Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dominikgoscgosc

Brakuje mi Ciebie

Polecane posty

Gość Dominikgoscgosc
Pewnie masz swoich adortorów ale takie nogi czy włosy muszą zawrócić w głowie,nie dziwi mnie to.Pewnie pięknie się poruszasz i w ogóle ale mi też niczego nie brakuje.W każdym razie nie słyszałem zastrzeżeń:P Gościu,właśnie próbuję Jej to powiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbujesz..dobrze powiedziane. Masz być pewien! Do Jasnej Anielki! Chcesz się z nią umówić czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakieś takie dziwne.Wyskoczyłeś jak królik z kapelusza...Pamiętam nasze spory o IDIKS UJ,negowałeś wartość magisterki z tego wydziału:P,ty,ty. To pamiętam ale reszty jakoś nie bardzo więc dziwne to dla mnie.Pełno tu takich czy ja wie ...jak nazwac dziwnych ludzi.O dwudziestej pierwszej muszę wyjsc dlatego nie zdziw się jesli zamilknę. Powiedz mi-czy ty dawno tu piszesz i czy znamy sie"skądś indziej" i teraz robisz jakieś podchody?Nie powiem ,wiem że mogę się podobać:P (ale skromna.a co to ,trochę egoizmu nie zaszkodzi)ale coś mi tu ...nie pasuje. Czemu "nie uderzałeś "wcześniej"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikgoscgosc
Piszę od ponad roku.Wtedy właśnie trochę się sprzeczaliśmy i rozmowy były dość emocjonujące.Zapamiętałem z tego okresu Twoje zdjęcie pod profilem.Myślałem że to Daryl Hannah:P Wtedy byłem jeszcze w związku.Potem pisałaś wiesz gdzie.Troszkę mnie to zaskoczyło,nie pasowałaś tam,to nie miejsce dl takich dziewczyn jak Ty:P Kiedy wyczytałem że w sierpniu masz jakiś konkrakt postanowiłem zaryzykować.Może koncert Justina Timberlake?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę teraz wyjść. Jeny,pełna głowa...;0 Miłych emocji piłkarskich . Muszę ochłonąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikgoscgosc
Ja też muszę ochłonąć. W końcu się odważyłem i o to chodziło .This is it. Będę kibicował Oranje,w końcu są z Europy:) Dobrej zabawy Ola.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikgoscgosc
Na dobry dzieńwww.youtube.com/watch?v=nX1VeFBo9AQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikgoscgosc
W każdym razie bilety mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam się zebrać aby napisać.Nie wiem jak najdelikatniej Ci powiedzieć o moich obawach ;żeby Cię nie urazić jeśli jesteś uczciwym facetem piszącym prawdę.Mam co do tego wielkie obiekcje,mój staż na kafeterii jest rok dłuższy i chociaż nie piszę tu za często wiem,jestem przekonana że uczciwych ludzi tu prawie nie ma.Mitomani,konfabulanci,erotomani,mężusiowie szukający przygód i zony przyprawijące rogi mężom , tanie k/u/r/e/w/k /i wreszcie wynalazki typu projekty.Itd.Itp.Ucziwych jest tu tylu ilu wpolskim rządzie rządzie:P Zrozum mnie.Mając taką wiedzę nie mogę powiedzieć Ci -"tak ,zgadzam się". Byłam tu zawsze niezwykle ostrożna ,nie szukam przygód czy poklasku. Mnie po kilku latach życia pośród ludzi bardzo rozrywkowych,traktujacych życie jak jedną ,niekończącą sie zabawę nie interesują akcje typu szybko i byle jak.Byle gdzie,z byle kim.I nie dotyczy to ciebie,chodzi o całość zagadnienia. Jest taka madra myśl-spiesz się powoli. Nie wystarczy dwa tygodnie klikania na forum żeby zyskać zaufanie. Nie tędy droga jak widzisz.Mnie to nie interesuję. To zdecydowanie za szybko.Na koncert czy nawet kawę. Staram się jak mogę by ci nie ubliżyć czy urazić bo jednak biorę pod uwagę ze jesteś rzetelnym człowiekiem Nie wiem czy rozumiesz co chcę powiedziec.Szaleństwo tak ale w każdym szaleństwie musi być metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiaaa bo Polak to byle kto Polska to byle gdzie.Ciapaty z portfelem jest cool Hiszpania jest very specjal.Daj sobie spokój gościu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to k.u.r.v.aa jest za muzyka,zasysasz ciapatym i czarnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikgoscgosc
Nie ukrywam że musiałem przełknąć gorzką pigułkę😭Zaryzykowałem ale mimo Twojej odmowy nadal będę ryzykował.Piszesz/spiesz się powoli/ i tak właśnie mam zamiar zrobić:) Nie miałem tu nigdy żadnego zarezerwowanego pseudo.Pisałem tylko i wyłącznie jako/gość/.Ze względu na Twoją Osobę podałem imię. Nieogryzek,możesz na mnie polegać jak na Zawiszy,nie zrobię niczego co mogłoby Ci sprawić przykrość lub wprawić w zakłopotanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikgoscgosc
Bilety trzymam:):P Mam cały miesiąc na przekonanie Cię że nie gryzę a koncert to zaproszenie do poznania się a nie łóżka:P:P:) Nawet w Twojej odmowie widzę jak delikatną jesteś dziewczyną ale i bardzo asertywną.Pewnie takie postawy wymusiło Twoje środowisko które domyślam się jest dość specyficzne:):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha:) Pozytywnie mnie zaskoczyłeś!Już myślałam że mam do czynienia z facetem który zrezygnuje,nic nie napisze bo duma,bo ego itd.Tymczasem ty nadal w natarciu:classic_cool:.Lubię facetów którzy nie poddają a niepowodzenie wzmaga w nich chęć walki .To świadczy że chyba nie masz ani kompleksów ani powodów do nich. Naprawdę starałam się jak najlepiej napisać w czym tkwi szkopuł sprawy a ty jak widzę doskonale umiesz czytać między wierszami:) Zaskoczyłeś mnie tak bardzo że ...poważnie...weszłam na stronę www by poczytac o koncercie. Pomyślałam ,okej jadę do Gdańska .Za bilet zwrócę I tu zonk...widocznie tak miało być.Koncert jest 19 a ja 18 wyjeżdżam na miesiąc do Hiszpanii.Przeoczyłeś to chyba:) Tak więc może znajdziesz inną chętna?:classic_cool:... Pewnie nie będzie to trudne:P... Jeśli oczywiście nadal chcesz.Jeśli odpowiada ci to"spiesz się powoli" mozemy nadal klikać. Powoli zaczynam dojrzewać o decyzji o tym byś podał swoją stronę fb..Zaczynam cię lubić i chciałabym wiedzieć kim jesteś w realu tzn jak wyglądasz,czy jesteś ładniejszy od diabła?Jakich masz znajomych itd itp .Wiem że masz dwadzieścia dziewięc lat , skończyłeś archiwistykę i od pół roku wolny.I to by było na tyle. Narazie nie wrzucaj tu nic,ludzie są tu różni.Dam znak kiedy podejmę decyzję. Duzo piszę bo jak zwykle weekend mam zajety,przeważnie nigdy wtedy nie mam mnie na forum więc rozumiesz. Wrzucam kawałek do którego robimy z dziewczynami małą etiudę. Klasyka rulez.Nie jest łatwo zsynchronizować się ale próbujemy.Zresztą wybór był trudny bo stawiałyśmy też na coś w stylu R&B ale ostatecznie zdecydowałyśmy się zaeksperymentować. Mam(y)trochę filmików na Vimeo,może kiedyś zdecyduję się by ci je udostępnić ale musze mieć zgodę koleżanek i pewność co do ciebie.Potem sobie je zarchiwizujesz:P:) Moja solówa od 2.40http://w156.wrzuta.pl/audio/91j36lFpI17/boney_m_-_daddy_cool_dj_shox_rmx_heminei.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikgoscgosc
Przeoczyłem!Nie mogłem odezwać się wcześniej,cholernie ciężki dzień.Nawet nie chce mi się pisać mając świadomość że nie będzie Cię ani dziś ani jutro:( Przykre że termin koncertu pokrywa się z Twoim wyjazdem😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikgoscgosc
Kogoś dokoptuję do składu,może jakąś długonogą samiczkę::classic_cool::P Pewnie skończy się na propozycji dla jakiegoś kumpla.Będzie nas osiem osób,po koncercie może piwko Okazji nam do spotkania nie zabraknie.Nie ten to inny koncert Myślisz o moim fb,to zielone światło dla mnie a ja nie zamierzam składać broni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikgoscgosc
Przesłuchałem kawałek.Nieogryzek ...czekam teraz na wizję chociaż i bez tego mam wizje:P Nie chciałabyś usłyszeć i głupio tak wszem i wobec:P Kokietka z Ciebie'chciałabym i boję się'Zapewniam,podobno wyglądam lepiej niż diabeł :P Baw się dobrze.Spadam z forum na piwko.Kiedy nie ma tu Ciebie to dla mnie tak jakby nie było nikogo<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):classic_cool:...Się Dominików namnożyło:) DominikM-śpiesz się powoli,mówiłam Ci to czy nie?Niepoprawny jesteś.Ale nie powiem,łechcesz moją kobiecą próżność:)Każda dziewczyna lubi być adorowana,przynajmniej mi osobiście to nie przeszkadza o ile wszystko dzieje się w ramach dobrego smaku plus nieco pieprzu coby nie było za mdłe:P W końu skonczyłam dwadzieścia sześć lat i w tym wieku nie bawi tylko patrzenie w oczy...haha.Ups,muszę przystopować:P Dziś wielkie święto sportu.Byłabym hipokrytką gdybym napisała że piłka nożna interesuje mnie jakoś szczególnie ale jest coś podniosłego w takich chwilach.To tak jak wojna ,z tym że zamiast karabinów faceci walczą piłką a celem jest bramka.Po skończonej walce podadzą sobie ręce.Przegrani będą płakać z powodu porażki,wygrani utoną w łzach szczęścia.To właśnie jest całym pięknem sportu.Uczciwa walka,fair play,rywalizacja. Lubię sport czynny.W liceum byłam chyba jedną z nielicznych które nie przynosiły zwolnień.Na studiach również nie migałam się od sportu.Oczywiście taniec jest numerem jeden ,uwielbiam też zumbę-połączenie tańca i ćwiczeń. Kibicuję Argentynie.Lubie Latynosów,lubię tamtych ludzi i ich świat.Wprawdzie znam raczej Kolumbijczyków ale wszyscy ludzie tamtych rejonów maja w sobie coś co zanika w Europie.Niezwykły szacunek dla seniorów,wzajemne braterstwo,wiedzą jak sie bawić,jak modlić.Jak kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogryzek,Ty mnie nie znasz.Dla mnie to powoli ale czego się nie robi dla dziewczyny.Działam w zwolnionym tempie a gaduła narzeka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś tylko chciała porozmawialibyśmy o ważnych i mniej ważnych sprawach przy kawie czy winie.Kolacja w restauracji ehhh potem śniadanie:P Posłużę się terminologią sportową/czy będę miał szanse zdobyć mistrzostwo i wznieść Złoty Puchar czy mnie wyatujesz .Wczoraj wygrali moi faworyci,to dla mnie dobry omen:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idziemy całą grupą do pubu ,będziemy wspólnie oglądać mecz.W takich momentach czuje się smutek,chciałoby się być wtedy z tym Kimś.Nic na siłę.Co ma przyjść ,przyjdzie.Ale smutek jest I chyba jeszcze nie do końca wypalone uczucie...Chciałabym stworzyć cos własnego,opartego na Wielkie Szalonej Miłości.Zawsze taka byłam.Jak kochać to do końca,takiego który aż spala. Człowiek nie jest samotną wyspą,w moim przypadku jest też tak że nie jestem przystanią która ugości kogoś przypadkowego Jeśli wiesz o czym mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekhm,puściłem wodze fantazji:P Na początek niech będzie wzajemne obwąchiwanie.Potem przyjdzie czas na kawę i lekcję tańca i patrzenie w oczy.Niech Ci będzie gaduło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afro nie będzie.Bedą cekinowe czarne marynarki,szorty,kabaretki i laski (nie,nie te:p) jako atrybuty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×