Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dominikgoscgosc

Brakuje mi Ciebie

Polecane posty

Gość gość
jednak jesteś głupiutką gąską,więc nie udawaj że ci nie zależy na ,,takiej,,znajomosci,tak ,tak nieogryzku,jesteś zwyczajną ......możesz się domyślać,ale ja na pewno bym się z tobą nie umawiał....bo i po co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty chrzanisz człowieku"Dominik" mnie nie intersuje jako facet Lubie go jak brata .Jaśniej sie nia da powiedzieć facetowi NIE.?A po drugie kto ci każe umawiać sie ze mna i po co.Co ty mi tu insynuujesz że kim jestem?A ty kim jesteś żebyś mnie umoralniał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale porównanie ,,jak brata,,za bratem czy siostrą to bym w ogień wskoczył.Porównanie jak biednej dzieciny,która chyba nie wie co pisze,zwłaszcza tu na kafe.Nie znasz,nie widziałaś a się dziecko wkręciłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba ona wkręciła naiwniaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz satysfakcję pomarańczowy zlepie?Myślisz że nie wiem w co graszNie dam ci łomie satysfakcji.Powoli i z rozmysłem namąciłeś Jej w głowie zasr@ańcu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żal Olu że dajesz się podpuścić a nie chcesz zaufać mi.Bądź rozsądna,nie każdy kłamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s m
W internecie każdy kłamie.:classic_cool: Tutaj nie ma miejsca na prawdę! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mów za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik M
Dobrze " Bez Ciebie nie ma mnie, to musiało skończyć się, to naprawdę stało się pokochałem Cię " Dla Ciebie Olu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty łosiu się śmiejesz a ja nie tracę czasu i działamWstaw jeszcze parę wierszyków.Podczas gdy ty będziesz rył ja namówię Ją na kawę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś za cienki w uszach na akcję jaką zaplanowałem i metodycznie przeprowadzam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-69-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co roi sie w twojej głowie Śledzisz mnie ?Znasz? Co za insynaucje , te i te wcześniejsze jak 6/9 itd. Czas wziąć pigułkę człowieku. Zgłaszam sama do usunięcia bo jak widzę nie uszanowałeś mojej prośby! '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' 30.10 Rzeczywiście,w pijanym zwidzie i na speedzie.Kwiaty przyjęte(szkoda kwiatów),perfumy odesłane.Nie życzę sobie wpisów,dedykacji.Nie ośmieszaj mnie.I siebie przy okazji.Zbudowałeś historię jakbyśmy się znali,to niepoważne.BEZ ODBIORU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam też zgłaszam, żeby szybciej było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim temat trafi na śmietnik musisz wiedzieć że idiotyczne wpisy nie są mojego autorstwa.Nie wierzysz trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizyta w ogólnie dostępnym miejscu nie jest śledzeniem,stad wiem o sukience z frędzlami.Nawet nie dochodziłem.Ten wpis mój ale większość nie zalogowanych to nie moja sprawa 11.10 Ola,mam nadzieję że zajrzysz tu po powrocie z Hiszpanii.Wiedz ze czekam na Ciebie,jestem lojalny .Nie chcę się narzucać ale przecież nie mogę kryć ze mi zależy.Bylem wtedy w Forcie Kleparz,widziałem Wasz pokaz,widziałem Cie w czerwonej mini z frędzli.Wstydziłem się podejść,zagadać bo wprost zamurowało mnie że zdjęcia nie oddają całej Twojej urody ale przede wszystkim pięknego uśmiechu:)Facet w granatowej marynarce,kolo balustrad powiedziałem"to było dobre",nawet nie wiem czy słyszałaś ale uśmiechnęłaś się.To byłem ja,nie miałem odwagi.Żałuję. x x x http://www.youtube.com/watch?v=D5yIasCH5QE. Traktujesz mnie niesprawiedliwie.Masz do mnie uprzedzenie ale dlaczego.Zrobiłem wszystko by zdobyć Twoje namiary i wysłać kwiaty.Było trudno,zagadałem trochę w Krakowie,w A i T.T o których wspominałaś na forum, potem po nitce do kłębka. Wiem że stać Cie na samodzielne kupienie perfum.To miał być miły gest ,nie przyjęłaś ,trudno. XXX http://f.kafeteria.pl/temat/fetysze-bdsm-fasc ynacje-nie Facet o nicku Koke pisze na tym temacie jako zryty psychicznie.Wymienia sie emailami z uczestniczkami rozmów. Ola,zawsze Cię bardzo lubiłem.Jesteś najwartościowszą dziewczyna na forum. .Moze myślisz że to zazdrosć ale nie mogę spokojnie patrzeć jak facet ryje Ci mózg,Ty sie w to ładujesz i bedziesz cierpieć.Zrozum. Nie ufaj tym ludziom.Nie wierz nikomu.Bo będziesz cierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×