Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćaaa

dziewczyny strasznie mi wstyd, mialam intymna sytuacje z wlasnym tesciem........

Polecane posty

Gość gośćdx
Ja nie uważam, że to musi być koniecznie prowokacja, choć nie wykluczam, że może być.. Ale przecież w życiu naprawdę dziwne rzeczy się dzieją i coś takiego jak najbardziej mogło się zdarzyć. A 'bohaterowi powieści' muszą z tym żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
przestan sie podszywac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko to zaloguj się i stwórz swój nick, pisz zawsze z zalogowanego konta. Mężowi lepiej nie mów, ale z teściem koniecznie pogadaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak coś takiego się zdarzy to lecisz opowiadać o tym na kafe? Bez jaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nizla z ciebie puszczalska po alkocholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
i jak waszym zdaniem mam niby porozmawiac z tesciem? co mu powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on pierwszy się do ciebie dobrał czy ty do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
nie pamietam :( nie pamietam calej tej sytuacji tylko urywki i momenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udawaj, ze nic się nie stało, nawet jak teśc się wygada to mów, że nie twoja ręka :D Będzie na niego ze wykorzystał pijaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
dzisiaj śnił mi sie teść jego włochata klata była naoliwiona kujawskim z pierwszego tłoczenia, wąsy zaplecione w warkoczyk na nogach miał klapki kubota w ręku trzymał kabanosy z biedronki. puscił mi zalotne spojrzenie i wykrztusił "masz ochotę na moją kiełbaskę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mia skarpetki do klapków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiedział mu pełnym podniecenia głosem "chętnie opitolę kawałek mięcha" podsunął się do mnie i podał mi kabanosa który jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmienił się w śląską z lidla , pojawił się grill ogóreczki i wódeczka - resztę snu spędzilismy grillując kiełbaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po pijaku zrobiłam laskę przyjacielowi mojego meża. Było to 5lat temu, spotykamy się- co więcej, to ja zaczełam! Wstyd mi było przeokrutnie, nie umiałam kumplowi w oczy spojrzeć. Nic nie powiedziałam mężowi do dzisiaj. Przeszło mi już, a jak sie spotykamy i pijemy, czasem jak zostajemy sami z kumplem to rzuca mi haselko "może nie pij tyle" i znowu mi wstyd. Największa to kara jest dla mnie. Gdybym powiedziała mężowi pewnie juz nie bylibysmy razem, a na dodatek starciłby najlepszego przyjaciela. Po co? Zapomnij o tym, wmów sobie, że nic nie pamietasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tu K-U-R-W-Y siedzą :o mam nadzieje ze nigdy nie bedziecie miec dzieci po co rozsiewać takie kurwesie nasienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahhaha, ja mam dwójkę dzieci:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:45 hahahaha :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdyby bylvtwym bratem ? Co bys powiedziala? Dalabym Dala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bylam panna i to dawno dawno po rozstaniu z facetem pare razy sie opilam i robilam rozne rzeczy. Ale mialam w sobie hamulce bo np kolega zaczal mnie calowac to ja jego tez a pod domem jak chciał wejsc na herbate pogonilam go. Raz maz mojej przyjaciółki zaczal sie dowalac. Ona 8msc ciąży a on siedzial obok niej a mnie macal ja ze wzgledu na jej ciąże nic jej nie mowilam . Pamietam jak ona poszla cos zamowic ja do wc a on za mna. Najpierw sie calowalismy a jak zaczął mnie rozbierac dostal w pysk. A po roku ja chodzilam z bratem tej koleżanki i bylo super na roczku malego jej maz znow siw do mnie dowalal dostal w pysk powiedzialam mojemu ze tamten mnie maca a tamten powiedzial ze nie raz mnie przelecial opowiedzial i akcjicw lazience i nikt mi nie wierzyl ze tak nie bylo. Tyle lat minelo koleżanka ma mnie w d***e ma 2dzieci z tym mezem sa szczesliwi a jej brat tez ma swoja rodzine mnie nie chca znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda, ze mnie tak alkohol nie wyzwala bo może mezowi zafundowalabym laske. A tak sie brzydze przeokropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdx
moze za mało wypijasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Etem autorko stalo sie i juz nic nie zrobisz Z czasem oswoisz sie z ta myślą tylko nikomu nic nie mów . Jakby co to mow ze nic sie nie stało ... tego sie trzymaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz mezowi o wszystkim niech wie jaka ma zone dziwke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka dziwkę? Ty chyba nie znasz tego pojęcia a go używasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwkę a kurwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaOlaaOlaaa
Jedyna i dobra rada: UDAWAJ, że nic się nie stało. Nic nie pamiętasz, nic takiego nie było i ZAWSZE, ZAWSZE idź w zaparte! Choćby nie wiem co się działo i co mówił teść. NIC nie miało miejsca, Nawalił się i chyba go wyobraźnia poniosła :P ...a Ty - Olej to, trudno - stało się... Żyj dalej... a jak coś to.... wypieraj się ZAWSZE On pewnie zrobi to samo... Graj na zanik pamięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
dziewczyny dzisiaj tesc do mnie zadzwonil na komorke... nie bylam w stanie odebrac telefonu myslalam ze dostane zawalu jak zobaczylam kto dzwoni :( czego on mogl chciec ode mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie się chciał zapytać czy kiełbaski lubisz dobrze wypieczone, bo nie wie, czy ściągać gacie do opalania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może chcial sie zapytac czy mąż w domu bo chcialby znów ci palce w d wlozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie że jemu też jest głupio i pewnie chciał pogadać o tej sytuacji. Kiedyś na pewno musicie o niej pogadać. Nie mów mężowi, rozwalisz sobie małżeństwo i pewnie małżeństwo teścia też się zakończy. Było minęło- stało sie tak a nie inaczej. Nie wracać do tego i jak najmniej z teściami przebywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
zadzwonił drugi raz, zebrałam się w sobie ażeby odebrać. Okazało się, że to teściowa dzwoni z jego telefonu ! - zapytać jaką kiełbase sobie życzę na grilla bo niby teść jej mówił ze ostatnio nie byłam zadawolona z jego kiełbasy i skoro tak wybrzydzam to niech teściowa zadzwoni i się zapyta bo teść chciałby mnie jak najlepiej ugościć w sobotę i nie wie czy kupić grubszą czy cieńszą oraz czy zamiast keczupu mam ochotę posmakować sosu tatarskiego do tej kiełbaski. Dziewczyny czy to czasem nie jest zaproszenie teścia na kiełnaskę z majonezem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×