Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćaaa

dziewczyny strasznie mi wstyd, mialam intymna sytuacje z wlasnym tesciem........

Polecane posty

Gość gość
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie przesadzajcie. teściu okazuje się być dobry w te sprawy, mąż spał, autorks była zaspokojona, teściu też, teściowa nic nie wie. Znaczy wszyscy są zadowoleni. Zdarzyło się i już. A nawet, jeśli jeszcze sie zdarzy to co z tego? Nikomu krzywdy nie robi, a dla siebie ma trochę przyjemnści. Autorko, nie przejmuj sie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa autorka
dziekuje za wsparcie, ale to sie juz nie powtorzy :) niedlugo powinni byc u nas, trzymajcie kciuki, jutro napisze jak bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może się nie powtórzy a może się powtórzy... alkohol i miłe towarzystwo luzują obyczaje - w sumie nic wielkiego się nie stało, wiele dziewczyn wypowiadających sie tutaj robiło w klubie laskę obcemu facetowi, a ty jednak zrobiłas to z rodziną :) spoko, da się żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa autorka
watpie :) ale dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa autorka
no i nic takiego sie nie dzialo, bylo spokojnie :) pogadalismy troche na osobnosci i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pogadaliście tylko? jakoś ci nie wierzę... ale wierzę, że "na osobności" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw mi bylo szkoda autorki ale teraz czytam i stwierdzam ze to prawdziwa patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa autorka
nie chcesz to nie musisz wierzyc. po co mialabym klamac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa autorka
moze zanim zaczniesz uzywac slowa patologia to przeczytaj w slowniku co ono oznacza ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dziw się, autorko, że niektóre osoby tak cie odbierają, w końcu tak do końca nie wiadomo co sie działo na przykład wczoraj - więc każdy sobie dopowiada scenariusz według własnej wyobraźni, jesli uszczknęłabyś rąbka tajemnicy, to pewnie nie narażałabyś się na wyzwiska, taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa autorka
przeciez napisalam wyraznie, zeby nie bylo zadnych domyslow :) porozmawialismy chwile na osobnosci i nic wiecej. nie gadalismy na temat tamtego zdarzenia, a raczej ogolnie. wydaje mi sie, ze po prostu kazde z nas sie boi zaczac ten temat wprost, wiec ciagle go omijamy, a pewnie i ja i on o tym myslimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka dziarska sie zrobila a 2 tyg temu plakala. Jeszcze poplaczesz, maz sie dowie. Znalam podobny przypadek ale chodzilo o 2 braci. Po jakims czasie facet sie dowiedzial i wypieprzyl laske za drzwi wraz z jej szmatami. Bardzo ja kochal a ona go blagala o wybaczenie. Nic z tego. Kazal wypieprzac szmacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobrze, widocznie rzeczywiście oboje nie macie odwagi o tym rozmawiać, a tak szczerze (przecież nikt cie tu nie zna) pomyslałaś chociaż jeden raz o możliwości powtórzenia tego? oczywiście kiedyś... w przyszłości.... nie teraz oczywiście, żebyś nie sądziła, że mnie niezdrowa ciekawośc rozrywa - po prostu miałam podobnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
następna dzifka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa autorka
nie nie pomyslalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markizzza
popieram koleżankę, która stwierdziła że jesteś patologiczna. Sama , sobie sprawdz co to oznacza i kogo sie tyczy takie okreslenie. Akurat do ciebie pasuje. Nikt o zdrowych zmysłach nie obcuje i z mężem i z teściem. Nazywaj to jak chcesz. Moim zdaniem jesteś chora i powinnaś iść do psychiatry vel do seksuologa bo twój pociąg nie jest na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markizzza
nawet, jesli jest to pociąg po wódzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa autorka
ale ja nie czuje zadnego pociagu do tescia, kto ci to powiedzial? po prostu go lubie i tyle, nie chce zeby tamto zdarzenie zniszczylo nasze relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie nie pomyslalam" no to jeszcze pomyślisz a nawet zrobisz - najtrudniejszy pierwszy krok :) potem juz tylko z górki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
relacje z teściem powinnas podtrzymywać racja :) podtrzymywać mu ustami :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek co ma fajny mieszek
A miałas chociaz orgazm? Pewnie tak, bo pijane baby szybko szczytują. Też bym cię posunął, maleńka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leszku "maleńka" sie chyba wystraszyła że trójkącik mógłby być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markizzza
11-08 to podszyw, nie mam zamiaru wiecej pisać , bo do autorki wiele rzeczy nie dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękujemy ci markizzza - spadaj i więcej nie pisz, jesli tylko oceniac kogoś potrafisz, ty święto-jebliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie tak to czytam i dochodze do wniosku ze autorka jest zdrowo pop*** dolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa autorka
zazdroscisz mi tescia przyznaj :D no o co wam chodzi, stalo sie wstytd mija a ja nie bede wiecznie rozpamietywac tylko chce utrzymywac dobre kontakty tesciami bo to niedlugo bedzie moja jedyna rodzina bo rodzice sa duuuuzo starsi od tesciow :-( wiec mussze na przyszlosc miec sie na kim oprzec tesc wyluzowal, piszemy sobie smsy o neutralnych sprawach simiejemy sie nazywa mnie Pelikanka widzicie i na zarty go stac a wy nadal sie podniecanie, przestancie bic piane cieszcie sie latem taka pienka pogoda :) ja skoncyzlam salatki zamarynowalam mieso i czekam na tesciow 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko spytam z czystej ciekawości nie osądzajac cie , nie szkoda ci meza? nie dreczy cie sumienie za tamto zdarzenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×