Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sprzeciw wobec odwołania profesora Bogdana Chazana

Polecane posty

Gość ya2
Powiedzmy jestem matka i jakis bandzior zabija mi syna, bo policjant na sluzbie, stwierdzil, ze nie uzyje broni bo jest to sprzeczne z jego religia, podobnie jak ktos wspomnial - Swiadek Jehowy, ktory nie dokonuje transfuzji krwi. itd Mysle, ze przed wyborem zawodu warto sie zastanowic, co jest w ramach obowiazkow i czy jestesmy w stanie tym obowiazkom sprostac. Podatki placa wszyscy, wierzacy i nie i kazdy z nas ma prawo do traktowania nas zgodnie z tym prawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz w jaki sposób zwracasz się do ludzi? Człowieku ta ciemnota wyniszcza ci psychikę. A w czym niby taki doktorek jest twoim zdaniem lepszy od matki tego chorego dziecka. Jego wola jest ważniejsza od woli i życia tej matki? Wiesz co , z mojego punktu widzenia to, trzeba wyeliminować takich pseudo- lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wszystkich cywilizowanych krajach ue czy ameryce pół. jest klauzula sumienia. Tylko durne nietolerancyjne polaczki się o to plują. Nikt nie ma prawa ograniczać wolności sumienia lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jego wola jest ważniejsza od woli i życia tej matki?" xxxxxx a dlaczego to niby wola tej kobiety ma być ważniejsza niż wola lekarza? bo wy tak twierdzicie? to wola tej kobiety ogranicza wolę lekarza w tym przypadku. niech poszuka sobie innego lekarza który podejmie się aborcji, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wszystkich cywilizowanych krajach ue czy ameryce pół. jest klauzula sumienia. Tylko durne nietolerancyjne polaczki się o to plują. Nikt nie ma prawa ograniczać wolności sumienia lekarza. A kto chce ograniczać. Nie nadaje się do tego fachu, to na jego miejsce jest 20 innych.Każdy ma prawo do wolności sumienia, także , a nawet najbardziej pacjent , bo zawsze decyzja konowała przesądzi o jego dalszym życiu. Tutaj nawet nie było odrobiny troski o dobro pacjenta- jak można było nie wskazać innego lekarza. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" A w czym niby taki doktorek jest twoim zdaniem lepszy od matki tego chorego dziecka. " x a na przykład w znajomości medycyny. x nie sposób dyskutować z takim bolszewickim bydłem jak ty które chciało by "eliminować" ludzi za poglądy. co ja ci mogę powiedzieć? chyba tylko tyle że ciebie by trzeba wyeliminować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn
We wszystkich cywilizowanych krajach ue czy ameryce pół. jest klauzula sumienia. Tylko durne nietolerancyjne polaczki się o to plują. Nikt nie ma prawa ograniczać wolności sumienia lekarza. x x U nas też jest. Zapisano w niej, że lekarz może odmówić aborcji ale w takim razie musi skierowac pacjentkę do innego lekarza. Tylko jakoś niektórzy lekarze nie chcą się stosowac do tej klauzuli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"krajach ue czy ameryce pół. jest klauzula sumienia" Owszem, ale tam taki pan Chazan nie miałby szansy zrobić specjalizacji z ginekologii.Jeśli nie jesteś w stanie wykonywać wszystkich procedur przewidzianych dla danego zawodu z powodu klauzuli sumienia, nie masz najmniejszych szans na zdobycie takich uprawnień.Proste i logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś jest chory nie ma prawa do życia? To pozabijajcie wszystkie upośledzone i chore dzieci bo po co żyją?xxTen płód był uszkodzony a nie chory.I nikt nie chce mordowac dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A kto chce ograniczać." x a na przykład ty, bolszewicka ździro. x "Nie nadaje się do tego fachu, to na jego miejsce jest 20 innych." x ależ on się nadaje. jest profesorem o ogromnej wiedzy. ty chciała byś decydować o tym co on ma robić a jesteś tak głupia że nawet torby za nim byś nie mogła nosić. no ale to ci nie przeszkadza mądrzyć się i próbować pouczać jak reszta tego zwyrodniałego, zbrodniczego, czerwonego bydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy on taki stał się "porządny"? A gdzie byl jak wykonywał skrobanki za kasę??? Świeto- jebliwy na stare lata? Wy też jebliwe stare rury! Napiszczie ile skrobanek mialyscie za mlodu?! Dajcie zyc mlodym po swojemu.Nikt moja d***m nie ma prawa rzadzić - ZROZUMIANO rury??!!!!!😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak żyć w tym ciemnogrodzie. Ja nie eliminuję go jako człowieka tylko jako lekarza zawodowego Tak ciężko użyć własnego mózgu, żeby to zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ on się nadaje. jest profesorem o ogromnej wiedzy. ty chciała byś decydować o tym co on ma robić xxNikt nie chce decydowac o tym co Chazan ma robić. Ma to określone w przepisach państwowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nadaje się, bo jest przeciwny aborcji? Dobrze się czujesz? To akurat jego prywatna sprawa, a nie kwestia "nadawania się". Nie nadawałby się jakby był konowałem, który np. przez jakieś niedopatrzenie spowodowałby czyjąś śmierć - wtedy by się nie nadawał. A z tą nauką tez gadasz bzdury. Akurat środowisko naukowe nie jest jednomyślne w tej kwestii. Zawsze o to były spory i będą. To sprawa osobistych przekonań, a nie nauki. Nie trzeba być ani katolikiem ani wierzyć w boga aby być przeciwnikiem aborcji. Znam wielu ateistów/agnostyków nie popierających aborcji. Wśród lekarzy też pewnie i tacy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie bedzie dobrze jeśli do kwestii naukowych zaczniemy wprowadzać własne irracjonalne emocje.Wówczas możemy tylko mieć taki bałagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ya2
Gosc, co to w ogole za jezyk "bolszewicka zdziro", "czerwone bydlo"? Brakuje Ci argumentow, ze rzucasz takim "miesem"? Co do "profesorow" znam kilku takich, ktorzy przez swoja ignorancje i wygorowane ambicje zniszczyli komus zycie. I jeszcze jedno - posiadanie wiedzy, czesto nie idzie w parze z zyciowa madroscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jeśli nie jesteś w stanie wykonywać wszystkich procedur przewidzianych dla danego zawodu z powodu klauzuli sumienia, nie masz najmniejszych szans na zdobycie takich uprawnień.Proste i logiczne." x taki bydlak jak ty pewnie by był pierwszy do wpychania żydów do komory gazowej z powodu "prostej i logicznej procedury". a sumienie? a srać na sumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I od kiedy to trzeba być "ciemnogrodzkim katolem" aby po prostu szanować wolność innych ludzi? Ja wierząca nie jestem, jestem po prostu za wolnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nigdy nie bedzie dobrze jeśli do kwestii naukowych zaczniemy wprowadzać własne irracjonalne emocje" x Mylisz się. Nigdy nie będzie dobrze dopóki będziemy cokolwiek narzucać innym. To zawsze powodowało i będzie powodowało sprzeciw. I słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc, co to w ogole za jezyk "bolszewicka zdziro", "czerwone bydlo"? Brakuje Ci argumentow, ze rzucasz takim "miesem"?xxTaki język dyskusji mają katolicy, katole, pisiory i reszta prawicowców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się. Nigdy nie będzie dobrze dopóki będziemy cokolwiek narzucać innym. To zawsze powodowało i będzie powodowało sprzeciw. I słusznie.xxNo właśnie.Np narzucanie innym swoich religijnych przekonań, że parutygodniowy zarodek a własciwie zygota to człowiek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 21:41 - dowiedz się najpierw jak to wygląda, bo piszesz głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczego cały czas odwołujesz się tylko do sytuacji lekarza, a nie matki. Czy twoim zdaniem on swoim wyjątkowym nie profesjonalizmem, nie znaniem podstawowych zasad swojego zawodu - nie naruszył tutaj prawa pacjenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to ty i tobie podobni próbują narzucić innym to, że zarodek/płód to nie dziecko i wszyscy muszą się do tego dostosować. Lekarz, który podpisał Deklarację Wiary nikomu nic nie narzuca, a jedynie on sam tak uważa. Nie zabrania przecież wykonania kobiecie aborcji gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gosc, co to w ogole za jezyk "bolszewicka zdziro", "czerwone bydlo"? Brakuje Ci argumentow, ze rzucasz takim "miesem"? " x oczywiście że mi brakuje argumentów. bo jakie mogą być argumenty wobec bydła które chce represjonować za wiarę i poglądy? laska wprost przyznaje że chciała by "eliminacji" znakomitych fachowców dlatego że nie chcą wykonywać aborcji. tutaj nie może być mowy o dyskusji ani o argumentach bo jak dyskutować z kimś komu się marzą tego rodzaju represje? oczywiste jest dla mnie że jesteście takimi bydlakami że jakby wam kazali strzelać ludziom w tył głowy to byście z ochotą strzelali i pałali świętym oburzeniem na tych którzy strzelać nie chcą. x "wolność światopoglądowa" w waszym wydaniu wygląda tak jak w skeczu kabaretu moralnego niepokoju: każdy ma wybór: może iść na pochód pierwszomajowy albo spędzić noc na komendzie siedząc na odwróconym stołku. x dlatego ja nie potrzebuje w stosunku do takiego bydła żadnych argumentów bo wasze argumenty dla tych którzy mają poglądy inne niż wasze to rozmaite repersje jak w każdym totalitaryzmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to ty i tobie podobni próbują narzucić innym to, że zarodek/płód to nie dziecko i wszyscy muszą się do tego dostosować. xxTakie są naukowe opracowania. Dziecko, człowiek jest wtedy kiedy ma możliwości życia poza organizmem matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz, który podpisał Deklarację Wiary nikomu nic nie narzuca, a jedynie on sam tak uważa. Nie zabrania przecież wykonania kobiecie aborcji gdzie indziej.xxAle za to ma OBOWIAZEK skierować pacjentkę do lekarza wykonującego aborcje. O tego go prawo nie zwalnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że mi brakuje argumentów. bo jakie mogą być argumenty wobec bydła które chce represjonować za wiarę i poglądy?xxA kto chce represjonowac za to? Tak konkretnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj nie może być mowy o dyskusji ani o argumentach bo jak dyskutować z kimś komu się marzą tego rodzaju represje?xxNikomu się nie marzą. To tylko twoja bujna wyobraxnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×