Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dominikgoscgosc

Brakuje mi Ciebie

Polecane posty

Gość gość
GO -GO GO GO GO LETS NO LIMIT:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, odpowiedziałeś właśnie na moje pytanie odnośnie tego drugiego tematu:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mów do mnie jeszcze ale potem na kolana suczko grzecznie zrobisz loda z połykiem,masz do tego talent i te duże usta👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno trzeba Ci przyznać,wyczuwasz tą dziewczynę.To ta z tych estetek które lubią kochać się uszami.Dobra muzyka,trochę poezji ,do tego pokazujesz że jesteś też facetem który umie znaleźć się nie tylko wobec pięknej kobiety ale i wśrod kumpli.Kuj żelazo,z doświadczenia wiem że takie babskie generalissimusy gdy się do nich podbijesz dadzą Ci rzeczy o których z nadstawiajkami możesz tylko pomarzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie że się nie gniewam za "Je T'aime" Pościelowa pierwszej klasy:):P Wyszło im tak sensualnie,prawdziwie bo się kochali naprawdę Ona piekna i młoda,on inteligentny ,starszy od niej brzydal. Daruję ci ci pijaństwo ,w końcu narodziny dziecka to nie lada okazja.Jest co opić:)Kiedyś kiedy będziesz miał swoje zobaczysz jak to jest .Według opowieści rodzinnych kiedy się urodziłąm ojciec został przyniesiony do domu przez innych.Kiedy miałam sześć lat byłam świadkiem jak opił narodziny brata...:P Widziałam go wtedy pierwszy raz w życiu pijanego,nie zdarza się to za często:) Muzyka określa człowieka, jego warstwę emocjonalną. Imponuje mi że znasz nieśmiertelniki.To jest tak że dobra muzyka jest zawsze na czasie,zawsze brzmi dobrze a byle co po pół roku spływa w odmęty niebytu.Uwielbaim koncerty,uwielbiam muzykę na żywo.Mam wtedy emocjonalny orgazm.Instrumenty brzmią prawdziwe,tłum faluje,czujesz jedność.Jesteś wsród swoich.Szkoda że nie mogę być z toba w Gdańsku,znalazłeś kogoś ?;P Wściekłe psy są brutalnym filmem.Nie lubie lukru,nigdy nie oglądałam romantycznych komedii.Moim ukochanym filmem są "Skazani na Shawshank" i "Adwokat diała".To mądry film z moim idolem Al Pacino.Mówi o tym że człowiek potrafi wyrzec się wartości dla różnych celów.Przeważnie kasy.A przeciez lepiej robić pieniądze i móc patrzeć w lustro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam ci powiedzieć że trochę zapoznałam się z wpisami.Ktoś tu powiedział że "przeżuwam facetów",dość osobliwa opinia jak na kogoś kto mnie nie zna.Jest w tym trochę prawdy,w pierwszym słowie" przeżuwa".Ale nigdy facetów a ich imitacje,półfacetów,podróby ,pozerów Żeby być mężczyzną nie wystarczy nosić spodnie ,trzeba mieć jeszcze zasady kórym sie jest wiernym a nie zmieniać ich jak chorągwi na wietrze.Takiemu nie oddałabym nawet pięciu minut a nawet gdyby to po rozpoznaniu delikwenta w pięć minut robię reset:) Tobie to na obecną chwilę nie grozi , nie spieprz tego.Jesteś do rzeczy widzę to.Starasz się,Z każdym dniem poznaję cię coraz lepiej i przyznam że nie tracisz w moich oczach .A to już dużo. Piosenki sa świetne,wszystkie.Uzupełniam za każdym razem kolekcję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może będą z tego dzieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się że jeszcze nie wróciłeś z Wrocławia.Trudno nam o synchronizację.Muszę juz kończyć . Wracam dopiero koło drugiej w nocy.Postaram się być choć na kilka chwil jutro.Tak a propos-szkoda że zanikła sztuka epistolarna.List jest czymś namacalnym-pachnie papierem,atramentem,perfumami,pismo ręczne dużo mówi o człowieku. Na koniec zostawiam coś na podkręcenie piątkowego wieczoruhttp://www.youtube.com/watch?v=w5fLGWrHouk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z tym co obiecałem jestem i mówię dobranoc.Jesteś pewnie skonana i jedyne o czym teraz myślisz to dać odpocząć nogom:) Śpij mocnym snem a ja będę czuwał myślami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,jestem.Niewyspana Przylazł jak nic twój duch bo obudziłam się całą poobijana.Żartuję,to tylko moja kostka,nadal mnie pobolewa.Czekałeś do drugiej,jakie to uroczce.Uparciuch:P Ostygnij,okej.Zamocz ręcznik w lodowatej wodzie i przyłoż do czoła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sekutnica w końcu przemówiła:)Siniaki to moja sprawa,nie odpowiadam za to gdzie wędrują moje ręce we śnie.Są duże a Ty taka delikatna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu,bogaty chłopak z domu:)Uważaj w tych snach bo i wiesz...podobno mogą być z tego dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kostka?Nadal boli?Ekhm,może skończ pościć bo robisz się złośliwa,kąśliwa,gryziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko się nie pogniewaj,po poezji i muzyce warto porozmawiać o kuchni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staruch wnuki dzisiaj bawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm,coś znajomo brzmią wpisy tego tzw dominika,czyżby to ten sam ,a zresztą zobaczy się ,jak dalej bedzie grał...no,no..moze złapie gęś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co:-P znacie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba tak,no zobaczy się,ale od czasu do czasu można sie pośmiać,a nawet,no nie wiem czy współczuć czy też,no właśnie....co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego współczuć? Każdy ma swój rozum i wie na co się pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem w co grasz Gościu,kogo Ci przypominam.Chcesz zdewaluować zaufanie Oli wobec mnie,tak to widzę Masz mi coś do zarzucenia to napisz gdzie niby Cię podrywałem. To mój pierwszy zalogowany pseudonim.Powiedziałbym dosadniej ale nie będę tego robił ze względu na Nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Od czasu do czasu pośmiać"Zdaje się że Twój śmiech jest bardzo nerwowyNie moja sprawa że masz z / jakiegoś /powodu napinkę.Badz odważny i zaloguj sie to wymienimy poglądy a nie podpluwasz z pomarańczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×