Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iskierka_91

Wesele 2015! Rozpoczynamy przygotowania...:)

Polecane posty

Gość Mrs Eva
Dziewczyny pozdrawiam! jeszcze 5 dni!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juleczka85
Mrs Eva POWODZENIA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrs Eva nie wiem co musisz czuć na kilka dni przed ślubem , bo ja za każdym razem jak pomyślę że to coraz bliżej, jakieś 5 mies. to juz sie stresuje, i mam ciarki;-) Powodzenia życzę! Ślubu jak z bajki! A później zdaj relacje :):) Juleczka jeżeli chodzi o nazwisko to ja biorę narzeczonego nazwisko , bo dwuczłonowe ni jak do siebie pasuje. Poza tym nawet bym nie chciała :) Ale śmieje się , żeby może on wziął moje to mało z siebie nie wyjdzie jak o tym mówię:) Zresztą on już mówi do mnie swoim nazwiskiem :) I tak też zostanie. Co do proszenia gości to mamy ich sporo i trzeba sporo czasu, i zamierzamy w kwietniu już zacząć prosić. Ale, ale! Najpierw trzeba zaproszenia wybrać!:D A buciki śliczne, ja myślałam o dokładnie takich samych:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momarriopi1988dzivi
Kasieńka15082015 to tak jak i my, jesteśmy z małej miejscowości (tej samej, tyle lat blisko siebie, nie zwracając na siebie uwagi, nagle coś zaiskrzyło i tak zostało do dziś<3 ) i również na wesele zapraszamy najbliższą rodzinę, która jak widać jest duża Ale chcę mieć ich w tym dniu blisko siebie Witaj pssst84 to wysiadaj i wsiadaj do naszego wesołego autobusu Jesteśmy prawie w tym samym punkcie;p Z tym, że mój narzeczony nie chce ani fotografa ani kamerzysty na weselu;/ Kasiu mój kochany tak jak Twój ma jakieś "ale" Ja będę 'walczyła' o fotografa, bo chce mieć sesję ślubną i wspaniałą pamiątkę A kamerzysty też nie chce, bo nie lubię oglądać weselnych filmów;/ Dotąd dwoje, lecz jeszcze nie jedno...11.07.2015 Jasne http://isthat.info/18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba się nam jakiś wirusek to wkradł...;/ Bo COŚ tu spamuje... Iskierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa panna młoda
Juleczka zaintrygowałas mnie bo my też ślub mamy w maju i nawet wybranych nie mamy zaproszeń :-( ja zaczęłam szczerze żałować że zgodziłam się na ślub w maju - obawiam się że pogoda zniszczy mój wymarzony ślub bo będzie zimno albo mokro :-( nie wiem nawet co sobie przygotować na wierzch a okropnie nie podobają mi się te bolerka z długimi rękawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa panna młoda
aaa i zawieszki na alkohol kupiliśmy te takie śmieszne. i też żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika19092015
Witam :) ja już swoją suknie zamówiłam, będę szyć :) teraz mam y w planach załatwić organistę i później poszukać zaproszeń. i na kurs tańca pasuje się wybrać :) na ile przed ślubem Wasi panowie kupują garnitur i inne dodatki do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowa panna młoda myślę, że pora się brać powoli za proszenie gości:) Bo najgorzej to tak wszystko na ostatnią chwilę zostawiac:) Maj kojarzy się z pięknym miesiącem, słoneczko, ciepło i tak też może będzie:) a którego dokładnie macie? A co do zawieszek to czemu żałujesz? Ja właśnie boje się tego , że pójdę do krawcowej, pokażę jaką suknie bym chciała , i okaże się że to nie jest to...nie wiedziałam że takie trudne to będzie. Ale jest lepiej niz na poczatku...mam już dwie suknie w głowie:) I jedną z tych wybiorę:) monika19092015 my mamy ślub w lipcu i dopiero w czerwcu bedziemy kupować garnitur, koszule i krawat. I żadnej kamizelki do tego ! Bleee... I moze spikni. A buty ma, prawie nowe, żadnych śladów użytkowania więc nie będziemy kupować. Jeszcze tylko jakąś koszule na poprawiny. Moja chrzestna zajmuje się nauką tańca ale my się nie wybieramy. Wolimy spontan i naturalny taniec:) Organista jest w cenie mszy, nie małej cenie bo aż 1250zł + kurs przedmałżeński przyśpieszony ok.400zł+ papiery z USC ok.100zł o ile się nie mylę. Więc sama biurokracja pochłonie ok 2000zł. Ogromne koszty wesela są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uważam że bez kamizelki lepiej :) u nas nie wiem ile nas wyniesie organista, ale trzeba załatwić. za kurs to daliśmy razem 40 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki robiliście kurs? Normalny czy przyśpieszony? U nas przyśpieszony koztuje 180zł od osoby, ale w tym sa noclegi i jedzenie. Kurs zaczyna sie w piatek po południu i konczy w niedziele tez po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki robiliście kurs? Normalny czy przyśpieszony? U nas przyśpieszony koztuje 180zł od osoby, ale w tym sa noclegi i jedzenie. Kurs zaczyna sie w piatek po południu i konczy w niedziele tez po południu. Jasne http://GET7.pw/fctr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane a oto i ONA :) Dziś już wzięta miara i będzie do mnie dopasowana :) Teraz tylko odliczać dni i rozdawać zaproszenia :P https://www.facebook.com/SalonGajaPrzemysl/photos/pb.105853139483916.-2207520000.1422395786./759428480793042/?type=3&theater Ściskam Was wszystkie :) My mamy tylko 108 dni do Wielkiego Początku Nowej Drogi:) To i dużo i mało zarazem :) aha Iskierka butki, których link wkleiłam są bardzo wygodne i genialnie wyglądają do mojej sukni :) Dzisiaj mierzyłam je razem z suknią i czuję się bossko :D Kochane co myślicie o welonie zakrywającym twarz PM w kościele? Bo ja poszalałam i taki wybrałam :) Wyglądam tajemniczo i bardzo kobieco :) MAJOWA :) Proszę mi tutaj nie marudzić, tylko zabierać się do planowania :) Maj to najpiękniejszy wiosenny miesiąc, choć oczywiście może być zimno a nawet deszczowo, ale przecież pogoda to pikuś :) Ja będę miała do tej sukni jakieś bolerko(jeszcze nie wybrane), ale raczej takie delikatne z satynki. A na wypadek zimna mam kupione białe ozdobne ślubne futerko (używane za 20 zł) :P GŁOWA DO GÓRY I BEZ NARZEKANIA :* Pochwał się swoją suknią :) A zaproszenie już najwyższa pora kupić i rozdawać w lutym i marcu :) ŚCISKAM :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowa mnie też bardzo nie podobają się takie staromodne bolerka, ale teraz jest tyle opcji, że: 1. od kilku lat maj bywa upalny wręcz- w ok.25 stopni(tak było rok temu w połowie miesiąca, więc może się okazać, że żadne bolerko ani nic podobnego nie będzie nam potrzebne :P 2.W razie chłodu możesz założyć sobie jakiś grubszy szal, etolę sweterek, urocze bolerko niekoniecznie z długaśnym rękawem(ja chcę takie 3/4- pożyczam w salonie za "aż" 40 zł :P) 3. W razie przymrozków :P żartuję mam kupione w necie futerko ślubne, które jest tak urocze, że żadna pogoda nie będzie mi straszna :P Majowa podziel się co już macie a czego Wam jeszcze brak. My coraz bardziej zaczynamy odczuwać stres przedślubny, choć to jeszcze 3.5 miesiąca :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczka, suknia super:) Nie pamiętam dokładnie, ale chyba jakoś tanio ją wyrwałaś? Ja idę w przyszłym tyg do krawcowej, pokaże co mi się podoba. Ciekawe czy będę musiała mieć też buty już do przymiarek? Moja siostra teraz na studniówka kupiła prawie identyczne, mają złoty pasek na obcasie. I może deczko wyższe, cudnie wyglądają na nogach:) Mierzyłam taki welon i jak nałożyłam go na twarz to się do niej przykleił , elektryzował się i nie wyglądało to dobrze, po zdjęciu pociągną włosy za sobą. Fakt że były bez lakieru. Dlatego ja bym się nie zdecydowała, niewygodnie. monika19092015 my obrączki już mamy, a ślub w lipcu. U jubilera czeka się zazwyczaj ok. 3-4 tyg na obrączki, więc miesiąc przed weselem to minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa panna młoda
ja z suknia problemu nie mam bo wiem tyle że potrzebuje miec zabudowany biust bo mam bardzo duży i rozkloszowaną spodnice zeby ukryc niezbyt kragłe biodra i wszelkie niedoskonałosci po ciąży. Mamy wszystko prócz zaproszen, sukienki dla naszej córeczki, zamowionego tortu i paczek dla gości oraz dodatków w postaci kotylionow, podziękowań dla rodziców, stroiku na samochód etc Postanowilismy pojechać do ślubu swoim własnym opelkiem - jest biały więc myślę że będzie ok nie mamy tez busa dla gości - niestety narzeczony mieszka daleko więc skrobnie nas ale na to jesteśmy przygotowani. swój kurs przedmałzenski odbebnie w Wielkim poscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa panna młoda
obraczki są w trakcie realizacji. Narzeczony nie ma jeszcze koszuli i spinek. butów szuka mi świadkowa bo idziemy w takich samych - w szpilkach w kolorze fuksji i w tym kolorze kupimy też bolerka oraz bukiety. ogólnie jest ok ze wszystkim zdążymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka ta suknia to nie ta kupiona za śmieszne 500 zł :P To jest inna, którą zamieniłam :) I ją pożyczam za niewiele ponad 1000 zł :) Z najnowszej kolekcji, świeżutka dostawa :D Zdecydowanie polecam wypożyczenie: dopasowanie do sylwetki w cenie no i po ślubie nie wisi w szafie :P Obrączki już mamy od 2 tygodniu. Teraz jestem na etapie poszukiwania dobrego i sprawdzonego fryzjera w Krakowie, który wyczaruje śliczne ślubne upięcie for me. I jak dotąd nie mam nikogo godnego uwagi oprócz oczywiście reklamowanych. Może Któraś z Was coś słyszała? To są właśnie uroki brania ślubu w innym mieście niż rodzinne :P :* dla Mrs Evy- Laski - Ona za dobę z hakiem będzie już żoną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja swoją szyje i też polecam szycie :D cena ceną ale warto :D do swojej sukni też myslę o dodatkach w kolorze fuksji ale to raczej buty w tym kolorze, bukiet, jakiś kwiatek we włosach, ewentualnie jeszcze paznokcie :) ja do września mam jeszcze trochę czasu... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczka, ja akurat jestem tego samego zdania co Monika co do sukni:) Poza tym nie opłaca się w ogóle wypożyczać sukni u nas. Najtańsza jaką znalazłam do wypożyczenia to 1400zł reszta ok.1800zł, jeżeli są jakieś zniszczenia to pieniążki są doliczane. I tak suknia za 1600zł moją koleżankę wyniosłą 2100zł. Więc ja wolę uszyć, nawet za 2000zł a mieć ją swoją i się nie martwić czy zniszczę czy obleję czy cokolwiek się stanie z nią. Do Krakowa to mi daaaaaaleko:) NIe pomoge;p Mrs Eva powodzenia ! To Twój wielki dzien i niech będzie taki jaki sobie wymarzyłaś:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie, Jeśli szukacie np sesji ślubnej w Tatrach to zapraszam na www.wDniuSlubu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam polecam stronkę, gdzie znajdziecie fajny spis lokali, pensjonaty, zajazdy, hotele ze specjalnym certyfikatem jakości ;) http://www.zlotystandard.info/ Sama skorzystałam podczas organizacji mojego wesela i byłam bardzo zadowolona.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się teraz zastanawiamy nad samochodem. Mamy już kilka opcji wybranych, ale chyba njabardziej podoba nam się takie auto: http://www.polrental24.pl/volvo-s80/. Co o nim myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Summerlove
Hej Dziewczyny!! Ja muszę się pochwalić, że zamówiłam już suknię :) zostało co prawda jeszcze prawie 9 miesięcy, ale w tym salonie trzeba zamawiac ok 7 mies. wcześniej. Suknia za 2900 zł ;/ ale z uwagi na to że wcześniej zamówiłam, to dostałam mały rabacik. Juleczka - suknia śliczna, taka delikatna. Ja z kolei mam księżniczkę, bo o takiej zawsze marzyłam i akurat w tym kroju jest mi najlepiej :) Mrs Eva, Ty już chyba po ślubie!! Opisuj wszystko jak znajdziesz czas!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PM2016
Cześć wszystkim przyszłym Pannom Młodym! :) Na wstępie każdej z osobna gratuluję i życzę wytrwałości w organizacji uroczystości oraz jak najmniej stresów. Ja mam to jeszcze przed sobą bo mój termin wypada dopiero 18.06.2016 ;) Piszę z następującą sprawą - wiem, że alkohol na weselu jest dość ważną sprawą, a tak się składa, że pracuję dla bezpośredniego importera win i mocnych alkoholi i mam naprawdę fajne produkty. Co miesiąc mamy specjalne oferty promocyjne dla klientów i akurat w lutym mamy świetne pakiety win, które idealnie sprawdzą się na weselu :) Mamy również cennik weselny, na wódki gdyby, któraś z was była zainteresowana i jeszcze nie miała ogarniętego tematu :) Chętnie też służę dobrą radą przy wyborze alkoholi. Gdyby któraś była zainteresowana, to piszcie śmiało (monika . zielinska @ wina-mp.pl), a podeślę ofertę z cennikiem i odpowiem na każde pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrs Eva
hej dziewczyny!!! ja już po!!!! ale chora jestem, opowiem wszystko, możecie też pytać - jak tylko poczuje się trochę lepiej :/ Ale mogę powiedzieć że było pięknie a wesele było super i miałam takie przygody,że za głowę się złapiecie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×