Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dominikgoscgosc

Brakuje mi Ciebie

Polecane posty

Gość gość
A niech sobie piszą ze sobą jak lubią:-D Nie wiem dlaczego tak to ciebie drażni? Jakaś wirtualna chemia pojawiła się pomiędzy dwojgiem ludzi, ty tego nie zrozumiesz bo tego nie czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz...Myślałam o tym.Przede wszystkim przepraszam za to że niejako z mojego powodu masz przykrości ; ktoś nazywa cię"ograniczonym" , napewno tak nie jest. Sądzę że jesteś bardzo wartościowym ,odważnym młodym facetem,inteligentnym i ciepłym:) Zapoznałam się z twoimi postami-widzę że masz siostrę ,na pewno jesteś świetnym bratem i wujkiem :) Marzyłam o siostrze,mam brata ,sześć lat młodszego i bardzo go kocham,wiadomo. Życzę ci miłego popołudnia i wieczoru:)Dużo uśmiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pozytywny stary hicior:)Przyda mi się:classic_cool:Boss obok,nie mogę teraz odpisać ale wieczorem masz mnie jak w banku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieogryzku, Nieskromnosc. Juz tylko we wpisie wyzej stworzylas dwie sytuacje w ktorych porownujesz sie z innymi na swoja korzysc, ty „cacy”, swiat „be”, zacznij porownywac się z lepszymi, az zalapiesz zdrowa rownowage. Co do epatowania innych swoja wrazliwoscia (dobrodusznoscia itd.), zeby sie nie rozpisywac podam dwa cytaty (ktore pewnie znasz) i ktore najlepiej wyjasnia, jak to moze byc odbierane: „Kiedy poscicie, nie badzcie posepni jak obludnicy. Przybieraja oni wyglad ponury, aby pokazac ludziom ze poszcza (…) Ty zas gdy poscisz, namasc sobie glowe i obmyj twarz, aby nie ludziom pokazac ze poscisz, ale Ojcu twemu ktory jest w ukryciu”. I w tym samym klimacie „Kiedy ty zas dajesz jalmuzne, niech nie wie lewa twoja reka, co czyni prawa, aby twoja jalmuzna pozostala w ukryciu. A Ojciec twoj, ktory widzi w ukryciu, odda tobie”. Potraktuj to jako pewna madrosc, a niekoniecznie scisle religijnie. Jestes ograniczona przez proznosc, ktorej dajesz się teraz poniesc. Nonsensowenie przepraszasz swojego „adoratora” tylko po to, zeby wrocil i zeby kontynuowac te farse. Prawie kazdy z nas potrzebuje adoracji, ale wylacza ona teraz twoje myslenie i rozsadek. Po drugiej stronie moze siedziec kazdy, pisac o sobie, co chce, poslugiwac sie czyimis zdjeciami i danymi, bo ma takie "hobby" i porzadnie poprzestawiane w glowie. A ty dajesz sie w to wciagac. Poza tym, „Dominik” pozwala sobie obrazac ciebie pod goscmi, zeby pozniej „bronic” cie przed samym soba, dla lepszego efektu i sprawdzania twoich reakcji, a ty jak ta głupia… I nie pisz, ze masz to pod kontrola, bo nawet slepy juz zauwazyl, ze dajesz sie wciagac. Tak, „Dominik” ma siostre, zone oraz dzieci i jest uzalezniony od tego forum. Teraz Dominik, zaraz Krzys, a potem Kubus Puchatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu, ciekawe jest dla mnie to, na jakiej podstawie twierdzisz, że Dominik to oszust i na dodatek żonaty? Konkrety proszę :-P bo inaczej to nieładnie tak kogoś oczerniać bez dowódów:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:07 wpis autorstwa Dominika czy jak mu tam :-P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno z 19.07.Nie jestem facetem za którego mnie bierzesz.Pewnie coś Ci obiecał,nakłamał a potem zrobił odwrót.Pocieszę Cię,nie jestem nim.Nie jestem żonaty,nie mam dzieci.Szukaj go gdzie indziej i przestań mieszać Nieogryzkowi w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcie jest moje.To na tyle.Ja nie jestem tym kimś o kim myślisz że jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są Nieogryzku na tym świecie takie jednostki które spinają poślady bo czują zagrożenie.Przypadek kobiety która twierdzi że mnie zna że jestem żonaty mam dzieci itp to dobitny przykład jak można chcieć komuś zaszkodzić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozostać sobą.Tak jest dobrze.Postawiłaś sprawy jasno/tylko kolegowanie się.Nie mam nic przeciwko Mam w planach dać tu www mojego fb.Zamknę gęby podjudzaczkom a Ty przekonasz się że jestem dwa lata starszy:) Tym którzy usilnie zajmują się moim ograniczeniem dziękuję za "troskę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakie zagrożenie mam czuć? Z jakiego powodu? :) Nie no, pewnie że oczekiwałam, żeby kłamca i oszust przyznał się do kłamstwa. :) Nieogryzku, żadnego spotkania ani randki nie będzie i nie dlatego, że ty nie będziesz chciała, tylko dlatego, że on tego nie chce. Jedynym jego celem jest głupkowata zabawa i naigrywanie się z ciebie. Będzie dalsze wkręcanie cię może przez mail, może dalej tu. Najpewniej tu. Znam się z nim zarówno realnie, jak i wirtualnie. Piszcie dalej, a przekonasz się. Możecie nawet się stąd ewakuować na maila. To niczego nie zmienia. Ja nie potrzebuję do szczęscia mieć nad tym kontrolki. Ostrzegam cię tylko, że jesteś wkręcana. I właśnie że propozycja spotkania najszybciej rozwiałaby twoje wątpliwości. Bo nie spotkałabyś nikogo. Ale że to podpucha to przekonasz się po pewnym czasie, jak mu się już znudzi to pisanie i zaprzestanie wymyślając jakiś uwiarygadniający tę „postać” powód. No chyba że dostatecznie go zmotywowałam niechcący, że będzie długo ciągnął tę farsę. Bo złośliwość i pójście w zaparte to jedne z bardziej dominujących jego cech. Tak, tak. Da stronę facebooka i co to zmienia? Ja też mogę dać stronę swojej koleżanki i udawać, że jestem nią. Ewentualnie można stworzyć postać fikcyjną, zbierając dane i zdjęcia z internetu. Myśl, nieogryzku, bez obrazy. Na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 174 znajomych na fb.Z czasów szkolnych ze studiów z osiedla.Mam czyste sumienie,brat może być spokojny.Dałem nawet zdjęcie Twoich ust bez możliwosci komentowania,ci co mają wiedzieć wiedzą że jestem Tobą poważnie zainteresowany i to nie jest żart Niewiarygodne w co wmanowrywuje mnie ta kobieta.Jestem zupełnie spokojny o prawdziwość moich słów ale wściekły oskarżeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istnieć może, ale że to Dominik we własnej osobie z tobą rozmawia, to się nie łudź. "DominikM 2014.07.22 Dobranoc od pani z wąsemusmiech.gifjezyk.gif Ludzie są jednak ograniczeni,uważąją że to co imiennie przypisane do kogoś musi być akurat przez niego użytkowaneusmiech.gif"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo może idioto pisuję z komputera który imiennie należy do matki,siostry,szwagra Ola,jestem spokojny,Tobie też tego życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że tak powiem, obyś nigdy się nie przekonała, kto to jest (zabrzmiało, jak z horroru? ;) ) Jedyne co w tym jest z prawdy, to że typek mieszka w Krakowie, z żoną i dziećmi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę ale muszę lecz się kobieto!To wprost niewiarygodne jakie bzdury wymyślasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik M
nieogryzek mogę zrobić Ci rimming i ostrego anala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik M
Olu odpowiedz mi piękna niewiasto :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola piękna niewiasta
A chcesz w zęby :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wcale nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik M
nieogryzek been my bitch, please!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachowujesz się jak dziecko. Czemu to ma niby służyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kogo tekstujesz bo chyba nie do mnie tylko do pomarańczowej podróby marnej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×