Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćaaa

dziewczyny strasznie mi wstyd, mialam intymna sytuacje z wlasnym tesciem........

Polecane posty

Gość gość
e nie przejmuj sie moze tesc juz na ciebie nie ma ochoty , może za słaba byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chyba zrobie demotywatora z tego wątku z najlepszymi odpowiedziami ..moze kiedyś malzonek na to wpadnie ;) I bedzie mial beke ze jakaś glupia dzida tak sie zachowala a nie bedzie wiedzial ze to on jest tym ROGACZEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
tak maz jest w pracy... on jeszcze nie przyjechal, cos dziwne ze tak dlugo jedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jedzie na białym KONIU heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację autorko. Nie rozmawiaj z nim. On chyba nie ma wyrzutów sumienia tak jak ty. Bez sensu byłaby rozmowa zkimś takim. On Cię perfidnie wykorzystał. Nie przyznawaj sie do niczego i tak Ci nic nieudowodni jakby coś wyszło na jaw. No chyba ze ma jakieś dowody,zdjęcia nagranie? Przebiegły i cyniczny lis z niego chyba sądząc po jego zachowaniu na grillu. Trzymaj sie i spotykaj się z nim jedynie w towarzystwie meza albo teściowej. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez swojego teścia bym nie tknęła a co dopiero robienie l... Na dama myśl chce mi sie wymiotować. Za żadne skarby swiata. A moze on to zaplanował,zna syna wiec go upił a tobie dodał coś do napoju,nigdy nic nie wiadomo. Współczuje Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie wybiera gumki ;) albo jeszcze sie perfumuje .. A zapomnialam ty jedziesz na antyposlizgach to on pewnie wie że gumek nie trzeba , to pewnie na wiagre czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co przyjechał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teść jedzie do ciebie i śpiewa: Jak bardzo nam się zmienił świat Przybyło nam za wiele lat Wspomnienia porwał wiatr i człowiek rad nie rad po uszy już w_kompleksy wpadł (Mam to samo) (Na głowie już i włosów mniej) (Wieczorem wcześniej) (spać się chce) (I w_kościach strzyka gdzieś) i wzrok już też nie ten) (I wolniej w_żyłach krąży krew) [Dziewczyny, które mam na myśli], [powychodziły za mąż już] [Jedynie my recydywiści] [trzymamy wciąż samotny kurs] Choć bywa w_sercu drgnie nam coś i czasem w_oko wpadnie ktoś (Lecz przecież to nie to,) (co kiedyś chata szkło) [i bez problemów jakoś szło] (Dziś na to już nie starczy sił) (zbyt szybko się urywa film) A potem nam się śni szał zmysłów pożar krwi, [lecz w_końcu się budzimy i... (Ty! A może by tak jeszcze raz?) Już na to chyba nie stać nas (Nikt nam nie daje szans) słomiany ogień zgasł To nie te lata (nie ten czas) Za mało sił za dużo słów (Przepraszam, lecz za siebie mów) Ty umiesz łgać jak z_nut (Bo mnie się marzy cud) [Daremne żale próżny trud]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nualaxxx
Nie otwieraj drzwi. Skoro męża nie ma w domu i miałabyś być sama z teściem trudno by ci było udawać cokolwiek. Zbyt wrażliwa jesteś, a sprawa za bardzo świeża. Zbyt wiele emocji w tobie budzi. Mogłabyś powiedzieć czy zrobić coś czego znowu będziesz żałowała. I nie mam tu na myśli żadnych miłosnych tere fere ... Mogłoby się zdarzyć coś innego. Nie wiem, ale ten twój teść to pożałowania godny typ. Unikaj go i sytuacji gdzie mielibyście być sami. Uważam, że na ewentualne z nim rozmowy "w cztery oczy" jest czas. Musisz być spokojniejsza, w miarę możliwości bardziej zdystansowana, bo inaczej porażka. Poczekaj jak się sytuacja rozwinie. Zobacz jak się będzie zachowywał wobec ciebie. A póki co spotkania tylko w większym gronie, zimna krew i mina pokerzysty :) Trzymaj się ciepło ! Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zachowuj sie normalnie naturlanie jakby nigdy nic nie daj po sobie poznac że cos było i cie to boli otwórz drzwi bo co bedziesz go całe zycie unikac otwórz weź miski i podziekujza wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej go nie wpuszczają bo moze znowu będzie czegoś chciał i będzie Cię szantażował. Albo jak go wpuscisz nagraj wszystko zeby miec jakiś dowód jakby coś sie wydało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko masz dziecko/dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smaczna ma sperme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie być chamscy:( nie przejmuj sie nimi autorko,każdy z nich a przynajmniej większość zrobiła coś głupiego w zyciu czego żałuje ale sie nie przyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żle jej doradzacie, powinna z teściem [pogadać, wyjaśnić że była pijana a on wykorzystał sytuację , ze jest szczęśliwa z mężem. A ma teraz sposobnosć bo będą sami, a kiedy ma to zrobić jak będą wszyscy. Męzowi nie mów, ale musisz z nim pogadać, przeciez cie nie zgwałci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w stanie zrozumiec dziewczyny które się zapomna i tańczą na stole, które sie pobiją pod wplywem alko .Rozumiem Facetów którzy po wypiciu szukają komu wpier... rozumiem wszystko ale nie rozumiem jak można zdradzić męza z ojcem i niech ktoś mi powie że jak panna zrobila loda teściowi to nie zdrada .To jest oblesne ponizenie się !! Kurcze wiele błedów w życiu popełniłam nawet na trzeżwo ale mając męza zrobić coś takiego!!A jakby mąż autorki zrobił dobrze jej mamie to jako ona by się czuła gdyby się o tym dowiedziała? Przecież ona nie ma 15 lat tylko 29 !! Chodzą różne idiotki po tej ziemi ale myśle ze takie coś jak ta autorka zrobiła to w trudnych sprawach jest jedynie!! Nie szanuje siebie, męza , teścia ...Oczywiscie tesc winny bo sam jej wacka wsadził do gardła jak jej sie ziewało a ona nie wiedziała co z tym zrobic i ssała czekala az wyjmie !! a pozniej przypadkiem jej spodnie wpadly i wsadził jej palca ..albo język ..ciekawe czy sztuczna szczeka mu nie wypadła z wrazenia BRONICIE JEJ , bo co ktoś ją związał wywiózł zgwałcił? Nie mąz poszedł spac a ona zajęła sie tesciem bo mąz pewnie by nie dał rady. Szczerze mysle ze to nie raz jeszcze zrobi !! A mąz powinien ją kopnąc w tylek zaraz jak sie tylko dowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Ma rację , popieram .A autorka to swieta krowa przypadkiem tesciowi loda zrobiła !! Tak jej bronicie to zróbcie sobie w sobote święto lodzika i niech każda robi loda tesciowi!!I powiedzcie że to taka Polska tradycja !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam że autorka coś czuje do teścia, i tylko nam mydli oczy,tzn może zle sie wyraziłam , może ja pociąga , ale to juz nie moje zmartwienie. Będę sledziła ten wątek. Oby nie dała sie autorka wyprowadzic w kozi róg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko było - minęło. nie wdawaj sie w dyskusje, wyprzyj to z pamięci. Pewna jesteś, ze nap teśc nie odwali takiego numeru, że sprowokuje cię do wyjasnień u dyktafonem w kieszeni. Stało sie trudno, ale utnij to raz na zawsze i nieciągnij tego dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze omijam Trudne sprawy , dlaczego ja i dzień który zmienił moje życie ale dziś sobie włączyłam czytając ten wątek i sobie wyobrażam jak letor mówi "Wiola po ukończeniu kolejnej flaszki zwróciła uwagę ze jej mąz poszedł spac sama miala ochote na coś więcej i zadowoliła się tesciem" po czym VIOLA SIE WYPOWIADA "sama nie wiem jak do tego doszło , nie wiem co się ze mną wtedy działo ale mi było dobrze" Po czym teść mówi "Synowa całe życiee mnie pociągała ale dziś jak mnie dopadła nie wiedziałem co mam zrobić od 20 lat nikt mi nie robił loda- co teraz?kupic jej kwiaty i prosić o jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To obejrzyj sobie dziś te trudne sprawy i daj dziewczynie spokój. Stało sie trudno, ale teraz jak zakończysz to będzie świadczyc o tobie. Nie wdawaj sie z nim w rozmowy, po prostu mu okaż zachowaniem, ze na nic więcej juz nie może liczyć. Jeśli jest w porządku to załatwi to dobrze, jesli bedzie cię dalej napastował, udawaj, że nic nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy naprawdę myślicie że to jest dobra kobieta? Nic tylko ją poglaskać po glowie że taka z niej dobra synowa ! Brawo widze ze tu wszystkie jestescie po jednych pieniądzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jesli jest nie dobra i zrobiła źle, to możemy jej cos poradzic, co pozwoli jej naprawic sytuację, a nie tylko wysmiac. Tak najprościej. Nikt nie pochwala tego co zrobiła, ale stało sie i trzeba dalej zyć. mamy ja spalić na stosie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jaka ona biedna posliznela sie i wpadla ryjem na fiuta swojego tescia a ze wbil sie gleboko to musiala zrobic laske a te wypowiedzi ze jaka ona wrazliwa jest takie przyslowie suka jak nie da to pies nie wezmie ja sie zastanawiam jak ty mozesz spojrzec mezowi w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto tu mówi ze dobrze zrobiła,ja tez tego nie pochwalam delikatnie mówiąc. Pomyślcie ze teść zrobił to z premedytacja. On skrzywdził żonę synowa i przede wszystkim żonę. Stary cap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaak, teść zrobił to z premedytacją, a fiuta wsadził jej w usta na siłę- niektóre z Was pierdzielą takie głupoty, że szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, miało byc przede wszystkim syna miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest ci wstyd ok rozumiem . Jakbys była moja znajomą opluła bym cie w twarz ! nie ma słow na takie zachowanie i ci co sie z ciebie smieja fakt nie powinni , powinni plakac ze tyle kurw po ulicy chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem co robie po alkoholu ale sa osoby którym urywa sie film i sie nie kontrolują. Zrozumcie to ludzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×