Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćaaa

dziewczyny strasznie mi wstyd, mialam intymna sytuacje z wlasnym tesciem........

Polecane posty

Gość gośćaaa
hmm posty znikaja czy mi sie wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnas mu napisac ze to byl wielki blad i ze to nigdy nie powinno sie wydarzyc,zebyscie o tym zapomnieli i nigdy juz do tego nie wracali. nie utrzymuj z nim kontaktow, chyba ze tego chcesz, ale pomysl o mezu... Powiedz szczerze co myslisz o tej sytuacji? Chcesz miec romans z tesciem? Czy byc z mezem? Bo chyba sie pogubilas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
co ja mu odpisuje to juz jest moja sprawa, na pewno nie bede sie was o porade pytac, bo pewnie bym sie niezle przejechala na tym. my piszemy o roznych pierdolach, on mi pisze co robi, ze fajnie sie bedzie spotkac znow w sobote (to on wymyslil to spotkanie, ze przyjada do nas z tesciowa) itd. a wszystko ma takie podteksty nawiazujace do tamtej sytuacji, przynajmniej mi sie tak wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, pisz z nim, pisz. Małżonek będzie miał dowód w sądzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
nie wiem, teraz to juz nic nie mysle o tym, troche sie pogubilam. robie to, co mi intuicja podpowiada. oczywiscie, ze nie mysle nawet o tym, zeby powtorzyc to co sie stalo, nigdy w zyciu... ale fajnie sie z nim pisze tak o, jak z kolega dobrym i tyle. nigdy bym nie pomyslala, ze to jest taki czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
i jest naprawdę dobry w tym co robi... eh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj pogubiłaś i to bardzo, jeżeli nie chcesz zniszczyć sobie życia i dla męża to skończ z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
Ale ja naprawdę nie chcę mężowi zniszczyć życia, ale przy teściu on sie wydaje taki jakby niedojrzały, z teściem po prostu czuje się bezpiecznie, chociaz nie chce tego powtórzyć, o nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie rozwiedz i zamieszkaj z teściem ale najpierw..zbadaj sie psychiatrycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patologia , ja pierdzielę. Idz dziewczyno pomodlić się do kościoła o zdrowie, bo o rozum juz jest zbyt póżno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra, spadam bo mam juz dośc tych obelg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładanie..To jest chore i nie ma co komentować...Zal ,,a Twój mąż powinien normalną kobite poszukac a Ciebie wywalić na zbity pysk,,I z ojcem się rozprawić tez powinien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
ostatni wpis to podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
nie uwazam, ze moj maz jest niedojrzaly, a wrecz przeciwnie. poza tym bardzo go kocham i nie wyobrazam sobie zycia bez niego. i nie uwazam, ze go krzywdze tym, ze pisze z tesciem niezobowiazujace smsy. nie przesadzajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p*****le co to za ojciec !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie wiem czy ty myslisz ze tu beda cie chwalic. Oj chwalic to cie moze tesc , o ile sie postarałas. Jak to bylo? Bo ona robi loda mu bo lubi;)jakie to piekne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
ale przestańcie na mnie najeżdżać! ja wiem, że zrobiłam źle i już i naprawdę żąłuje tego bardzo i kocham mojego męża, ale przecież wiem jak mi było i naprawdę teść jest dobry w tym co robi , co ja na to poradzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO KUP MU KOSZULKĘ - SEX INSTRUKTOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
to wyzej to podszyw, zaraz zrobie sobie stalego nicka bo juz mnie to zaczyna denerwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa autorka
jednak nie zrobie bo jakies bledy mi wyskakuja, moze jutro sie uda. teraz sie podpisuje jako autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa autorka
jutro przyjezdzaja oni do nas na grilla. i szczerze wam powiem, ze sie juz nie stresuje tak jak za ostatnim razem, a wrecz przeciwnie. po tych smsach, ktore piszemy to udalo mi sie wywnioskowac, ze on nie ma zamiaru nikomu o tym mowic i tez chce zeby to sie nie wydalo. i nigdy nie napisal nic o tym czy chciala bym to powtorzyc. wiec logiczne sie wydaje, ze on tak jak ja chce po prostu o tym zapomniec, udawac ze nic sie nie stalo i nigdy do tego nie wracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż, pozostaje nam cieszyć się twoim szczęściem to dobrze, że ci sie podobało powtórzycie to :) jak nie jutro to za tydzień :) trzymaj się mała i dobrze połykaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa autorka
dzis tescie przyjezdzaja do nas na grilla. a ja od rana pisze z tesciem smsy, bo meza nie ma. zastanawiam sie co dobrego zrobic do jedzonka oprocz miesa bo to juz mam przygotowane. polecacie jakies fajne salatki lekkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spytaj tescia przez sms na co ma ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa autorka
juz pytalam :) napisal tylko zebym zrobila ta salatke ktora mu tak smakuje co ostatnio tez ja robilam na grilla. ale chce jeszcze jakas zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z selerem zrób seler to afrodyzjak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa autorka
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nuda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×