Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uwielbiamzapachbzu30

z pierwszym dniem lata zaczynam starania !!!

Polecane posty

No Zapaszku, głowa do góry, bez pesymizmu i czekamy na dobre wieści. Nasza dzidzia nie chce pokazać co tam ma :-) Pewnie na połówkowym dopiero się dowiem . Na takim sprzęcie to już się chyba nic nie ukryje :-) Księżniczko, też już bym chciała poczuć ruchy dziecka. Teraz to już w ogóle nie czuje, że jestem w ciąży.Mdłości ustały, brzuszek widać delikatnie tylko jak się najem, no i nie przytyłam, co trochę martwi moją gin ( 16 tydz.) Trzymajcie się dziewczyny ( wszystkie- Ty też Zapaszku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka84
ja na połówkowym byłam na zwykłym 2 d usg, mnie gin powiedział w 16 tc, na 2 d usg było widać płeć (trochę trwało zanim dojrzał). Moje usg połówkowe nie było dokładne, gin pomierzył te parametry, co zawsze, czyli serce, długość, przepływowość itp., chciał dać skierowanie na 3 d (ale nie wzięliśmy, bo to koszt 200 zł, a mamy inne wydatki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka84
Keiro bardzo dobrze, że jeszcze nie tyjesz, miałam to samo zarówno w 1 jak i 2 ciąży, dopiero jak się ważyłam teraz 20/21 tc (2 kg), ale wcześniej schudłam 2,5 więc się prawie wyrównało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka84
Jogurcie owocowy zgadzam się z Tobą!i WITAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
Przykro mi Zapaszku, że wam nie wychodzi, ale nie zgadzam się z Tobą. Mówiłam, że mi przykro, dałam Ci radę (kontrowersyjną, ale jednak), pytałam jak się sprawa ma u Ciebie i też nie dostałam odpowiedzi. Ale nadal Ci kibicuję i jestem pewna, że i wam się uda :). Przecież oczywiste, że każda z nas życzy Ci powodzenia. I nie zgadzam się, że Cię nie rozumiemy. Chyba każda z nas tutaj czuła ten smak "porażki" jak przychodził okres. Ja to pamiętam do tej pory. Myślę, że po prostu zaczynasz być tym przemęczona i stąd ten kiepski nastrój. Dziewczyny jak ja wam "zazdroszczę", że jesteście już na takim etapie ciąży :) Przynajmniej wiecie, że w niej jesteście, że jest w macicy... A ja nadal wielka niewiadoma ;). Ani nie wiem czy faktycznie w niej jestem (bo się naczytałam o różnych chorobach dających pozytywny wynik testu - mąż się śmieje jak mówię "a jak nie jestem w ciąży??"), nie wiem czy jest dobrze umiejscowiona, ani nie wiem czy się rozwija.. Ale już w czwartek się wszystkiego dowiem. Przeczucia ogólnie mam dobre :). Dla mnie póki co to, co piszecie to trochę czarna magia jeszcze ;) jesteście o wiele dalej ode mnie. Ale uczę się waszym doświadczeniem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Dziewczyny zapraszam do topiku. Mamy 2015 radosci i obawy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akida2014
No Zapachu musze powiedziec, ze mnie tez zdenerwowalas, bo nie raz i nie dwa zyczylam Wam powodzenia i trzymalam kciuki. Przykro mi, ze tak myslisz. Zegnam sie z tym topikiem, ale mimo wszystko wszystkim zycze jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Jogurcie - dziekuje. Chyba rzeczywiscie mam dola. Smierc mojej babci mnie zagnala do samego dna. I teraz jeszcze Zima z mrozem do -30 stopni I Fakt ze mi sie nie udaje a innym tak. Czuje sie przygniebiona na calego. Akida, Efa, ksiezniczka,feminka, jagodka, paula, Kiera dziekuje dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Jedno pytanie - gdzie w Polsce mozna kupic ziola Ojca Sroki? Te na owu? Wybieram sie w koncu do Polski za 2 tygodnie wiec chce je kupic. W aptekach maja? Wiec cos? Dzieki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Po drugie - jesli Ktoras sie z dolnoslaskiego I chce pojsc na kawe/herbate dajcie znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Zapaszku Ziola Ojca Sroki mozesz znalezc w sklepie zielarskim lub mozesz zamowic przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia2222
Kochane pomozcie :) miałam dni płodne i 22/11 i 24/11 staralismy sie o malca. Pytanko czy test z krwi bedzie juz wiarygodny? w weekend miałam okropny bol głowy jak nigdy, byc moze to objaw?:) owszem czuje sie lekko dziwnie, ale moze to podswiadomosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka84
do Zosi! ja bym poczekała do pierwszego dnia spodziewanej miesiączki i zrobiła test z moczu, a jeżeli wyszedłby pozytywnie to z krwi. Zapachu i znowu nie udzieliłaś odpowiedzi na pytania, nie wiem jak dotrzeć do Ciebie, dlatego zignoruję to tak jak Ty moje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia2222
Księżniczko bardzo dziękuję, że mi odpisałaś, bo ja już siedzę jak na szpilkach :) Kurcze zazdroszcze wam brzuszków i też już bym chciała wiedziec, ze jestem "ciężarówką" :) Księżniczko a kiedy TY miałaś objawy ? Nie wiem czy nie za wcześnie, ale mnie lekko muli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka84
do Zosi, miałam objawy dopiero w 7 tygodniu ciąży, wcześniej nie muliło mnie, jedynie co bardzo bolały piersi ale dopiero po terminie okresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Zapaszku co slychac u Ciebie?jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HalinkaaG
A ja dopiero zaczynam zastanawiam sie czy nie kupić sobie inofemu. troche czytałam na ten temat i widziałam ze wiele mam go poleca a wy co sądzicie? Teraz też trafiłam na promocje gdzie 60 saszetek kosztuje 70 zł, wydaje mi się że to dość tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Feminko kochana tak strasznie mi przykro. Czytalam z Twojego topiku co sie stalo. Przytulam Cie mocno I przesylam moc usciskow. Nie wiem co mam napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapachbzu, czy nie o to ci chodzilo??? Teraz nie jestes sama na tym topiku....ale wogole jak mozna porownac twoja sytuacje do feminki...ona tyle lat staran i zawsze pozytywna, a ty kilka miesiecy i juz taka zawisc w tobie...powinnas sie wstydzic!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
gosciu !jaka zawisc?? pogratulowalam dziewczynom i cieszylam sie ze im sie udalo ale mi bylo ( i jest) smutno ze mi sie dalej nie udaje ale jaka zawisc?? wow... najwidoczniej czlowiek nie ma prawa byc smutnym . przykro mi ze feminka ma ciezko sytuacje i mocno ja tule. ciesze sie ze Efie, Keirze, Akidzie i Pauli sie udalo. i wiem ze wszystko bedzie dobrze. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
o i Ksiezniczce sie udalo :) wiec topik byl szczesliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tercja5
dziewczyny po co te kłótnie naprawde nie warto. Trzeba się cieszyć że komuś się udało :) mnie też dół łapie, z jednej strony bardzo chce drugie dziecko z drugiej firma, dzięki której się realizuję i nie mogę powiedzieć sobie stanowczo, czego teraz chcę. A czas leci - moj synek ma już 4 latka..u mnie diagnoza pco i totalna bezpłdnosc, ale to powiedział jeden lekarz, z durgim jak rozmawiałam mowił zeby sie wspomagac i działać. póki co biorę inofem i działamy, ale coś nam nie idzie :( 3majcie kciuki kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Tercja Trzymam kciuki. Dobrze ze udalo Ci sie zajsc w ciaze I ze masz synka. Kiedy odkrylas ze masz pcos? Jak zaczelas starac sie o drugie? Topik jest szczesliwy wiec pewnie I Tobie sie uda za co Trzymam kciuki. Ogolnie mam dzis Dobry nastroj I przesylam dobre fluidy. Jagodko udalo sie Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia852
Nie ma co się kłócić. My z mężem staramy się o dziecko już trzy lata i nic. Wszystko podobno przez PCO:( Wspomagam się od jakiegoś czasu Inofenem i dziękuję że nie jest taki drogi jak myślałąm na początki (60 saszetek - 70 zł) Piję dwie saszetki dziennie a nie jedną tak jak jest na opakowaniu bo słyszałam, że taka jest zalecana terapeutyczna dawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Hej dziewczyny. Nie najezdzajcie tak na Zapaszka. Jest mi trudno nie powiem ze nie. Ale jej tez jest ciezko jak tez kazdej z Was kiedy w dniu @ ona przychodzi. Dziewczyny musimy sie trzymac razem a nie klocic sie za kazdym razem. Ja mam wrazenie ze nie doszlo do poronienia. Ciagle widze przed oczyma testy pozytywne o pecherzyk ciazowy ktorego juz na drugi dzien nie bylo. Ale musze sie podniesc. Z dnia na dzien jest lepie no ale......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Feminko :) mocno Cie przytulam I odpedzam zle mysli od Was. Uda sie Wam. Zobaczysz bedziesz trzymac malenstwo w rekach w 2015 roku. I ja tez. Jesli Wiara czyni cuda musze wierzyc ze sie uda. Gdzies to kiedys przeczytalam. Lusia - witamy na naszym prawie pustym topiku ( pisze pustym bo Wiekszosc zaciazyla taki ten topik jest szczesliwy hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angella90
Mam nadzieję, że i ten topik też przyniesie szczęście:) Ja poroniłam pół roku temu po dwóch latach starań;( Teraz staramy się znowu i wspomagam się Inofemem tak jak Luiza. Mam nadzieję, że mi pomoże choć trochę bo mam tak rozwaloną gospodarkę hormonalną, że jak zajdę w ciążę to będzie cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka752
Angella bardzo mi przykro:( U mnie też poszedł w ruch Inofem. Piję go codziennie i nawet mi smakuje. Mam nadzieję, że poprawią się moje wyniki chociaż coś czuję, że będą lepsze niż ostatnio bo poprawiło się moje samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×