Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćaaa

dziewczyny strasznie mi wstyd, mialam intymna sytuacje z wlasnym tesciem........

Polecane posty

Gość gość
ja nigdy nie byłam tak pijana zeby nie pamietac co robię zawsze wyznaczam sobie granicę ktorej nie przekraczam a robienie loda innemu poza mezem mezczyznie-niewazne czy to tesc, czy kolega, czy ktokolwiek- to po prostu zdrada i tyle jak twoj maz sie dowie i jest facetem z jajami to powiniem ci walizki wystawic za drzwi a ojcu obic gębe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba az tak narabana nie bylas skoro dalas rade o******** i troche cie otrzezwialo... bo akurat to zapamietalas a jak bylabys n******* w 3 d**y to bys padla a nie ssala i tak ja mase rzeczy zrobilam durnych po pijaku... od karaoke, tanca na barze, wyrznelam sie i zlamalam nos, ale nie robilam laski nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
dziewczyny ja dobrze wiem, ze zle zrobilam nie musicie mi ciagle tego uswiadamiac... nie macie pojecia jak ja sie teraz czuje i jak bardzo zaluje tego wszystkiego... ale czasu nie cofne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to alkohol nie jest żadnym wytłumaczeniem... Jeżeli to prawda to w głowie mi się nie mieści jak można być tak durnym?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
wiem, ze alkohol nie jest zadnym wytlumaczeniem... no ale czasu nie cofne. wiem, ze bardzo zle zrobilam i bede tego zalowala do konca zycia. do tej pory nie wierze, ze to sie stalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobisz to znowu przy pierwszej lepszej okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekam na ciąg dalszy- niczym na serial"gra o tron", ja pitole ale jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość numero uno
a ja nie wierze w to mysle ze to prowokacja . a jesli nie to mam kilka pytan : kobieto ile Ty masz lat ? po co pijesz jak wiesz ze Ci odwala ? a gdzie do choleru był Twój mąż i tesciowa ? ja nie wierze w to (no przeklne przepraszam ) ale ja ku****wa nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość numero uno- mąż spał nawalony a teściowa dzieci brata czy siostry pilnowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest pic na wode ,autorka odpisuje w różnych godzinach późno wieczornych ,wiec pytam gdzie maz jest non stop go nie ma ,dzisiaj maja iść nas grilla czy dzisiaj tez jest w pracy ,nie boisz się ze on to przeczyta, za każdym razem kasujesz historie czy co ?,otóż podejrzewam ze jakas gowniara jaja sobie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość numero uno
dziekuje za odp gosciu :) no ale zgodzicie sie ze mna ze to jest tak niewiarygodne ze wierzyc sie nie chce ? wiesz co autorko jak umiesz z tym zyc to pogadaj z tesciem i zostawcie to za soba .... spierdzielisz relacje ojciec syn a sobie małzenstwo i w ten sposob rozwalisz 2 rodziny . powiem Ci jednak ze ja bym ( pominąwszy fakt ze nie tkneła bym własnego tescia bleee) nie utachałą takiej sytuacji wspołczuje a swoja droga co to k***wa za ojciec co robi takie rzeczy synowi swojemu ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość numero uno
ja sie zgadzam z gosciem z 14:35 bo wierzyc mi sie nie chce ze az takie patologie sie dzieja :) moze ktos sie naoglądał trudnych spraw . popatrzcie na to tak realnie no kto robi takie rzeczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
mamy z mezem dwa laptopy, ale i tak za kazdym razem kasuje historie. ja duzo pracuje przy komputerze i w miedzyczasie tutaj zagladam. za dwie godziny jedziemy do tesciow... maz sie cieszy, ze jedziemy juz oczywiscie proponowal ze zostaniemy tam na noc, zebym ja sobie tez mogla wypic, ale powiedzialam mu ze i tak nie mam ochoty pic. no nie wyobrazam sobie zostac tam na noc, chyba bym z nerwow nawet oka nie zmruzyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość numero uno
ja pierdziele ja dalej nie wierze :) to nie pij kobieto ja Ci odwala ale wspołczuje z całego serca tej wizyty słuchaj a moze ten Twoj dziwny tesc tego nie pamieta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
nie wiem czy pamieta... i pewnie sie tego nigdy nie dowiem bo nie mam zamiaru z nim rozmawiac na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdziele jeszcze jak z kimś młodym ale ze starym dziadem bleeeeeeeeeeeeeeeeeee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość numero uno
to jak Ty chcesz dalej zyc ? męczyc sie ? jeszcze gorzej juz lepiej porozmawiaj z nim i ustal ze zapominacie o sprawie . Ty sie zameczysz naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
nie bede z nim rozmawiac na ten temat, nie ma takiej opcji. chyba, ze on jakos zacznie ten temat, ale wtedy bede udawala, ze niczego nie pamietam... wiecie jak sie denerwuje, rece mi sie trzesa ze stresu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość numero uno
nie obraz sie ale ja Ci nie wierze tak sobie doczytuje te Twoje wypowiedzi wczesniejsze i masz mega wybujała wyobraznie no ku***wa najeb***na w 3 d***py ale dałas rade mu laske zrobic wogóle to musiałs czaic troszeczke ze to Twoj tesc więc albo jestes zdrowo p***rdolnieta na umysle ze wpadł Ci do głowy taki załosny temat albo masz jeszcze bardziej nas*** ne we łbie i NIGDY WIECEJ NIE PIJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką trzeba być prymitywną samicą, żeby z teściem tak się zabawiać. Alkohol niczego nie usprawiedliwia. Jeżeli prawdą jest to co piszesz, to mąż i tak o wszystkim się dowie i odpowiednio Ci "podziękuje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha! Stary się nachylenie i będzie prowokował temat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
szczerze mowiac to sie nie obrazam bo pewnie gdybym przeczytala taki temat to tez bym nie uwierzyla, ze cos sie takiego zdarzylo... dlatego sie nie dziwie ludziom, ze pisza ze to prowo... i to tym bardziej sprawia, ze beznadziejnie sie czuje :( trzymajcie za mnie kciuki, zeby wszystko poszlo dobrze, to bedzie chyba najgorszy wieczor mojego zycia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość numero uno
tylko nie chlej a bedzie dobrze i sobie sama ze soba porozmawiaj i rozwiaz to jakos nie obraz sie zal mi Twojego męza nie dosc ze ma ojca s***wiela to jeszcze niebliczalna zone . ale błagam Cie napisz jak wieczor poszedł bo umre z ciekawosci :P jak juz tak pociagnełas temat to koniecznie opisz te dzisiejsza wyprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość numero uno- twój wpis to mistrzostwo- jebłam. Czekam na ciąg dalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lece po popcorn i po piwo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
jak bede w stanie to jutro napisze, postaram sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile lat masz autorko? A teść to prawdziwa świnia...gdyby bardzo mu to przeszkadzało co się wydarzyło to sam by odwołał grilla. Powodzenia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
29 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podejrzewam że teść na autorkę miał od dawna ochotę i że nadażyła się okazja to ją wykorzystał, kurwa ale ty głupia i łatwa a teść zamiast latac do burdelu dostał od synowej, bleeeeeeeeeeeeeeee, pewnie sie cieszy ze zaoszczędził i liczy na więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość numero uno
gosiu z 16:22 dzięki :) gosciu z 16:25 a jakbys była( lub jesli jestes facetem ) w wieku 51 lat to by Ci przeszkadzało ze młoda laska ci ob***ciaga ?:P widac wypaczeniec jakis ze go nie ruszyło ze to jego synowa a swoja droga juz widze co by było jakby maż znalazł to historii jej komp i sie dowiedział ze poł Polski ( i o ile sie nie myle mamy tu panie z Europy tez ) wie co zrobiła ale jemu nie powiedziała :D ja normalnie padam za kazdym razem jak to czytam wszystko :) no coz czekam teraz koniecznie na relacje z grilla . bedzie zabawa ...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×