Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyna0427

Wakacje bez dziecka?Co o tym myślicie?

Polecane posty

Gość gość
są matki i macochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ygly
''Oj wyobraź sobie że tak - planowałam dziecko w wieku 20 lat.Z moim mężem poznałam się w wieku 15 lat , w wieku 20 lat pobraliśmy się i 10 miesięcy później przyszła na świat Emilka. I nie byliśmy w Afryce tylko w Turcji. '' Wyobraź sobie iż w Turcji (w danych rejonach jest duże prawdopodobieństwo Malarii).Takie rzeczy trzeba wziąść pod uwagę jadąc z małym dzieckiem.To nie są poufne dane,wpisując w google malaria i Turcja odnajdziesz potrzebne informacje.Gdybym był złośliwy to napisał bym iż twój mąż architekt pewnie pracuje jak duża cześć Polaków ,,przy azbeście'' a Ty podcierasz d**y starym dziadkom ale nie jestem.No bo co to ma w temacie do rzeczy?gdzie kto pracuje i jak na życie zarabia.Natomiast wychodzi z ciebie polaczkowatość coś czego nienawidzę u ludzi będących na emigracji zwykłe cebulactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co w tym jakiegoś wstrząsającego ,ze ktoś napisał ( w tym ja i nie tylko) ze dziecko potrafi zmęczyć i chce się mieć od niego odpoczynek jakiś czas?? taka prawda jest Dzieci potrafią nie raz na tyle własną osobą wymęczyć psychicznie ,irytować w jakimś jego i rodzica fatalnym okresie , ze taka przerwa od siebie to ukojenie ciała, duzy, umysłu i naładowanie akumulatorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość festynna
To dobry pomysł, my z mężem raz na jakiś czas tez wyjeżdżamy bez dzieci. Teraz jest kolej z dziećmi, za tydzień ruszamy na urlop. Apteczka spakowana, pełna po brzegi. Oby nic z niej się nie przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna0427
Jesteśmy trzeci dzień na wakacjach z małym :) Póki co jest świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi dalej przykro. Za tydzień córki wyjeżdżaja w swoje strony, a my z mężem w swoje. Szkoda, że ten czas tak szybko mija i dzieciaki wyfruwają z domu. Do tej pory zawsze spędzalismy wakacje razem, a teraz niestety oddzielnie. Przykro strasznie. Dla mnie to chyba nie będą udane wakacje. Ja mam świadomość, że coś nieuchronnie minęło. więc jeśli macie jeszcze możliwości to nacieszcie się sobą, bo ten nasz okres rodzicielski mija za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysłać dzieciaczki na kolonie  i niech bawia się i poznaja nowe dzieci, troche samodzielności – nikt od tego nie zginal, rodzice tez potrzebuja troche swobody, jak cos to ja korzystam z tego biura podrozy http://www.pantur.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, po co sobie tak dogadujecie. Kobieta zapytala a w odpowiedzi dostaje takie złośliwości. Aż nie chce się tego czytać... Ja osobiście uważam, że rodzice również potrzebuja odpoczać od dzieci. Tym bardziej jeżeli mama opiekuje sie maluchem 24h bo nie chodzi on do przedszkola, złobka. Jeżeli maluch zostanie u babci, czy cioci i nie ma problemu z rozłaka, to także ma wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwazam, ze czasami trzeba odpocząć od dzieci nawet jeżeli to miałby być tylko jeden dzien lub dwa. my z mezem wybralismy sie na mazury na jachty, wyczarterowalismy jacht od www.evita-jacht.pl i naprawdę wydaje mi sie, ze to byl dobry pomysl, bo odpoczęliśmy jak nigdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dzieckiem też może być frajda. W ubiegłym roku pojechaliśmy na 5 dni do Paryża z zamiarem spędzenia 3 dni w Disneylandzie. Dziecko bawiło się mega i my też. Bilety kupiliśmy wcześniej na stronie Parkmanii, to nie staliśmy w kolejce, więc nie było płaczu i jęków, ze się nudzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timnnn
Nie wiem od jak dawna, ale działa w Redzie bardzo profesjonalny i duży Aquapark Reda. Warto tutaj się przejechać, jeśli ktoś akurat jest w okolicy, a pogoda za oknem nie rozpieszcza i nie sprzyja opalaniu. Jak normalnie za takimi miejscami nie przepadam, tak tutaj jest okej. Przyjemna atmosfera, bicze wodne które rzeczywiście potrafią zrelaksować, dużo basenów dla dorosłych i przygotowanych specjalnie pod maluchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×