Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Większość współczesnych młodych facetów woli starsze kobiety...

Polecane posty

Gość gość
lizałbym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On 28,ja40,on kawaler,ja po rozwodzie ,syn dorosly 19lat.Jesteśmy bardzo szczesliwi,przy nim odmłodniałam.On chce dziecko,chyba sie zdecyduje,nigdy nie bylam szczęśliwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja bym taką złapał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Kurwa, za 10 lat on będzie miał 38 a ty 50! P****ało cię, co ty robisz temu facetowi. A on chyba jakiś desperat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mój kuzyn jest z kobietą 20 lat starszą i są szczęśliwi. Niestety nowe pokolenie kobiet jest do kitu jako partnerki. Większość nie ma nic do zaoferowania poza ciałem i nadaje się jako kochanki tylko i wyłącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko na czas określony dla treningu seksualnego i tylko gdy one zarabiają na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy dorastają do posiadania dzici porzucają starszawe i biorą młódki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie macie racji.Wyglądam na gora 30 lat.i to nie ja go utrzymuje ale on częściowo mnie.Syn po maturze wyjechał za granice,ja mam prace na 0;5etatu i alimenty od ex męża,on 28l.na stanowisku kierow.zarabia 5razy tyle co ja,zawistni jestescie.On miał juz związek ze smarkulą,nieudany.Nawet smieci musiał wynosić,nic zrobić nie umiała a głupiutka byla przy tym.Dlatego jest ze mna .Jego rodzice mnie zaakceptowali.Nie chcą tracic kontaktu z synem.Obecnie mieszkam u niego,ma swoje mieszkanie.Z początku to ja miałam obawy ale mnie przekonał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz związku to tylko ze starszą bo kobiety do 30 to puste dziunie do posuwania się tylko nadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo bycie z kimś ,to nie tylko sex,intelekt nawet bardziej kręci,niż fizis i wtedy ma to szansę na "przetrwanie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziś 2 lata różnicy to żadna różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starszość kobiety zaczyna się liczyć od 5 lat różnicy, a od 10 to juz poważny problem. Taka bomba z opóźnionym zapłonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'gdy dorastają do posiadania dzici porzucają starszawe i biorą młódki ' tak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam propozycje od młodszych od siebie.Mam 34 lata , córkę nastoletnia. Ale im to nie przeszkadzało. Zresztą znamy się od szkoły. Świetnie się nam rozmawia , tańczy. Ale jakoś nie potrafię się przełamać. Nie chce psuć tego co jest . Przyjaźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5lat roznicy to żadna tam roznica,10,15,20,25l.to jest widoczna roznica wieku.Moj ojciec starszy od mojej matki a wygląda młodo,matka staro bo fajury kopci,u sąsiada na odwrót ona starsza a zarabiscie wygląda jak na swój wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young_son_of_svarog
Dzisiaj widziałem w pociągu taką fajną kobietę ok 40-45 lat.Oczka smutne,niebieskie(albo zielone,nie odróżniam zawsze,nieraz się zlewają),normalna figura i stópki.Trochę takie już zmęczone życiem,palce lekko zniekształcone,jednak to tylko jeszcze bardziej nakręcało moją fantazję... Jej oczy sprawiły,że miałem ochotę klęknąć przed nią i zacząć masować jej stopy ustami.Po masażu zrobiłbym jej dobrze językiem w tym miejscu.Następnie po skończeniu tej czynności,włożyłbym jej swój interes do jej skarbu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety po 1985 roku są do du/py dlatego facetom tylko anal w głowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milorad
ja dzisiaj idę do klubu i będę wyrywał starsze a mam 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young_son_of_svarog
Ziomuś bujnąłbym się chętnie z Tobą ,żeby upolować jakąś starszą zwierzynę.Btw. Twój nick to Twoje imię może,kolego?Srb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajoma ma mlodszego o 17lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28latek chce sie umawiac ze starszmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young_son_of_svarog
I dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mrauuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mrau, co tu gadać niektórzy lubią nie którzy nie. Ja wole starsze od zawsze bo jestem inteligentnym facetem i ze starszymi kobietami czuje się w miare na tym samym intelektualnym poziomie aniżeli z półmózgami w moim wieku, choć też się zdarzają wartościowe mądre dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukurykuuut
Ja mam 32 lata, obecny partner jest 6 lat młodszy, myślicie, że to duza róznica wieku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starsza kobieta czyli od jakiego wieku według was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starsze kobiety łatwiej naciągać i wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to akurat nie szukam nikogo na stałe. Jestem po rozwodzie , nie chce się wiązać , wiec sama wykorzystuje was panowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaxiBuoy
kiedy trzeba się ustawić w życiu to starszawe są najlepsze ale gdy nadchodzi czas na potomstwo nie ma to jak młódki ... i nie ma zmułuje się w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×