Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy to prawda że z Ania Przybylską jest źle

Polecane posty

Gość wiesław garnizowski
Szkoda mi tych co pisali że Ania zdrowa że ci co piszą że z nią źle to kłamią. Oni teraz muszą czuć się oszukani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
R.I. P. Aneczko kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś na poprzedniej stronie 03.10. 14 napisał, o jakimś wpisie na insta jej męża, że Ania nie żyje, tzn pogrzeb się już odbył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
R.I.P ??? a nie jesteśmy juz w Polsce żeby pisać Świetej Pamieci ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przegladam jej zdjecia, patrze na jej usmiechnieta twarz i na rozpromienione twarze jej dziec i lzy same naplywaja mi do oczu :( strasznie smutno... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez, a jeszcze tym bardziej, że musiała sie uzerac z tymi pismakami włażącymi butami do jej życia, a prosiła, żeby uszanować że chce miec swiety spokój, bo przechodzi cieżkie chwile. I ta idiotka Szulim, ciągle z niej kpiła. franca jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdddddddddd
Wielu z was się myliło pisząc że Przybylska wraca do zdrowia. A jak wam pisałem że nie dożyje 2060 Roku ale z ciebie prostak zeby wyliczac ile kto bedzie zyl mam nadzieje ze nie dozyjesz grudnia 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz widać jak wielu z was się myliło. Pisaliście że wraca do zdrowia i inne takie. A jak wam pisałem że nie dożyje 2060 roku wieslaw garnizowski mam nadzieje ze umrzesz jak najszybciej, jednej kanalii bedzie na swiecie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez, a jeszcze tym bardziej, że musiała sie uzerac z tymi pismakami włażącymi butami do jej życia, a prosiła, żeby uszanować że chce miec swiety spokój, bo przechodzi cieżkie chwile. I ta idiotka Szulim, ciągle z niej kpiła. franca jedna Nikt za nia nie latal, sama robiła szum a potem miała pretensje ze pisza a sama to zglaszala do gazet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisza same pustaki i hipokrytki, sprawdz w wyszukiwarce RIP a potem komentuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co dziennie komuś umiera ktoś bliski żona dziecko syn córka ojciec matka ...i nikt o tym się nie rozpisuje zatem ,nie lamentujcie bo śmierć i ból tyczy wszystkich dookoła i nikt z tego cyrku nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzies indziej pisza, ze wyjechala do stanow. Moze jestem wredna, ale moja kochana mama nie miala szansy na porzadne leczenie i musiala umrzec, a Przybylska tylko dlatego, ze ma kase nie znaczy, ze jest kims lepszym, wiec mam nadzieje, ze lekarze za granica jej nie pomoga. Skoro zwykly czlowiek jest skazany na smierc, to ona rowniez ----------------------------------------------- i co cieszysz się wredna suuko, mysle i zycze ci by ciebie tez to spotkalo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie życz drugiemu co tobie nie miłe....takie życzenia odbijają sie i wracają ze zdwojoną siłą ...masz odwage na taki cios pustaku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za kretynka życzy komuś śmierci - nawet jak jesteś rozżalona to daruj sobie…widać co z ciebie za człowiek-matka nawet sie pewnie za ciebie wstydzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mija ponad rok, ale wiele informacji dalej jest niespojnych, chociazby taka ze niektore portale mowią, ze 3 pazdziernika stracila przytomnosc, inne, ze 3 jeszcze jechała po córkę do szkoły, odrabiała z nią lekcje, w sobotę była słaba, ale jadła lody...to nie ma już znaczenia, tylko zastanawiam się po co te kłamstwa, bo nie chce mi się wierzyć że dzień przed smiercią siedziała i jadła lody...bez znaczenia, tylko zastanawia mnie po co media kreują taką bajeczkę, lepiej sie sp[rzedaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×