Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćaaa

dziewczyny strasznie mi wstyd, mialam intymna sytuacje z wlasnym tesciem........

Polecane posty

Gość gość
pomijajac juz fabule tego durnego prowo nie rozumiem, jak mozna imprezowac z tesciami/rodzicami co tydzien, nie ma cie co robic w weekendy po tygodniu pracy, nie macie innych znajomych, nuidzicie sie we wlasnym towarzystwie. zwlaszacza, jak nie macie dzieci, ktore jezdzilyby w odwiedziny do dziadkow, ale to i tak przesada chlac z tesciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
Dziewczyny wszystko się wydało :(:(:( Jezu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i teraz widac ze to sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrudneSprawy
długo czekałam aż algidka skończy ta farsę TADAM..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
to wyzej to podszyw, nic sie nie wydalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To o czym piszesz z tesciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teść
tu cie mam! jutro wszystko opowiem żonie i synowi. chyba, że wpłacisz 20 tysięcy na moje konto i zrobisz mi jeszcze jednego loda! czekam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
o wszystkim po trochu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli daj przyklad..piszesz ze sms z podtekstem sa wiec zacytuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że autorce - skończyły się pomysły na dalszy scenariusz - autorka już kilka dni temu zrezygnowała z pisania na kafe - a ktoś inny nie umie tak tego poprowadzić jak było na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
skonczyly mi sie pomysly? a niby na co? nie pisze juz tu o wszystkim bo za pisanie szczegolowe i opisywanie zostawalam zjechana, ze to wszystko wymyslam i to prowo. teraz kiedy pisze tylko ogolnikowo to kazecie mi pisac tresc smsow i znowu zarzucacie, ze to pewnie prowo bo juz nie pisze tyle co wczesniej. paranoja po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to napisz tresc chociaż jednego sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
ale po co? w jakim celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tak naprawdę nie rozumiemy w jakim celu piszesz z nim sms'y? podoba Ci się teść? Masz ochotę rozwinąć/dokończyć to co działo się po tej pamiętnej sobocie? Czy chcesz wybadać sytuacje? Ciężko to pojąć... Flirtujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze wczoraj bylam w sklepie na wsi gdzie mieszka moja babcia i kobieta opowiadala ze jej maz zdradza ja z synowa i mowila ze na meza zla nie jest bo stary i glupi ale synowej sie dziwi... albo to mowa o autorce albo jes wiecej takich jak ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mewa Ala
Zaj....ista historia czytałam jednym tchem całe 13 stron! Autorko czy Ty jesteś spod znaku Skorpiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urzekła mnie twoja historia.....bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza Autorka jest megahipokrytką. Najpierw niby jej wstyd, że teściowi lachona obciągnęła (pewnie z połykiem, hahaha) a potem wypisuje, że korespondują sms-owo. I wtedy juz jej nie jest wstyd :) Na początku moja droga, dawałam ci rady, a teraz twierdze, że masz zadatki na dzi/wkę. Czyli ku/rw/ę - po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrudneSprawy
Gdy ujrzała Go był maj pachniały bzy. W twarz uderzył wiatr stanęły w oczach łzy On uśmiechnął się podniósł dłoń spojrzeniem przywołał Ją do siebie. Ujęła Jego dłoń ścisnęła mocno gdzieś w oddali ptak wzniósł pieśń radosną. Czy to wiosny czar, czy miłosny żar sprawiły to, że: Ona robi loda Mu, bo umi robi loda Mu, bo lubi to robi loda Mu, jakie to piękne jest, że Ona robi loda Mu, bo umi robi loda Mu, bo lubi to, robi loda Mu, a wokół kwitną bzy. .Ciepłem swoich warg ogrzała Go całego. On palce w jej włosy wplótł i spojrzał w niebo. W welurze Jego ud znalazła schronienie swe i radość przed końcem drogi tej. Nie czuł już leku wcale, cytować zaczął wiec Goethego w oryginal. Po chwili białym bzem udekorował włosy Jej, bo…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
dobra, powiem wam jesli to takie dla was ważne :( napisałam, że go lubię, ale że się go trochę obawiam, a na pytanie czy bym to powtórzyła nie odpisałam nic zadowolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le ...... i Ciebie niby dręczy sumienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od początku mówiłam ze oni tego chcieli oboje a to ze byli pijani tylko przyspieszyło dzialania , myślę ze to kwestia czasu jak bedą sie pier kazdego dnia ... powodzenia, swoją droga ile lat ma twój mąż? Tesc chyba od mlodych lat byl z jedną kobita a teraz mu wszystko jedno , nie próbował przed ślubem to po ślubie czuje drugą mlodość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem autorka tamtego tematu powinna z hukiem zostac wy...na za drzwi, zniszczyła swoje małżeńwtwo, małżeństwo teścia i relacje ojciec i syn. Brawo. I ty takie rzeczy piszesz z teściem -że go lubisz, czyli on pamięta co robiliście i cie podbiera. ' Bardzo bym chciała żeby o wszystkim dowiedziała się twoja teściowa, a twojego męża mi żal. Powinni cie namierzyć , i pokazać i mężowi i teściowej co sobą reprezentujesz. Ku...wy są lepsze bo robią to z obcymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie w tym temacie (o ile on jest prawdziwy) najbardziej zastanawia jakim okropnym czlowiekiem musi byc ten tesc zeby wykrecic taki numer swojemu wlasnemu dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ona już napisała treść sms "Czy by to powtórzyła " nie odpisała , czyli nie zaprzecza , akcja toczy się dalej... ajj głupia , obudzisz się z ręką w nocniku ... Zakończ to jak najszybciej . W ogóle nie rozumiem jak można sms-ować z własnym teściem ! Nie mówiąc o piciu z nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i takiej suczy wstyd , chyba tylko tego że za malo dostała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli któras potrafi ją namierzyć niech to zrobi , I będzie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
no nie odpisałam, bo co niby mam odpisać? chociaż wstyd mi jak diabli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
to o tych smsach to byly podszywy, chociaz musze przyznac, ze udane :) daliscie sie wkrecic... o takich rzeczach nie piszemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpisac ze to nigdy nie powinno miec miejsca i zebyscie o tym zapomnieli. I zrezygnowac powinniscie z kontaktu waszego. pomysl o mezu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×