Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sprzeciw wobec odwołania profesora Bogdana Chazana

Polecane posty

>>>"Ja C***iszę o historii, a ty plujesz na ludzi niczym ojciec Brzydzyk" x fakt, bolszewickie szkalowanie kościoła ma swoją historię. a ty jak widzę kontynuujesz dzieło jerzego urbana i jemu podobnych.<<< Urban jest w odróżnieniu od Ciebie człowiekiem inteligentnym i rzeczywiście wolałbym spędzać czas z nim, a nie z BEZROZUMNYM MATOŁEM, potrafiącym tylko pluć ze swej zeżartej próchnicą mordy :D :D :D . Tacy jak Ty mordowali Żydowskie dzieci wpatrzeni w pas z napisem Gott mit uns.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Takie wlasnie prawo obowiazuje dyrektora szpitala finansowanego ze srodkow publicznych." x "ze srodków publicznych" czyli także ze środków chazana i innych "katoli" a nie tylko lewaków którym się wydaje że wszyscy mają skakać tak jak sobie tego lewactwo życzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio1 dziś ">>>Dziś w wiadomościach mówili, że jednak od razu poinformował ją o stanie płodu, tylko, że pacjentka nie zdążyła zrobić aborcji u innego lekarza (a to już nie wina chazana), więc już nie wiadomo jak to było...<<< Było tak, że Chazan ŚWIADOMIE BLOKOWAŁ, wydanie dokumentacji medycznej pacjentki, przez co nie mogła dokonać aborcji NIGDZIE. I za to odspawali mu tyłek od dyrektorskiego stołka, a teraz jego znajomi SZUKAJĄ GŁUPICH, którzy ten spaw smiech.gif odnowią smiech.gif . Oczywiście WSZYSTKO W IMIĘ RELIGII I WOLNOŚCI SUMIENIA smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif . " xxxxxxx tak, jasne, bo ty WIESZ na 100% jak było :O skończ już i się nie kompromituj na razie jest kilka wersji i każdy mówi co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Urban jest w odróżnieniu od Ciebie człowiekiem inteligentnym i rzeczywiście wolałbym spędzać czas z nim" x jakie bydle takie i autorytety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Ojciec Rydzyk nie pluje na ludzi. Gdybyś go czasem posłuchał co mówi dowiedział byś się więcej prawdy niż tylko lewackiej propagandy w TVN czy polsacie<<< Ja swoje zdanie o wierze opieram na DYSKUSJACH z wykładowcami KUL-u (pozdrawiam :D ), a nie BEZMYŚLNYM wsłuchiwaniu się w słowa nowego, (lekko otyłego) hitlera :( . To ostatnie słowo, jest CYTATEM z bardzo szanowanej w Kościele osoby :D. W końcu Adolf też robił najpierw machloje w podatkach i żył dostatnio ze składek swoich wiernych :D :D :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak katolicy nie są wcaaaaale prześladowani mimo wszechobecnej nienawiści do kościoła i medialnej propagandy i można na nich bezkarnie pluć i wyzywać i to jest ok, ale za to homosia nie można nawet kulturalnie wyrazić swojego zdania jeśli ktoś nie jest za legalizacją małżeństw itd., bo zaraz są wyzwiska od "homofobów" itd. i to jest TOLERANCJA według lewaczków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja swoje zdanie o wierze opieram na DYSKUSJACH z wykładowcami KUL-u" x a ja z samym panem bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale za to jeśli chodzi o homosiów to nie można***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ya2
Prosze, niech mi ktos wyjasni, bo ja glupia gaska jestem. Mamy w Polsce rowniez wolnosc religijna, stad wniosek, ze kazdy moze modlic sie do wlasnego Boga, albo nie modlic sie w ogole. Sa tacy co maja jednego Boga, sa tacy, ktorzy modal sie do phallusa i zostawiaja banany grubszemu, sa tacy co w zadeczku maja wszelkich Bogow i wszelkie wartosci a raczej brak wartosci jest dla nich wartoscia haha. Sumienie, kazdy z nich ma, z tym, ze kazdy inne! Czy w taki wypadku, idac do lekarza, musze przeprowadzic szczegolowy wywiad, by miec zarys sumienia mojego lekarza? Bo przeciez jesli bedzie on postepowal zgodnie ze swoim sumieniem, nie daje mi to gwarancji, ze bedzie to z korzyscia dla mnie, bo moze jego religia I swiatopoglad zupelnie odbiega od mojej?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli okaże się, że Chazan nic nie zataił wobec pacjentki, a po prostu odmówił aborcji i nie skierował jej do lekarza gdzie mogłaby dokonać aborcji (bo niby dlaczego ma to robić skoro jest to nie zgodne z jego sumieniem?) to wtedy podpiszę ten sprzeciw. Ale póki co to nie wiem jak to dokładnie wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bo przeciez jesli bedzie on postepowal zgodnie ze swoim sumieniem, nie daje mi to gwarancji, ze bedzie to z korzyscia dla mnie, bo moze jego religia I swiatopoglad zupelnie odbiega od mojej?!?" x no właśnie na tym polega pluralizm światopoglądowy i wolności obywatelskie że każdy ma prawo mieć własny światopogląd. ja rozumiem że lewactwu to zupełnie nie w smak ale tak właśnie powinno być. lekarz nie jest tu żadnym wyjątkiem i tak jak każdy obywatel tego państwa ma prawo do własnego światopoglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>misio1 prof. Chazan niczego nie blokował pluć można na każdego tylko po co?<<< Nie pluję na zdolności medyczne Chazana. Blokowanie wydania badań, polegało na zleceniu dodatkowych badań. Dopiero, po ich wykonaniu wydano pacjentce dokumentację medyczną. Zrobiono to W OSTATNIM DNIU, w którym można było dokonać aborcji. Zrobiono to na WYRAŹNE I ŚWIADOME ZLECENIE Chazana. Jednoznacznie udowodniono, że badania te były ZUPEŁNIE NIEPOTRZEBNE i UNIEMOŻLIWIŁY pacjentce dokonania aborcji gdziekolwiek :( . Za to Chazan poleciał z dyrektorskiego stołka. Nie pisałbym, gdybym nie usłyszał tej informacji z kilku źródeł (także obrońców Chazana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bazienka, idiotko czytaj ze zrozumieniem nikt jej nie kazał rodzić zawsze mogła usunąć nielegalnie specjalnie urodziła świadomie takiego potworka po to aby wzbudzić szum i wybulić odszkodowanie, ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>no właśnie wszelkie lewactwo świata nic innego nie robi jak tylko uzurpuje sobie prawo do decydowania za innych. wg ich chorej ideologii matka ma prawo zadecydować nie tylko ze zabije własne dziecko ale też który lekarz ma to zrobić i ani dziecko ani lekarz nie mają w tej sprawie nic do powiedzenia.<<< Właśnie napisałeś DEBILU, że MATKA NIE MA PRAWA DECYDOWAĆ O LOSIE swojego śmiertelnie chorego dziecka, ANI O SWOIM. A decydować mogą o tym tylko takie MATOŁY jak Ty :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta sprawa z chazanem to jedna wielka manipulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Właśnie napisałeś DEBILU, że MATKA NIE MA PRAWA DECYDOWAĆ O LOSIE swojego śmiertelnie chorego dziecka," x a ma? czyżby w polsce dozwolone było zabijanie chorych dzieci? "śmiertelnie chorych" oczywiście. i jakie tu są kryteria "śmiertelności" danej choroby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
>>lewaków którym się wydaje że wszyscy mają skakać tak jak sobie tego lewactwo życzy.<< A dlaczego maja skakac jak sobie katolstwo zyczy. I tak panstwo ustapilo chocby w sprawie mozliwosci skladania deklaracji, ze ktos nie bedzie sie dokonywal aborcji. Powinien byc w szpitalu jeden lekarz katolik a drugi ateista, i o to powinien dbac dyrektor a nie narzucac wszystkim swoj swiatopoglad. Bo lewacy tez placa podatki, nie mniejsze niz katole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>na razie jest kilka wersji i każdy mówi co innego<<< To zapoznaj się ze WSZYSTKIMI wersjami. Znajdź w nich elementy powtarzające się i w oparciu o nie, zbuduj WŁASNY OBRAZ SYTUACJI. Tak postępuje historyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>a ja z samym panem bogiem<<< Idź i powiedz to u psychiatry :D :D :D . Tylko zabierz ze sobą: szczoteczkę do zębów i pidżamę :D :D :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ya2
No dobrze, ale czy np policjant na sluzbie, nie moze tez powiedziec "przepraszam, nie bede bil bandziora, bo to nie jest zgodne z moim swiatopogladem, albo religia? Lekarz tez ma prawo do wlasnego swiatopogladu, ale nie moze to kolidowac z jego praca! Ja idac do lekarza, w zadku mam jego poglady! On ma mnie leczyc i robic wszystko by nie zaszkodzic! I cokolwiek zrobi ma byc zgodne z prawem, a nie z jego pogladami czy religia! Bo rownie dobrze, nie katolikiem a np wyznawca latajacego potwora spaghetti moze byc ow lekarz, a ja nie wiem jakie w zwiazku z tym on ma sumienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"I tak panstwo ustapilo chocby w sprawie mozliwosci skladania deklaracji, ze ktos nie bedzie sie dokonywal aborcji. " x "wolność światopoglądowa" w twoim wydaniu to jest taka sytuacja że każdy może sobie "mieć poglądy" o ile o nich nie mówi i wg nich nie postępuje. bo mówić i czynić ma tak jak ty chcesz i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"katolstwo" niczego nie narzuca debilu tępy czy katolicy narzucają wszystkim postępowanie zgodnie z ich deklaracją wiary? NIE tylko durne lewactwo się pluje i chce narzucić każdemu innym jedyne słuszne postępowanie według nich a to ze się plują o deklarację wiary to już w ogóle śmiechu warte - lewaczki tak niby są za tolerancją i wolnością, a jednak chcą odebrać to drugie innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"On ma mnie leczyc i robic wszystko by nie zaszkodzic!" x tyle że akurat ginekolog-położnik "leczy" dwie osoby. i ma prawo odmówić gdy jedna z tych osób chce zabić drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
>>tyle że ten "spektal" polega tylko i wyłącznie na bezczeszczeniu świętości owych "katoli". skoro lewactwo takie "artystycznie twórcze" to niech stworzy coś samodzielnie a nie sięga do dzieł "katoli" i je bezcześci.<< A ja mam ochote ogladac za wlasne pieniadze bezczeszcznie waszych swietosci i wam nic do tego. Prosze bardzo, bezczescie w swoim gronie lewactwo jak tylko wam sie podoba i nie bedziemy protestowac, bo macie do tego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>bazienka, idiotko czytaj ze zrozumieniem nikt jej nie kazał rodzić zawsze mogła usunąć nielegalnie specjalnie urodziła świadomie takiego potworka po to aby wzbudzić szum i wybulić odszkodowanie, ot co<<< No widzisz bazienko, jak z Ciebie idiotka :( . Gdyby pacjentka zgłosiła się do tej aborcji PRYWATNIE i jak WSZYSTKIE WCZEŚNIEJSZE pacjentki pana Chazana ZAPŁACIŁA MU za WYSKROBANIE, to nie byłoby problemu, a tak (jak napisała wyżej jakaś osoba) chciała zaoszczędzić i się doigrała. W końcu pan doktor ma sumienie i jakąś kwotą MUSI TO SUMIENIE uspokoić :( . Zaznaczam, ze nie jest to moja opinia, ale interpretacja postu, przez kogoś napisanego :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"przepraszam, nie bede bil bandziora, bo to nie jest zgodne z moim swiatopogladem, albo religia?" x tobie się chyba już we łbie poprzewracało. policja nie jest od tego żeby kogokolwiek bić. tak to było za komuny. no widać część naszego pożal się boże "społeczeństwa" ciągle mentalnie w tej komunie siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam ,nie spalam, nie widzialam nie podpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gdyby pacjentka zgłosiła się do tej aborcji PRYWATNIE i jak WSZYSTKIE WCZEŚNIEJSZE pacjentki pana Chazana" x szkalowanie to ulubiona metoda bolszewickiej mendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Prosze bardzo, bezczescie w swoim gronie lewactwo jak tylko wam sie podoba i nie bedziemy protestowac, bo macie do tego prawo." xxxxxxxxxx hohoho! taki pewny jesteś? :D już widzę twoje, a raczej wasze (lewaczków) "masz do tego prawo" jeżeli ktoś wystawiłby sztukę np. wyśmiewającą homoseksualistów :D spektakl nawet nie zdążyłby się odbyć a już miałby wytoczony proces :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>tobie się chyba już we łbie poprzewracało. policja nie jest od tego żeby kogokolwiek bić. tak to było za komuny. no widać część naszego pożal się boże "społeczeństwa" ciągle mentalnie w tej komunie siedzi.<<< Boże spraw, by ta komuna wróciła :D. Wtedy można było spokojnie w nocy po ulicy chodzić, a do kościoła ludzie DOBROWOLNIE się garnęli :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×