam drugi raz. Lekarz zdiagnozował endometriozę ale postanowiliśmy spróbować naturalnie, bez jakichkolwiek operacji na tym etapie. Od tego cyklu chcemy wziąć się do roboty na poważnie. Zakupiłam testy owulacyjne i ruszyliśmy :). @ zaczęła się 3-ego lipca i trwała do 8-ego. Wczoraj, 15-ego pierwszy raz zrobiłam ten test, i pozytyw. Przytulaliśmy się codziennie od 10-ego, niestety wczoraj, jak na złość, męża nie było w domu, wrócił dopiero dzisiaj. Planujemy więc poprawkę, dla pewności :) Mam nadzieję, że będzie owocnie! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Nemezis witaj! Fajnie ze ktos nowy do nas dolaczyl. Tez kupilam testy owu ale raz dzialaja a raz nie. Nemezis szczescie w nieszczesciu przynajmniej wiesz ze jestes zdolna zajsc w ciaze. Przykro mi w powodu poronienia. Bede trzymac mocno zeby Ci sie udalo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
Witaj :) Ja rowniez bede trzymac kciuki! :):) A ja dostalam @... Tzn dopiero plamie jasna krwia. Ale jest dziwnie bo w ogole nie boli mnie brzuch, A zawsze jechalam na ketonalu. Ale coz.. Przynajmniej zaczal sie nowy cykl i skonczyly zludzenia. Tylko szkoda, ze w takie upaly.. Juz bez @ Mozna sie wykonczyc, a co dopiero z nia brrrr... Pozdrawiam was dziewczyny i trzymam za was kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
Zapomnialam dopisac ze temp mam 37... Czyli nadal podwyzszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
No u mnie nie ma problemu z zachodzeniem w ciąże. Problem jest z jej utrzymaniem... Lekarz zalecił udrożnienie jajowodów i laparoskopię w celu wycięcia błon i zrostów, ale póki co odsuwam tę myśl i próbuję jeszcze sama... Chociaż tak myślę, że jesli test wyjdzie pozytywny, to od razu zacznę brać duphaston, który zawsze dostawałam na podtrzymanie, jednak wtedy już było za późno... Oby przetrzymać pierwszy trymestr, potem to już z górki :) Tyle testów ciążowych pozytywnych co ja w życiu widziałam... tylko co z tego jeśli po tygodniu lub dwóch było krwawienie... :/ A co do temp... przyznam się że nigdy jakoś nie posługiwałam się tą metodą... może dlatego, że z natury nie jestem systematyczna i podejrzewam że po dniu lub dwóch bym zapomniała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę ci doradzić ,abyś zrobiła sobie badania,TSH,bo to może być przyczyna tego że ronisz w tak krótkim terminie,ma być poniżej 1,nie sugeruj sie normami!!!Może mi podziękujesz jeżeli utrafiłam w cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
TSH robiłam i jest ok... Lekarz szukał powodu w tarczycy, sugerował zapalenie wątroby... Cuda wianki. Jednak padło na endometriozę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
Dziewczyny to nie okres. Tylko jasny rozowy sluz byl... Bo podpaska czysciutka. Nawet kropki krwi przez caly dzien... Co sie ze mna dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Może plamienie implantacyjne?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaa86
hej :) Witam was dziewczęta :) Nememis fajnie ze do nas dolączyłaś:) Życzę ci powodzenia żeby ten cykl był dla ciebie szczęśliwy i dzieciątko donoszone. Naprawde dużo już przeszłaś i teraz powinno być już z górki :) Efa jutro koniecznie zrób test rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Popieram, jutro rano teścik :) I pisz koniecznie co wyszło! :) 3mam kciuki!! :) :) Ja według testów, owulację miałam 15-ego,więc @ powinna być 29-ego... Ale przy długości moich cykli, powinna przyjść między 1 a 3 sierpnia... cykle mam bardzo nieregularne. od 28 do 34 dni, więc teścik planuję zrobić 1 sierpnia :) Chociaż pewnie nie wytrzymam i zrobię wcześniej :) zobaczymy, nie napalam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa24
hejj :) dzis rano to samo. 37 stopni i "brazowe siuski" przy podcieraniu sie. o tescie nawet nie pomyslalam szczerze mowiac bo wydawalo mi sie ze to okres sie zbliza...mowicie ze jest szansa na ciaze? mi sie wydaje ze nie.... dzisiaj 32 dzien cyklu. plamienie implantacyjne chyba odpada? a wieczorem wczoraj mialam tem 37.9 stopnia (sprawdzalam tylko z ciekawosci i wiem ze to nic nie wnosi). w takim razie jak jutro rano nie pojawi sie zywa krew z porannym moczem to zrobie test :) skoro mowicie ze jest szansa. maz tez uwaza ze jestem w ciazy. ciagle mi to powtarza, moze po mnie juz to jakos widac? w oczach albo gdzies? :P. ale nie mam nadziei :P. kocham was! dobrze ze tu jestescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaa86
Efa tak bardzo ci życzę żebyś w byłą tej wymarzonej ciąży :) Myślę że wszystko na to wskazuje! Ja muszę czekać na ostatniego lipca - wtedy mam dostać okresu. Zobaczymy. W tym cyklu nie było szansy na przeoczenie owulacji. Ogólnie bardzo miałam ją bolesną. Do tej pory mnie boli podbrzusze aż sięzastanawiam czy nie mam jakiegoś zapalenia jajników albo coś w tym stylu. Ale jak byłam dwa tyg temu u mojej gin to na usg niby wszystko ok ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Paula, no to razem czekamy do końca lipca! :) Dzisiaj w pracy malowałam obrazki na ścianach w kąciku dla dzieci... i tak mnie naszło myślenie, że kiedyś i w domu chciałabym mieć powód dla takich obrazków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny proszę was o rade. Odbyłam mój pierwszy stosunek w ubiegły piatek, (był to 21 dzioen cyklu, czyli koniec dni płodnych tak przypuszczam. Cykle mam ponad 30 dniowe zawsze.) od tamtego czasu ciągle boli mnie podbrzusze, dzisiaj to masakra jakas, normalnie tak jak w pierwszym dniu okresu, a przeciez dopiero 28 dc. Dodam, ze sotsuneo był przerywany i nie doszło do żadnego wytrysku w trakcie, ani po. Jednak obawiam się ze mógł być tak preejakult i boje się ze jestem w ciąży. Ciągle wymyślam sobie nowe objawy, a na test jeszcze za wcześnie. Pomocy! Co o tym sadzicie? Nie moge być teraz w ciąży :(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Jeśli cykle masz 30 dniowe to owulacja powinna nastąpić około 16 dnia cyklu. Więc szanse na to że jesteś w ciąży wynoszą tyle co wygrana w lotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdziłam w kalendarzu, ostatnie dwa cykle trwały po 37 dni, wiec nie wiem co o tym sądzić. Gesty i biały śluz miałam 10 lipca jakos, nawet wcześniej moze. Być moze to będzie krótszy cykl dlatego owulacja nastąpiła przypuszczalnie wcześniej, ponieważ dzisiaj strasznie boli mnie cale podbrzusze tak samo jak w pierwszy dzień okresu.. Nie wiem juz sama co o tym myśleć, pomóżcie bo zwariuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Jak cię boli podbrzusze to może znaczyć, że okres się zbliża... A jak masz wątpliwości to zrób test i po sprawie... No niestety żadne forum nie jest testem ciążowym i nie da Ci jednoznacznej odpowiedzi... Tylko pod żadnym pozorem nie patrz na test po upływie pół godziny... Bo cyrk na kółkach wychodzi po czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taki zamiar właśnie, tylko musze poczekać jeszcze bo nie minęło 14 dni od domniemanego zapłodnienia. mógłby to być stan napięcia przedmiesiaczkowego, ale nigdy nie miałam bólów brzucha aż takich przed okresem, jedynie w pierwszy i drugi dzień. Jestem strasznie tym zestresowana, ponieważ nie moge być w ciąży i jak narazie nie chce. (młody wiek). Niby wytrysku nie było, ale cholera wie czy preejakult się nie pojawił... p.s dziekuje za cierpliwość do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Nigdy nie wiesz kiedy doszło dokładnie do zapłodnienia jeśli nie wiesz nawet kiedy miałaś owulację... Ale test zrób oczywiście w dniu spodziewanej miesiączki... Albo po prostu czekaj... A ból w podbrzuszu może też być wynikiem stresu, który przeżywasz... A na przyszłość, jeśli nie chcesz trząść portkami ze strachu, to się zabezpieczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tak szczerze to uważasz ze mimo braku tego całego wytrysku pełnego jest duza możliwość ciąży?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Posłuchaj, są tutaj kobiety które latami starają się o ciąże, liczą dni, latają po lekarzach... I nie udaje się... Więc prawdopodobieństwo zajścia przy pierwszym stosunku, bez wytrysku i pewnej owulacji, wynosi jak 1 do miliona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Efa mam nadzieje ze zaciazylas!! Trzymam kciuki za Ciebie!! Tak super mocno. Fajnie by bylo jakbys byla nasza pierwsza topikowa ciezarna. Odpisze wszystkim jak dotre do domu. Pisanie z komorki jest do bani. Buziaki dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Efa heh my tez Cie kochamy !! moze rzeczywiscie maz ma racje i tez to wyczuwa? zrob test. nawet 2 z roznych firm !! trzymam kciuki caly czas !!! Paula do dziela Ci mowie :)kup mezowi redbull'a i tyle. jak zajdziesz w ciaze to bedzie Ci dziekowal ze go tak meczylas :) Nemezis rozumiem ten bol kiedy sie chce i kiedy sie powinno a meza nie ma :P u mnie jest tak samo bo maz czasami na nocki pracuje. ile macie lat? Ja powinnam miec owu na dniach ale sluzu ani sladu. caly czas sucho :( zycze Wam milego weekendu z ladna pogoda !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Gosciu > moim zdaniem jest to calkiem mozliwe. znam kolezanke ktora wlasnie zaszla w taki sposob w ciaze. a tez niby pelnego wytrysku nie bylo:P ps. ciesze sie ze coraz nas tutaj wiecej :) oh zeby to lato rzeczywiscie bylo owocne dla kazdej z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Uwielbiam zapach bzu, lat mamy 22 i 25. A mąż mi zniknął w owulację nie do pracy, a pomagał koledze w remoncie, bo ten kupił dom... Mam nadzieję, że mimo wszystko się uda :) To dla nas dobry moment na dziecko, oboje mamy dobrą pracę, nie martwimy się o finanse, jesteśmy silni i zakochani... to najlepszy moment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Ja póki co znikam, bo wyjeżdżamy na weekend :) Odezwę się jutro wieczorem, pod warunkiem, że będę miała siły.... :) Jedziemy w góry i czeka nas kilka godzin drogi pieszo :) EFA, testuj koniecznie i pisz jak wynik! Nam tu już kciuki posiniały od trzymania :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa24
hej dziewczyny. powiem krotko : rano test ledwo pozytywny , a teraz wlasnie dostalam okres. ale spodziewalam sie bo rano mialam juz temp 36.6 :( smutno. ale coz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Efa przykro mi. Ale moze jestes jedna z tych Ktore sa w ciazy I pomimo tego dalej dostaja okres?? Kochana glowa do gory. Dopiero zaczelismy nasze letnie starania. Uda sie nam!! Nemezis Milego weekendu! Ja jutro jade nad jezioro a Dzis sprzatam caly dom. Maz jest nie w humorze dzisiaj wiec Trzymam sie od niego z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×