Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uwielbiamzapachbzu30

z pierwszym dniem lata zaczynam starania !!!

Polecane posty

Gość Efa24
Bo mnie denerwują takie zarzuty, że jestem dnem itp. nawet nie chce mi się przytaczać. A ty jeśli masz inne zdanie to odpowiedz dlaczego seks z wlasnym mezem po kilku piwkach jest zly? Bo chcialabym to zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno nie potrafisz czytać ze rozumieniem... ona nie napisała, ze seks po pijaku z własnym mężem nie jest ok, to ty non stop uparcie o tym piszesz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka84
jaka jałowa i bezsensowna dyskusja. A dziewczyny (goście), Wy też się staracie czy już jesteście w ciąży?nie wiem, czemu Was tak z "czepianiem się" słówek opętało. Dajmy temu spokój. Efa po co Ty się tłumaczysz?ja właśnie ogarnęłam podłogi, wytarłam kurze, a nawet umyłam parapety. NUDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj nie święty
A ja z mojom żonom robiliśmy dziecioka dyndając do góry nogami na gałęzi w lesie łobok chałupy, przedtem łopiłem się samogonu, a moja zonka ochlała się piwskiem, wcześniej po bożemu nam nijak nie szło. Tyra mamy piontke dzicioków i każdy ma zeza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez nudy, pogoda nieciekawa ciagle pada i pochmurno, wczoraj tak samo bylo. Az sie wszystkiego odechciewa. My tez juz po obiedzie, dzis mielismy barszcz ukrainski, mieso dalej nie bardzo mi wchodzi. Mdlosci juz nie mam, ale nadal jestem wrazliwa na zapachy. U mnie juz 11 tc ( wg usg), ale ten czas leci. Ksiezniczko, keiro a ktore tygodnie u was? Bo sie pogubilam :) ksiezniczko moze pokazesz nam swoj brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj nie święty
Moja zonka jest abstynentkom, tylko czasem kilka piw łobali, w cionzy nigdy nie pije, ale jak już urodzi to cały miesiąc daje w palnik, huźda się wtedy na Huźdawkach i układa pucle:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj nie święty
Łoj, ola Boga te baby grzejom lepiej niźli chłopy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa, gratuluje! Daj koniecznie znać jak po USG. Zapaszku, nie możesz nas opuścić :-( A wszystkich nieproszonych gości proszę o nie zaśmiecanie naszego forum. Mi mdłości ustępują na szczęście. Męczy mnie trochę nocne sikanie... Niedługo kolejna wizyta, ciekawa jestem jak dzidzia rośnie. Księżniczko, od którego tyg czułaś ruchy dziecka? Ja jestem w 13, a wg wielkości dzidzi w 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
hej :) na usg nic jeszcze nie widac, ale sie nie przejmuje ;) toz to dopiero kilka dni okres sie spoznia ;). Ale endometrium powiekszone typowo ciazowe :). Lekarz tez powiedzial ze nie ma czym sie przejmowac. Zero infekcji i innych nieprawidlowosci. Ani krzty krwi powiedzial ze o wczorajszym incydencie mam w ogole nie myslec ;). Umowilam sie na za 2 tygodnie. Powiedzialam ze chce przyjsc jak juz bedzie mogl powiedziec konkretnie ze ciaza zyje albo tfu tfu nie zyje. Zeby od razu bylo wszystko jasne. Powiedzial ze to bardzo madra decyzja bo tez uwaza ze nie ma sensu takie chodzenie co kilka dni, lepiej przyjsc jak juz bedzie konkretny tydzien i serduszko :). Oby bylo dobrze... Dzisiaj czuje sie swietnie co troche mnie martwi ale objawy takie typowe pewnie pojawia sie za okolo tydzien tak czuje;). Jedynie piersi obolale i brzuch czasem zaboli no i podwyzszona temp. Teraz sie klade bo od 13.30 jestem caly czas na nogach. Lekarz powiedzial ze nie ma zadnych przeciwskazan nawet do uprawiania sportu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum jest publiczne, więc możesz sobie prosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden lekarz nie potwierdza ciąży po wyglądzie endometrium... wygląd szyjki macicy przede wszystkim w tak wczesnej ciąży, albo kłamiesz, albo zmień lekarza,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj nie święty
W ramach sportu nasz wsiowy znachor zaleca mojej babie latanie po obejściu bez gaci... tylko, żeby somsiady nic nie uwidzialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu czytaj ze zrozumieniem, jak już masz zamiar krytykować. Skąd się was nabrało tyle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej robić beta HCG, w odstępie 2 dniowym i zaobserwować jej przyrost, usg 3 dni po terminie miesiączki nic nie da, co to za lekarz co na podstawie wyglądu endometrium ciąże potwierdza:-) a o plamieniu każe zapomnieć. Mój by z miejsca Luteinę zapisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka84
zawsze w początkowej ciąży endometrium jest powiększone, za 2 tyg. będzie ładnie widać. Ja jestem w 19 t 4 d ciąży, w pierwszej ciąży ruchy czułam od 20 tc, a teraz wcześniej, już koło 15 tc, ale słabe i raczej przeciąganie. Lekarza mam za tydz. w czwartek. Na razie rychy są raczej spokojne i nasilają się wieczorem, jak leżę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka84
hej dziewczyny!co u Was?jak mnie dziś głowa boli, straszna u nas pogoda, ciemno od rana i cały czas mżawka. Nie wrzucę zdjęć brzuszka, ja tak mam żeby nie zapeszać :)jest już naprawdę duży, jak na 19 tc :)jak się czujecie dziś kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkeira84
Ja nawet bardzo dobrze się czuję :-) nie mam do tej pory mdłości, i oby juz dzisiaj się nie pojawiły. U nas też pogoda paskudna, a mnie wzięło na porządki - prawie świąteczne. Jak dużo przytyłaś Księżniczko, Akido? ja z pół kilo, ale brzuszek delikatnie już widać. Efa, jak tak się trzymasz? ( ps. ja tez uwielbiam bajki Disneya, a najbardziej te stare; Pinokio, Mała Syrenka, Królewna Śnieżka..., jak będzie dzidzia, to bezkarnie będę je oglądać ;-)Jagódko, a co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze bajki to tu na forum opowiadacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka84
jak byłam na ostatniej wizycie (30 października) to waga była na minusie 2,5 kg, zobaczymy za 6 dni czy teraz coś przybędzie :)byłam właśnie po preparat z żelazem, ale w aptece nie mieli i muszą zamówić mi te fiolki na 18tą :/zapalenie tak srednio znika, część znika całkowicie, ale dziś np. w nowych miejscach zauważyłam krostki, więc pewnie przyczyną jest zawirowanie hormonalne w ciąży, bo leki są dobrze dobrane. u mnie bardzo zimno i ponuro, wręcz depresyjnie. A Feminko co u Ciebie?jak starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda111
Keiro, ja was czytam dziewczyny, trochę rozmarzona : ) Na razie czekam na okres, przyjdzie, a może nie przyjdzie 30 listopada : ) Czas pokaże, nie myślę o tym za dużo : ) Też lubię bajki : ) Oglądam z siostrzeńcami mojego faceta, a i często sama : ) I również lubię te starsze : ) Choć ostatnio oglądałam "Strażnicy Marzeń", bardzo mi się podobało, akurat w sam raz na aktualną aurę : ) Bez zaczyna puszczać mi listki w ogródku! Co to się porobiło : ) Boję się, że za chwilę wyjdą mi krokusy : ) Tulę Was wszystkie, Ciebie Zapaszku też, wiem, że zaglądasz : )))) Pięknego dnia Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka84
Dziewczyny ja tak sobie forum przejrzałam i co miesiąc jedna z nas w ciąży od lipca!teraz kolej na listopadową ciężarówkę, Jagodo, Zapachu, Feminko trzymam kciuki!mnie synek kopie praktycznie cały dzień i dużą część nocy, dziewczyny dla takich chwil warto żyć, tworzymy nowe życie, ja już drugi raz, naprawdę nic mnie tak nie cieszyło w życiu jak narodziny pierwszego syna, a teraz drugiego w kwietniu:)już się nie mogę doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akida2014
Hej dziewczyny. Keiro ja przytylam do tej pory prawie 2 kg, jestem w 12 tc. Dzisiaj przyszly mi witaminy ciazowe, gin polecil Femibion Natal 2. Kupowaksm w aptece internetowej po 35 zl za 60 zt (30 tabletek+30 kapsulek), bo u mnie w miescie apteki powariowaly, za takie samo opakowanie zycza sobie prawie 70 zl!! A wy dziewczyny jakie witaminy bierzecie? Efa jak sie czujesz? Kiedy nastepna wizyta u gina? Jagodko, Feminko, Zapachu a jak u was sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka84
W pierwszej ciąży brałam Femibion, byłam z niego niezadowolona. Miałam straszne zaparcia, niskie żelazo, gin kazał przejść na Falvit ( 3 razy tańszy) i wszystko było ok. W pierwszym trymestrze brałam Feminatal 1 (do 12 tc), teraz biorę Falvit mama (25 zł opakowanie) plus Feroplex (żelazo na anemię) dodatkowo. Po tych witaminach czuję się dobrze. Mam wizytę w czwartek:)USG połówkowe. Wczoraj na wieczór przeżyłam chwilę grozy, brzuch mi stwardniał jak kamień, boleści, skurcze, myślałam, że urodzę, leżałam kilka godzin, już mieliśmy jechać na IP, kiedy mi przeszło, boję się teraz strasznie...dziś prócz bólu głowy i senności nie dzieje się tak wcale, nie mogę się doczekać czwartku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobaczymy jak ja sie bede czula po Femibionie. Ale myslalam, ze witaminy to witaminy-roznia sie skladem, ale ze roznie oddzialowuja na organizm to nie wiedzialam. Ksiezniczko ja cie podziwiam, ze nie pojechalas do szpitala, zwlaszcza, ze to nie bylo kilka minut tylko godzin. A synek dzisiaj aktywny jak zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka84
ja łykam już 3 witaminy i naprawdę, jedynie ten falvit mi podchodzi, ma nawet lepszy skład od femibion, a jest 3 razy tańszy. Nie panikuję, bo wiem, że w ciąży może tak twardnieć brzuch, jestem po cesarce, czasem też blizna mnie pobolewa, dobrze, że nie muszę chodzić do pracy, bo nie dałabym rady z obawy przed tym, że brzuch twardnieje, ale na szczęście mądrze wybrałam zwolnienie.Jak dziś mnie będzie znowu boleć i twardnieć to przyspieszę wizytę u ginekologa. Mały aktywny, ciągle czuję ruchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Hej nie odzywalam sie bo mialam ciezki pierwszy tydzien w pracy. Dzis powinnam isc na hsg ale na 5 musialam byc w pracy. Takze czekam na okres. Zapaszku a tez pewnie nie bede w ciazy:-( ciezko o tym myslec wspolczuje i Tobie i sobie ale kiedys nastapi ten dzien gdzie zobaczymy nasze Dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Efa gratulacje wielkie:-) :-) !!! Ciesze sie wraz z Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkeira84
Kurcze, a mi mój gin nie kazał na razie brać żadnych witamin :-/ Wizyta w poniedziałek, ale może przełoże na wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka84
niektórzy lekarze Keiro tak zalecają w pierwszych 12 tc. Mój gin i przy 1 i obecnej ciąży kazał brać witaminy od początku. Kwas foliowy brałam też pół roku przed zajściem w ciążę. A czemu chcesz przełożyć?Witaminy nic nie zaszkodzą, ale prawda jest taka, że przeważąjąca większość z nich ma źle przyswajalne składniki, zamulają, więc przy mdłości nasilają je jeszcze bardziej. Witaminy zawsze możesz kupić sama, nie potrzebna do tego zgoda lekarza, bo nie zaszkodzą, ale nie są też bezwględnie wskazane. Kwas foliowy trzeba brać codziennie, do 12 tc, a potem jak lekarz zaleci (kwas jest zawsze też w składzie witamin, tylko w różnej dawce).Mnie mały kopie właśnie, jest bardzo aktywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiona Efa24
Hej :) Dziękuję :). U mnie na razie nic się nie dzieje. Bolą mnie tylko strasznie piersi i mam podwyższoną temp. A tak to cisza.. Przestała boleć ta lewa strona podbrzusza. Sama nie wiem czy to dobrze, czy źle. Mdłości jakoś nie zauważam.. Strasznego mam stresa czy wszystko jest ok, a wizyta u gin dopiero w następny czwartek :/... Na razie jakoś szczególnie nie czuję się w ciąży. Jakoś nawet ciężko mi sobie wyobrazić, że tam w brzuchu jest fasolka- mam nadzieję, że to nie są żadne przeczucia :(... Ogólnie staram się o tym wszystkim nie myśleć i nie czytać, bo już wiele rzeczy przez ten krótki czas sobie wmówiłam i odebrało mi to radość z bycia w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×