Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dominikgoscgosc

Brakuje mi Ciebie

Polecane posty

Do składu na koncert dokoptowałem siostrę.Odpocznie od trzyletniego krzykacza hehe:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Gościu "To ja Ola" że nie wolno bezkarnie wstawiać czyichś zdjęć bez pozwolenia?Ola,zgłaszam do usunięcia wpis tej idiotki/idioty Na dobry dzień:)będę sobie dziś nucił żeby nie dać się zwątpieniu.Dla Ciebie koncertowo tak jak lubisz.Odezwij się:) http://www.youtube.com/watch?v=PgJQ6LQ8x1E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłosiłem je już.Jesteś piękna:P<3 Myślałem że się zniechęciłaś i nie nie napiszesz.Nie masz pojęcia jak mi miło że jednak:)Wiedziałem że koncert wpadnie Ci w ucho Kochasz muzykę na żywo,to już wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wyszło.Sądziłem że słowa "gości" Cię zniechęciły:\( Byłaś na koncercie Soyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem człowiek zrobi coś zanim pomyśli.Tyle nie pisałaś. To u Ciebie naturalne ,zauważyłem że nie kryjesz emocji, lubię to w Tobie:):)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaskakujesz mnie:) Wydawało mi się że Cię trochę znam a jestem w głębokim ,ciemnym lesie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boszzz:-P jaki włochaty, hahaha, czy oby prawdziwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hah nieogryzek irytujaca babka jak 102. Skupiona na sobie ze ho ho ho "bo ja.." "bo to.." "nie wstydze sie lez..." Ze-na-da Kto tak o sobie nawala co pol zdania?? :) :) zadufanievc otoczony lustrami na zewnatrz i wewnatrz :) Swoa wrazliwosc ukryj najglebiej jak sie da nawet przed soba. wtedy bedzie miala wartosc-jakakolwiek i pokory troche,mniej tego "ja...ja...moje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ja..ja...ja.. moje...moje" lepiej brzmi :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo od razu na żywo:-P jeśli macie odwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co? Nieogryzek moze lubi tak publicznie jak jej palą kadzidzła? :) Nawet jak są tylko sprytnymi i inteligentnymi paniami z wąsem. No w każdym razie nie-Dominikiem :) ;) Tym bardziej można popaść w śmieszność własnej osoby prezentując takie zadufanie i egocentryzm ,kiedy po drugiej stronie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dominik to baba? Skąd wiesz :-P gadaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc od pani z wąsem:):P Ludzie są jednak ograniczeni,uważąją że to co imiennie przypisane do kogoś musi być akurat przez niego użytkowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowa o nieogryzku, no nie inaczej mysle. :) jednak jakies ograniczenie jest wyczuwalne, bo gdyby tak na chwile nie skupiac się na sobie i wywietrzyć opary kadzideł...... Ale jej rozmówca generalny też całkiem całkiem ograniczony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam ograniczeń człowieku.To co Ty uważasz w Niej za narcyzm ja biorę za kąśliwy żart.Znam Jej wpisy i nigdzie nie zauważyłem by traktowała kogoś z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mi wszystko jedno jaki masz doń stosunek. Wyrażam własny. Przeznaczenie "Dominika" pomyliło sie o kilka ulic. Powinno trafić w Straszewskiego. Tam bylby nieograniczony, a tak, jednak jest ograniczony i to znacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do "żartów", to nie żartujmy sobie z "żartów", bo to nie żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikM
Pozdrawiam Cię .Sprawdziłem czy jestem kobietą z wąsami:)Zonk:classic_cool:Jednak jestem facetem/bez wąsów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no czytam i taką samą opinię o tobie bym wystawił,a tak naprawdę to zachowujesz się tutaj jak nastolatka,która jest tak pewna że ten cały koles na cię dziewcze poleci,może ci to wychodzi,ale on też jakiś przygłupi,albo myślenie ma niżej niż głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×