Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy ktoś może namierzyć mając numer telefonu

Polecane posty

Gość gość

Jak w pytaniu. Czy ktoś może mnie namierzyć mając tylko i wyłącznie mój numer telefonu? Boję się, dałam numer obcemu facetowi z portalu randkowego, z którym wcześniej pisałam różne zboczone rzeczy - tylko dla zabawy, z głupoty, po pijaku. Ma moje zdjęcia (znaczy konto już zostało usunięte), mam nadzieję że nie skopiował. Nie był natarczywy, takie po prostu erotyczne smski, proponował spotkanie, ale odmówiłam i potem nawet mi nie odpisał, ale nie wiadomo jakie świry chodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze moze, ale musialby chodzic po salonach swojego operatora :) i musialby wytlumaczyc cala sprawe, a tak bez powodu to nie namierzy chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłyśmy z koleżanką głupie i pijane, założyłyśmy konto i gadałyśmy z jakimś gościem. niestety wysłałam swoje zdjęcia (normalne, jak na fb) i numer. i teraz się boję jak diabli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiam się nad zmianą numeru, niby kosztuje tylko 5 dych, ale całe zamieszanie z podawaniem i tak dalej... co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w niu. ale radzcie - zmieniać czy zostawić? niby nawet na ostatniego smsa mi gość nie odpisał, to chyba ma w d***e, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna1238
ja bym wydala te 50 zl, lepiej sie pomeczyc z podawaniem nr ale przynajmniej bedziesz bezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie o 50 zł chodzi, tylko o to, że mój numer ma np. mój promotor, bank, uczelnia. niedawno zmieniałam (z powodu zmiany sieci, najzupełniej normalnego) i teraz naprawdę nie chce mi się tego wszystkiego znowu ogarniać. No i się mnie ktoś zapyta dlaczego, to co mu powiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×