Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dominikgoscgosc

Brakuje mi Ciebie

Polecane posty

Afro nie będzie.Bedą cekinowe czarne marynarki,szorty,kabaretki i laski (nie,nie te:p) jako atrybuty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie czas.Zostawiam ci w takim razie mój dzisiejszy zapach Tresor. Łatwiej ci będzie wyobrazić sobie "obwąchiwanie".Jak już się obwąchasz nie będziesz mógł przestać...myśleć:P Miłej niedzieli .Miłych sportowych wrażeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów uciekłaś.Jesteś jak zjawa na którą zawsze czekam z utęsknieniem:) Wybieram się do galeri handlowej,zahaczę o perfumerię.Chcę przekonać się jak pachniesz.Do smukłej postaci,pięknych oczu,ust,włosów i magnetyzmu Twojej subtelnej kobiecości dodam zapach.Zapach kobiety.On też nie mógł Jej zobaczyć ale Ją widział.Zupełnie jak ja Ciebie Ogryzku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka to konkretnie 'Tresor' bo jest kilka rodzajów a chciałbym wiedzieć konkretnie i nie pytaj dlaczego:P Wiem że jesteś zajęta próbami i w ogóle ale odezwij się jeśli znajdziesz chwilę gaduło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie,nie mam teraz zbytnio czasu.Na dodatek mam problemy z kostką śródstopia i ciężko mi z ćwiczyć.Nic poważnego ale nie jest to komfortowa sytuacja. Starym zwyczajem zostawiam ci parę słów. Miło mi i ciepło na sercu że tak bardzo się starasz,nie zniechęcasz,nie wierzysz złym słowom.W tej sytuacji jestem wprost zobowiązana powiedzieć że obawiam się żeby nasza przyjaźn nie zadała ci niepotrzebnego rozczarowania. Nigdy nikim sie nie bawiłam. Nie chcę tego robić tobie.Podskórnie czuję że coraz bardziej się angażujesz,za szybko ,za mocno.Ja wiem że nie mamy szesnastu lat ale przyznaj ...co nagle to po diable.Jestem dość trudna i nieufna ale ogólnie lubię poznawać nowych wartościowych ludzi. O wielu sprawach nie mogę tu pisać,z kolei nie jestem gotowa na wymianę maili. MUSISZ mi obiecać .To na razie tylko pisanie.Poznaję cię coraz bardziej i fajnie mi z tobą tak poprostu pogadać. Czy to ci na TĄ chwilę wystarcza? Dziękuję ci za piosenkę Toto.Cenię w piosenkach nie tylko melodykę,brzmienie instrumentów ale również słowa. A słowa Africi wdzieraja się do duszy i serca. Zostawię ci coś co ostatnio dudni mi non stop pod czaszkąhttp://www.youtube.com/watch?v=reuhRjgB6xg Lubię przy tym zasypiać i oddawać się marzeniom .Cenisz standardy muzyczne no to masz:) Z nowszej muzyki słucham Adele,Erica Claptona,0-U2,dobrego rapu i R&B .No i Sabor y Control.Są z Peru,graja salsę uliczna "chropowatą", nieprzetworzoną sto razy w studio.Jakby im serca wygrywały takty:) Napisz czego ty słuchasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha,co?Będziesz używał damskich perfum?Co ty metroseksualny jesteś?:classic_cool:Bo to gorzej niż maczo, jak jesteś maczo to kobiety ci wybaczą:) Tresor in Love.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejże,skąd to wiesz?Edytuj proszę ostatni wpis.Nawet jeśli gdzieś kiedyś nieopatrznie napisałąm nie ma sensu powtarzać:) 9/5 tygodnia.Klasyka gatunku...Masz dobry gust i dobrze nim we mnie trafiasz. Rozkręcasz się :P , tylko się nie i połamhttp://www.youtube.com/watch?v=PMTu86K-IhI Bogiem nie będziesz,zostaw Bogu co boskie - mojego majla nigdy zatem nie nie dostaniesz ale nie powiedziałam że po dogłębnym prześwietleniu nie wezmę twojego i tylko od twojej postawy zależy czy napiszę.P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to ja miałam...,acha. Pamiętaj ,jeden twój fałszywy ruch i wciągnę cię nosem Lojalnie uprzedzam ,nie jestem z tych kóre mówią że deszcz pada kiedy im się pluje w oczy.Piszę to dlatego że znam realia tego miejsca. Za podłość potrafię odpłacić podłością-nie jestem wbrew temu co myślisz bezbronna panienką:P Ale uczciwości ZAWSZE odpłacam przyjażnią,sercem,zaufaniem.Nie babram sie w półśrodkach.Letnia zupa mi nie smakuje. Przepraszam jeśli brutalnie,nie jesteśmy dziećmi i wiemy w co gramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz siostrę bliźniaczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre:-P hahaha Ktoś się jeszcze łapie na takie teksty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie jakoś nic nie boli:-P ale ciebie pewnie jeszcze suszy po wczorajszym :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eej, weź nie pij tyle, bo popadniesz w alkoholizm czy coś :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pamietaj,jeden twój fałszyw******** wciągnę cię nosem" Radzę Ci uciekać,rządzi Tobą jak generał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądra dziewczyna :-) brawo Ola, nie daj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś napalony jak Rourkie ale Twoja Basinger nie zatańczy Ci przy biurku tylko podrażni,narobi nadziei a na końcu powie że wciąga Cię nosem.Będziesz sobie pluł w brodę gościu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam bym tobie nie zaufała:-P ale co zrobi Ola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze radzę,wiem co mówię.To typ kobiety który przeżuwa faceta.Jest bardzo wyniosła,przebiegła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mądra i wie co robi. Nie da się wkręcić jak dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja na miejscu Oli dałabym szansę Dominikowi i umówiłabym się na kawę. W końcu...to nie ślub tylko kawa. Najlepiej porozmawiać, spojrzeć sobie wzajemnie w oczy i...będzie się wiedziało z kim ma się do czynienia, nie uważacie ? Ola, przecież niewiele ryzykujesz; daj się namówić na kawę. Ewentualnie możesz wcześniej jeszcze trochę "pomailować" z Dominikiem. Masz charakter, dziewczyno, fakt - to dobrze, ale krótkie spotkanie do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie bądź dzika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dla niej" taki temat tu się ostatnio przewinął. Dominik to ty pisałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie nie widzicie że laska się nim bawi,to ten typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę się bawi, a trochę...jest zainteresowana. Można to przeczytać "między wierszami" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz latał po forum i żalił łosiu bo akurat już się z Tobą umówi,zobaczysz ją jak świnia niebo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie ucho to co innego odetnie:-P zaśpiewasz wysoko, oj wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ustawiła Cię idioto w pozycji żebraka.Na końcu rzuci Ci ochłap"sorry podpadłeś mi"a ty nie zdążysz się nawet oblizać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dominik, nie daj się...tym "gościom" wyżej. Przecież widać, że Ci zazdroszczą... Odważyłeś się na ten wątek, fajnie, dziewczyna się zastanawia... próbuj dalej, nie daj się zazdrośnikom... powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ten typ kobiet.Są niebezpieczne.Rozkoch*ją,bawią się potem masz kopa w d.u.u/p/ę i kaca na parę lat.Dobrze Ci radzę.Znajdź sobie posłuszną,skromną dziewczynę bo będziesz miał 0,5 nie tylko jeden wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:06 a daj mu spokój, niech chłopak sobie pisze. Zakochał się chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×