Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy to prawda że z Ania Przybylską jest źle

Polecane posty

Gość gość
Chyba pogieło tych dziennikarz na pudelku!!! Mam nadzieję, że Pani Ania żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO JEST JAKIEŚ NIE DO WIARY JAK MOŻNA UMIESZCZAĆ TAKIE NIE POTWIERDZONE INFORMACJE MAM NADZIEJE ŻE KTOS ZA TO SŁONO ZAPŁACI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio byłam w restauracji w Gdyni widziałam ja rzeczywiście w nie za sobrym stanie była bardzo wychudzona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdjeli artykul z pudla, ale jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zyje czy nie zyje? pudel skasowal to info...z drugiej strony nie sądze aby to zamieszczali bez potwierdzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jaja, ciekawe czy ten psychofan Anki zadzwonil do pudelka i oni maja teraz cykora, czy to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może bardziej prawdopodobne jest że zmartwychwstała niż te teorie na temat fanek jeżeli w ogóle jakąkolwiek ma bo jedyne co potrafi to świecić gołą d**ą na okładce Playboy'a na oczach dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja widzialam ten artykul w pudlu! byly jej czarno-biale fotografie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pudel, często zamieszcza jakieś newsy bez potwierdzenia, miejmy nadzieję, że tak jest i tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może zamieszcza bez potwierdzenia jakieś pierdoły ale nie sądzę aby tak było w przypadku info o śmierci ...musieli to sprawdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczczi
Przed chwilą az mnie zmroziło, widziałam na Pudelku ten artykuł, ale gdy w niego kliknęłam otworzyła się główna strona... Mam nadzieję, że to była niepotwierdzona informacja i nie ma nic wspólnego z prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bieniuk przed chwilą zdementował informację na swoim instagramie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze !! Ale jeżeli jest w hospicjum, to i tak niewiele to zmienia :( Chociaż w fakcie pisali, że wygrała walkę z rakiem.. Ale nie wiem czy to możliwe w koncu to rak trzustki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest tutaj jakiś haker, który mógłby podać adres IP tego ścier... ? Cytuję: gdzies indziej pisza, ze wyjechala do stanow. Moze jestem wredna, ale moja kochana mama nie miala szansy na porzadne leczenie i musiala umrzec, a Przybylska tylko dlatego, ze ma kase nie znaczy, ze jest kims lepszym, wiec mam nadzieje, ze lekarze za granica jej nie pomoga. Skoro zwykly czlowiek jest skazany na smierc, to ona rowniez Jest to najgłupsza, najobrzydliwsza wypowiedź jaką do tej pory spotkałem w internecie. Takie ści... nie powinno żyć. Nieudacznik, który do tego stopnia zazdrości innym, że nie przepieprzyli swojego życia na dyskoteki w remizach? Redakcja kafeterii sama powinna zablokować takie ście... na tym portalu - a zapewne dostanie się mi za wulgaryzmy, ale przepraszam, nie mam innych słów, nigdy w życiu nie miałem do czynienia z takim bezmózgim zwierzęciem, bo człowiekiem tego nie nazwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy2700 uważaj
bo ci jakaś żyłka pęknie z nadmiaru emocji :O śliną z podniecenia już strzykasz? ja myślę, że poprzez autorkę cytowanego posta przemawiała po prostu ogromna gorycz, żal, poczucie niesprawiedliwości życiowej, które spowodowało jej - fakt - bardzo niefortunną wypowiedź. myślę, ze rodzina p. A. Przybylskiej ma obecnie lepsze rzeczy do roboty, niż śledzenie głupich wypowiedzi w internecie, więc się nie baw w krzyżowca, bo jak chcesz mieć krucjatę, to sam się zajmij czymś pożytecznym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(*) niestety nie żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K***a ludzie opanujcie się chociażby z ludzkiej przyzwoitości mnie p********e głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też słyszałam że nie żyje że zmarła 4 lipca a mąż i agentka nie pozwalają nagłaśniać sprawy w mediach ale mam nadzieję że większość tu z was ma rację i że ania wciąż walczy i że przetrwa to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze takiej tragedii nie dalo by sie ukryc, Pani Ania jest znana i lubiana osoba wiec jak by to mieli w razie czego ukryc , wyniesli by ja noca z kostnicy i szybko pochowali zeby nikt nie widzial????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi sie wydajecia ze ona jednak naprawde nie zyje tylko nie rozumiem dlaczego rodzina to ukrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mi się tak wydaje...pudel jest jaki jest , ale funkcjonuje od lat i ma dobrych informatorów...jest cos na rzeczy tylko chcą to jak najdłużej ukryć przed mediami- może ze względu na dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego miala by nie żyć !ok jest chora ale dlaczego teraz takie płoty bo zniknęła i pisza ze jest w stanach to ktoś to podchwycił i poszły ploty ze w hospicjum ze w szpitalu ze umarła ,może jest stanach i niech jest nie gra w filmach i jest sławna i zdrowa.nie uśmiercajcie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na co mam niby uważać? Nie bardzo mnie interesuje co przemawiało przez to ś... dla mnie osoba tak myśląca, to nawet nie zwierze, bo zwierze nie ma świadomości, że robi źle. Nie ,nie pękła mi żyłka, nie jestem żadnym krzyżowcem, nie bronie akurat A.P, ale brzydzą mnie tacy ludzie i typowo Polska zazdrość i zawiść. Niestety przyszło mi żyć w kraju, w którym jeśli się dorobię, zostanę znienawidzony przez takich prymitywów, których największym osiągnięciem było wypicie 0,75 L i stanie na nogach w czasach gimnazjum. Kogo to prostactwo obwinia ,że nie ma kasy, rząd, sąsiadów czy babcię? A może warto spojrzeć jak samemu się poprowadziło swoje życie i g.. osiągnęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może swoje frustracje wyrzucisz gdzie indziej ?? to nie miejsce na złośliwości tego typu :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie...co z wami jest. ci, co pisali, ze Ani juz nie ma, z taką pewnoscią to pisali... po co ??? dlaczego??? ktoś to może mi wyjasnić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×