Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sprzeciw wobec odwołania profesora Bogdana Chazana

Polecane posty

Gość gość
A co bede z tego miala jak podpisze ...nawet w rylo nie ma darmo:)) :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
>>policja nie jest od tego żeby kogokolwiek bić. << Niestety do obowiazkow policji czasami nalezy takze bicie i nie ma co udawac, ze jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ma sprzedaż ogórków czy kiełbasy do wartości czyjegoś życia, ketynko? serio jesteś tak durna czy udajesz? porównanie kompletnie z doopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>"Gdyby pacjentka zgłosiła się do tej aborcji PRYWATNIE i jak WSZYSTKIE WCZEŚNIEJSZE pacjentki pana Chazana" x szkalowanie to ulubiona metoda bolszewickiej mendy.<<< Czyli zaprzeczasz, że spora część dobytku doktora Chazana pochodzi ze skrobanek, czyli prywatnego mordowania dzieci za pieniądze? :D :D :D Uwielbiam DEBILI, którzy nie wiedzą o czym piszą :D :D :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe komu doktorek podpadl,ze go sie pozbyli?:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ya2
Z tego co wiem, aborcja jest rowniez dozwolona w tym panstwie! Czy sie Tobie to podoba czy nie! W zwiazku z tym jesli aborcja jest mozliwa do przeprowadzenia bez lamania prawa i pacjent sobie tego zyczy to na nic Twoje protesty! Dodam, ze ja zyje w panstwie, gdzie nie ma rozlacznosci religii od panstwa i ze aborcja jest zakazana. Sytuacja jest zatem bardzo jasna i nikt nie ma watpliwosci. Nikt tez nie robi tysiecy usg i dziwnych badan w ciazy, bo nie ma znaczenia czy urodzi sie dziecko pelno czy niepelnosprawne! Aborcja jest dokonywana tylko w przypadku zagrozenia zycia matki! W Polsce mamy inna rzeczywistosc, wolnosc wyznaniowa i prawo, ktore nie zawsze jest zgodne z religia. Skoro akceptujemy innowiercow to rowniez nie mozemy dyskryminowac ich prawa do posiadania wlasnych pogladow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A ja mam ochote ogladac za wlasne pieniadze bezczeszcznie waszych swietosci i wam nic do tego. Prosze bardzo, bezczescie w swoim gronie lewactwo jak tylko wam sie podoba i nie bedziemy protestowac, bo macie do tego prawo." x no właśnie jakoś nie bardzo. bo jak się o niejakim "annie grodzkiej" wypowiadamy per "facet" to lewactwo wpada w histerię. wy to macie takie "poglądy" jak wam w danej chwili wygodnie. sami sworzyliście termin "mowa nienawiści" żeby gnoić ludzi za poglądy które się wam nie podobają a teraz usiłujesz mnie, gnido, przekonać że "nie będziecie protestować". dodam ze wg was to wcale nie bezczeszczenie ale zwykła krytyka jest "mową nienawiści".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi to wisi Jakis tak doktorek...dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" a do kościoła ludzie DOBROWOLNIE się garnęli" x no ba. a teraz to ich chazan z rydzykiem siłą pędzą. nie dość że menda to jeszcze głupia jak g***o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czyli zaprzeczasz, że spora część dobytku doktora Chazana pochodzi ze skrobanek, czyli prywatnego mordowania dzieci za pieniądze?" x a ile to jest "spora część dobytku", mendo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ya2
Bazienka ma po czesci racje. Czy w zwiazku z tym, ze powiedzmy jestem katoliczka i homoseksualizm jest grzechem, to w zwiazku z tym mam jako lekarz prawo odmowienia udzielenia pomocy homoseksualiscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy jakikolwiek ksiądz powiedział ci kiedykolwiek że życie homoseksualisty jest nic niewarte? albo wyczytałaś to na jakiejś katolickiej stronie? NIE, więc skończ z takimi durnymi wymysłami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"to w zwiazku z tym mam jako lekarz prawo odmowienia udzielenia pomocy homoseksualiscie?" x wolność sumienia polega na zupełnie czym innym. na odmowie WYKONANIA NIEKTÓRYCH CZYNNOŚCI a nie decydowaniu o tym że "temu pomogę a temu nie". jeżeli dla kogoś sprzedawanie ogórków jest "niezgodne z sumieniem" to owszem, ma prawo nie sprzedawać ogórków. ale nie ma prawa jednemu sprzedać a drugiemu nie. tak samo jak żaden lekarz nie powinien mieć prawa odmawiać aborcji "państwowo" a w prywatnym gabinecie ją robić "w zgodzie z sumieniem". po prostu jeżeli mu sumienie "nie pozwala" robić aborcji to jej nie robi. państwo powinno zorbić jedną rzecz - opublikować listę lekarzy którzy odmawiają albo lepiej takich którzy nie odmawiają. w tym świetle zupełnie niezrozumiałe jest dla mnie oburzenie na tę słynną deklarację. to właśnie dla każdego dobrze że ją podpisali bo można łatwo sprawdzić do którego lekarza iść a do którego nie. gdyby oczywiście lewactwu chodziło o "prawa pacjenta". ale tak naprawdę nie o to chodzi. chodzi o sterroryzowanie lekarzy i zmuszenie ich do robienia aborcji wbrew własnym sumieniom. bo skoro słynnego prof. chazana "pojechali" to każdego mogą. zastraszenie lekarzy po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
>>właśnie jakoś nie bardzo. bo jak się o niejakim "annie grodzkiej" wypowiadamy per "facet" to lewactwo wpada w histerię. wy to macie takie "poglądy" jak wam w danej chwili wygodnie. sami sworzyliście termin "mowa nienawiści" żeby gnoić ludzi za poglądy które się wam nie podobają a teraz usiłujesz mnie, gnido, przekonać że "nie będziecie protestować".<< Nie gnido, nie bede protestowac, na to co wygadujecie w swoim radyjku i co robicie w swoich swiatyniach. To jest wasz teren i mozecie tam nawet uprawiac orgie, wasza sprawa. A sala teatralna wynajeta na nasz koncert czy spektakl jest naszym terenem, podobnie jak wynajete mieszkanie i nic wam do tego czym my sie tam zajmujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"idzcie byc katolami i bronic lamiacych prawo gdzie indziej" xxx nie, to ty idź być zacietrzewioną, nietolerancyjną lewaczką gdzie indziej i tam narzucaj innym swoje poglądy ps. nie jestem katolikiem ani nie wierzę w boga i co teraz zrobisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"idzcie byc katolami i bronic lamiacych prawo gdzie indziej" x tak wygląda "wolność światopoglądowa" realizowana na "forum dyskusyjnym" wg lewactwa. można by wasz stosunek do innych poglądów podsumować jednym słynnym zdaniem: "albo są z nami, albo ich nie ma". naprawdę niewiele trzeba żeby doczekać nowego stalina który będzie ludzi za poglądy do łagrów zsyłał. wy to macie po prostu w genach. nawet rozmowa, wymiana poglądów, jest dla was nie do zniesienia tylko marzycie o tym żeby się oponentów pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie gnido, nie bede protestowac, na to co wygadujecie w swoim radyjku i co robicie w swoich swiatyniach. " x no a teraz mi będziesz próbował wmówić że lewactwo nie robi co tylko może żeby dokopać słynnemu "radyjku" i owym "świątyniom"? ty taki głupi się urodziłeś czy tak cię wychowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ya2
Chwileczke, to teraz ja jako pacjent mam znac wszystkie religie swiata by byc pewna religii I swiatopogladu mojego lekarza? Moze ja modle sie do krowy i w mojej religii uznaje sie, ze co 3 dziecko powinno byc usuniete. Czy w zwiazku z tym mam dokonywac aborcji, bo przeciez tak mi sumienie podowiada?! Tu w tym wszystkim nie chodzi o religie! Tu chodzi o prawo! Jesli jest wyraznie napisane "mam prawo" to znaczy ze je mam bez wzgedu na poglady innych ludzi! Jesli zyje w panstwie gdzie moge byc ateistka, to fajnie, ale nadal nie moge popelniac przestepstwa lub jako lekarz "szkodzic" Bo takie jest prawo! A tak na marginesie, nie jestem zwolenniczka aborcji, ale za owym doktorkiem nigdy sie nie podpisze! I przestancie juz z tym "lewactwem" lool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"albo niech lekarz ktory aborcji nie robi czy anty nie przepisuje, uwidoczni to na tabliczce przed gabinetem" x a to już miej pretensje do swoich lewackich przyjaciół że się tak oburzali na podpisanie tej słynnej "deklaracji" przez lekarzy. gdyby każdy taką deklarację podpisał nie miała byś problemu. ja jestem zdania że tak powinno być ale wszelkie aborcyjne lewactwo, cały sld i palikociarnia aż się zatrzęsły z oburzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jasooo
właśnie tacy są katole w Polsce, To NIE ATEIŚCI wykrzykują pod kościołami swoje hasła ale otumanione katołki pod teatrami, pod szpitalami i wszędzie łazicie, stare dziady i babska podpuszczane przez cwany kler, któremu marzy się katoszariat w Polsce. A za jakiś czas w tych waszych kościołach będą galerie handlowe (oby nie gorzej) bo dewoty wymra. To wy - katole innym żyć nie dajecie. Rozumiesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz ma być lekarzem, bo to jego zawód. Jak ma jakieś opory to trzeba zmienić zawód. Może po kims powtarzam, bo nie przeczytałam wszystkich wpisów, ale to odbywa się na takiej zasadzie jakby hematolog, będący Świadkiem Jehowy odmówił transfuzji krwi. To jest jedno wielkie nieporozumienie. Zresztą takich przypadków jest mnóstwo również w innych zawodach. Chory kraj, czarna magia się panoszy i tyle. Chociaż szkoda, że w XXI wieku jednak nauka nie stoi na pierwszym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ya2
To co mnie zawsze tak strasznie irytowalo w polskiej mentalnosci, to te wieczne odniesienia a to do lewej, a to do prawej strony, rzadziej tak zwyczajnie ...do czlowieka czy do problemu. Zamiast rozwiazywac problemy, od lat obrzucamy sie blotem. lool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tu chodzi o prawo!" x no chodzi. o to że żadne prawo nie może zmuszać człowieka do postępowania wbrew własnemu światopoglądowi. a to się właśnie marzy lewactwu. x "Chociaż szkoda, że w XXI wieku jednak nauka nie stoi na pierwszym miejscu." x akurat pojęciami nauki to bym tutaj nie szafował na waszym miejscu bo to właśnie sekta aborcjonistów zatrzymała się na poziomie wiedzy medycznej baby zielachy która gdzieś na wsi w XVII wieku "spędzała brzuchy". obecnie medycyna doskonale wie że to co rozwija się w brzuchu kobiety to człowiek taki sam jak ja i ty. tylko wy tego jakoś do wiadomości przyjąć nie możecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" To NIE ATEIŚCI wykrzykują pod kościołami " x ateiści nie mają nic do wiary i nie mają potrzeby profanacji czyjejś religii. te oszołomy co po galeriach przybijają genitalia do krzyża czy inne obrzydlistwa chcą robić nie mają nic wspólnego z ateizmem. to jakaś zwyrodniała neobolszewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro w takim razie mam prawo do aborcji, to zaden lekarz nie moze mi tego odebrac, tylko dlatego, ze jest to sprzeczne z jego swiatopogladem. Moj swiatopoglad jest inny i wciaz zgodny z prawem. On ma prawo odmowic, ale ja nie mam prawa do tego co mi sie nalezy? To co sa rowni i rowniejsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"On ma prawo odmowic, ale ja nie mam prawa do tego co mi sie nalezy?" x ależ masz. mozesz iść do innego lekarza. tylko że jeżeli ty się uprzesz że akurat tego co nie chce zmusisz do zrobienia ci aborcji to owszem, do tego prawa nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się komuch podniecił. nie narób w majtki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widzę, że tu sekta batmanow w beretach się rozpanoszyła. Co do aborcji raczej radzę odwołać się właśnie do ustaleń naukowych niż sekciarskich poglądów wpojonych bez jakichkolwiek racjonalnych jak na nasze czasy dowodów. Ludzie teraz potrafią czytać i samodzielnie myśleć. Żałosne jest takie narzucanie poglądów na siłę . W życiu osobistym można, a nawet trzeba postepować zgodnie z własnym sumieniem, ale już nie w życiu zawodowym. Po to wybiera się uważam , że świadomie jakiś zawód, aby wykonywać go w dosłownym i przypisanym do niego znaczeniu. Jeśli komuś to nie odpowiada, więc zawód trzeba zmienić. Tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie ty masz panienko kwalifikacje zeby takiego chazana uczyć jego zawodu? wam się bydlaki, marzy żeby decydować jakie inni "mogą" mieć poglądy a jakich "nie mogą". całe szczęście że to się raczej nie uda bo jednak ludzie (przynajmniej niektórzy) lubią mieć własną wolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś jest chory nie ma prawa do życia? To pozabijajcie wszystkie upośledzone i chore dzieci bo po co żyją? A ich rodzicom, którzy poświęcili dla nich życie z MIŁOŚCI powiedzcie, że przecież mogli sami zabić swoje dziecko przed narodzinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×