Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem zszokowana tym ile jest grubych kobiet

Polecane posty

Gość gość
No i co z tym zrobić??? Masakra. A ile jest takich ,które nie robią sobie raz w tygodniu paznokci i chodza tylko raz na kwartał do fryzjera. Ja myślę , ze trzeba to gdzieś zgłosić. Durnie jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćl
Ja ważę 160kg i mam 178cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Siedziałam sobie ostatnio przed hipermarketem czekajac na męża. Zauwazyłam całe mnóstwo grubych ludzi i nie mowie tu o paru kilogramach do zrzucenia. Kilkanascie kobiet miało monstrualne rozmiary. Czy wy tez zaobserwowałyście takie zjawisko. Skąd bierze sie taka nadwaga. Czymś to jedzenie musi byc nafaszerowane bo przecież niemożliwe zeby samemu tak sie utuczyć" xxxx Ja to zaobserwowałam, z roku na rok jesteśmy coraz więksi Ciekawe czy zauważalne to będzie w przyszłym roku Chyba upodabniamy się wyglądem do krajów wysokokonsumpcyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że to od jedzenia tych wszystkich podejrzanych produktów jak np tania wędlina, ser żółty, gotowe serki typu almette, słodkie soki, wody smakowe no i fastfoody. Z tym że większość znanych mi grubasek żyje w biedzie i na jedzenie gotowców ich nie stać, dlatego obstawiam te wszystkie tanie produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sadzicie o stewii? mozna uzywac jej zamiast cukru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno mozna ale w malych ilosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
” Ja ważę 160kg i mam 178cm” Dlaczego ? Z powodu choroby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja utyłam przez problemy hormonalne. Można utyć bez trudu nie zmieniając diety i nie jedząc niezdrowych rzeczy, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia666
Miałam 15 kg nadwagi, w ciagu 2 msc zrzucilam 11 kg, nie stać mnie było na dietę cud i wspomagaczy. Przez pierwszy miesiąc piłam tylko kawę i wodę, jadłam sporadycznie zasadniczo nic. Organizm tak działa , ze jak nie ma z czego brać to zaopatruje sie z zapasów. Chodziłam po ścianach i byłam ciagle zmęczona. Po miesiącu zaczęłam jeść 2 razy dziennie małe ilości. Wyrzuciłam z jadłospisu wszystkie śmiecie . Po kilku miesiącach to ubogie menu weszło mi w krew, wszystko mi smakuje a nigdys nie wypilabym gorzkiej herbaty i nie zjadlabym gorzkiej czekolady. Kubki smakowe przyzwyczajają sie, nie spróbujesz nie uwierzysz. Dostałam lepsza prace choć nie miałam zbytnich kwalifikacji. Nie oszukujmy sie , wygląd w życiu pomaga. Byłam tak zdeterminowana ze nie widziałam przyszłości. Mój były rzucił mnie bo nie lubi grubych kobiet, znalazł szczupła bez tendencji do tycia. Mam 43 lata i nadal utrzymuje wagę oraz ładna figurę. Chciałabym żeby wszystkie kobiety poczuły sie jak ja; komfort bycia we własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasadniczo nie jadlas nic ,tylko woda i kawa?! Tu,to ja jestem zszokowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile lat utrzymujesz taką wagę? Nie miałaś nadmiernego apetytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×